Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 май 2019, 19:10 ч.

Фентъзи и фантастика - 17

• 2 408
  • 126
  •   2
Отговори

Анкета

Най-добро фентъзи  за 2018 г

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 120
  • България
"Кръчмата на Калахан" много ми хареса.
Чела съм я преди доста време и като нищо пак ще я повторя Simple Smile.
А и колкото и да са интересни историите на Фийст, малко се отегчих и се оглеждам за нещо кратко, в една книга.

# 121
  • ул. "Мечтание"
Калахан отдавна ми я бяха похвалили, ама нещо я бях забравила. Вчера направо ми падна в ръцете докато ровех на най-долния рафт. Grinning

...и се оглеждам за нещо кратко, в една книга.

Напоследък и аз за такива се оглеждам. Задръстила съм се със започнати и недовършени N-логии. Гледам да ги довърша (или да реша окончателно да ги зарежа, както направих с Анита Блейк), преди да се хвана с нещо ново.

"Бунтът на кралицата" не влиза в тая категория, ама какво да направя, като много ме дръпна... мръх! Поне втората част още я няма, та... може да дишам спокойно. За сега Simple Smile

# 122
  • Чужбина
Сега довършвам втората от трилогията Троя на Гемел.
Петя, душа, книжно ли четеш или електронно?

На английски ли?

# 123
Електронно - ако искаш мога да ти ги пратя (май ги взех от Замунда), но имай предвид, че редакцията е зле - особено на първата.

# 124
  • Чужбина
Електронно - ако искаш мога да ти ги пратя (май ги взех от Замунда), но имай предвид, че редакцията е зле - особено на първата.

Няма проблем с редакцията.

Благодаря ти от сърце Hug Hug Hug

bouquet bouquet bouquet

# 125
  • България
Първата ми фантастика за годината е от Фредерик Пол, Джак Уилямсън - "Певците на времето".
Хареса ми. Леко наивна на моменти, но с добър финал.

# 126
Докато чакам за третата книга на Певел - "Кралят", реших да чета нещо по-кратко, та прочетох "Нито капка вода" на  Минди Макгинис. Малка книжка, не беше лоша, аз обичам такъв тип книги. Сега чета "Червения рицар" на Майлз Камерън. Знам, че следващите книги няма да ги видим на български, но въпреки това я започнах. Харесва ми историята.

Общи условия

Активация на акаунт