Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 май 2019, 18:30 ч.

Рим - 22 тема

• 9 205
  • 250
  •   1
Отговори
# 240
  • София
От летището с шатъл до Термини и от там метрото А до спирка Чипро. До Флоренция най-лесно и бързо с влак.  Ние като сме ходили до Флоренция за забележителностите съм ползвала билети без чакане, всъщност дори  и без дете тази опашка пред Дуомото не бих я издържала. Лично мое мнение е да пропуснете Флоренция, качете се на влака и вижте вилите в Тиволи
allexa Благодаря:).
Искам да попитам за Рома пас, предполагам е хубаво а си закупим, но ние ще сме там 6 дни, така, че може да ползваме само за 3-те дни. За децата има ли намаление за Рома Пас?

# 241
  • София
Blue Turquoise, много благодаря!

# 242
Здравейте, предстои ми пътуване до Рим другата седмица с три нощувки, но един от дните по искане на съпружеското тяло е да бъде на плаж, та бих искала съвет от по-знаещите как и къде да бъде. Насочих се към Санта Маринела, но всяка ваша идея ще ми е от полза. А, и още нещо, ще отседнем в Цезар Палас, отзивите в букинг са 🤢, но пък искахме нещо централно, ако някой е нощувал там да каже толкова ли е зле... Благодаря, чудесни теми, връщам се да чета 🤗

# 243
Civitavecchia e много по-достъпна.

# 244
  • IT
Санта Севера е по-близо , пясъка е бял и морето и чисто има влак до там

# 245
Съжалявам, имах предвид Остия.

# 246
Моля за помощ от тези, които са били в Рим тези дни. На сайта на RomaPass  за Галерия Боргезе пише:
PLEASE NOTE: service with Roma Pass temporarily suspended. We apologize for the inconvenience.
Дали наистина не може да се ползва отстъпка с RomaPass?

# 247
Току що звънях на телефона на Галерия Боргезе - вече не може да се ползва отстъпка с RomaPass. Цената в момента е 20 евро на човек, плюс 2 евро резервационна такса. Това беше основният обект, заради който се бях ориентирала към Roma Pass. Вече се чудя дали има смисъл да си купуваме тази карта - основно Ватиканските музеии и Галерия Боргезе ще посетим, другите неща само отвън...

# 248
Е, това е лоша новина. След резервациите за Колизеума и сега това, усещам как рязко ще им паднат продажбите на Рома пас.

# 249
Две новини втора ръка- вече се плаща 1.5 евро за преход от Сикстинската капела към църквата. На Испанските стълби не разрешават да се сяда. Има девойки със свирки, които сигнализират всеки, който реши да седне.

# 250
Може ли да ме насочите към място за настаняване в което не искат предплащане с кредитна карта?

Общи условия

Активация на акаунт