Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 май 2019, 13:24 ч.

Едни такива жени! 🔥

• 473
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте мили дами, жени, майки... Днес ще споделя с вас едно мое авторско стихотворение за Жената и ще призова всяка от Вас, която се осмелява да сподели нейно авторско стихотворение, ако имате лично творчество!
Надявам се да ви хареса моят избор и нека всяка една от вас е горда, че е Жена! 🔥
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
ЕДНИ ТАКИВА ЖЕНИ
🔥
Има едни такива жени, които не се интересуват колко имаш в сметката.
Има едни такива жени, които умеят да обичат и те карат да ги искаш, без да се събличат.
Има едни такива жени, които ще те гледат сурово, ако ги подразниш и може да ти казват „ще си тръгна”, ала няма те да го направят...
Има едни такива жени, които предизвикват в теб леко чувство на страх - да не ги изгубиш, защото са рядка порода и много други биха ги поискали веднага.
Има едни такива жени, които изглеждат красиви, често дори предизвикателни, но когато отидете някъде заедно, те държат здраво ръката ви. Нека ги гледат - те са избрали вас!
Има едни такива жени, които изглеждат винаги силни, но имат чисто сърце и чувства дълбоки.
Има едни такива жени.... Има ги! Не са много, но ги има! Просто трябва да ги търсиш на правилното място. Wink

Оливия Илиева

# 1
  • София
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B8%D1%85%D0%BE%D1% … D0%BD%D0%B8%D0%B5

Това не ми прилича на стихотворение.

# 2

Надявам се да ви хареса моят избор и нека всяка една от вас е горда, че е Жена! 🔥
ЕДНИ ТАКИВА ЖЕНИ
🔥
Има едни такива жени, които умеят да обичат и те карат да ги искаш, без да се събличат.
Има едни такива жени, които ще те гледат сурово, ако ги подразниш и може да ти казват „ще си тръгна”, ала няма те да го направят...
Има едни такива жени, които предизвикват в теб леко чувство на страх - да не ги изгубиш, защото са рядка порода и много други биха ги поискали веднага.
Има едни такива жени, които изглеждат красиви, често дори предизвикателни, но когато отидете някъде заедно, те държат здраво ръката ви. Нека ги гледат - те са избрали вас!
Има едни такива жени, които изглеждат винаги силни, но имат чисто сърце и чувства дълбоки.
Има едни такива жени.... Има ги! Не са много, но ги има! Просто трябва да ги търсиш на правилното място. Wink

Оливия Илиева

Ако ти си го написала, поздравления и продължавай в същия дух, защото това, твоето написаното - го имам в телефона, с малко редакция, много ми харесва как си описала подобни такива жени... защото и аз съм същата. Simple Smile

# 3

ЕДНИ ТАКИВА ЖЕНИ
🔥

Оливия Илиева

Ако ти си го написала, поздравления и продължавай в същия дух, защото това, твоето написаното - го имам в телефона, с малко редакция, много ми харесва как си описала подобни такива жени... защото и аз съм същата. Simple Smile
Да, мое е много Ви благодаря, радвам се, че Ви харесва!

# 4
  • Far away from here...
Ми, да се осмеля освен  Wink. Обаче не разбрах тематиката само до жените ли трябва да я ограничим или може да включим и децата Laughing?
Стихотворението е посветено на сина ми, а поводът беше рожденният му ден миналата година:

Още една пролет

Сняг от ябълков цвят.
И отново април е.
Пак се вглеждам назад:
Господ в мене повил е
чист и чакан живот...
Днес душица се ражда.
Устни хапя и в пот
съм, изгаряща жажда.
Болка! Шибва камшик —
палещ дъх на всемира!
После, само за миг