HELP - тъщата иска да храни бебето ни с кисело мляко

  • 3 971
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря на всички!
Довечера ще има "саморазправа"!!! Hands Fist
Стискайте палци да не го отнеса аз!!! Grinning

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Стискаме... и да кажеш как е минало!

# 17
  • Мнения: 3 379
Ама как така я убеждават? Я си кажи мъжката дума, тропни с крак и туй-то. Пък и тя ако не иска да храни с кисело мляко, ничии убеждения няма да помогнат. Я по-добре стегни жена си и нея убеди във вредите, тя ще се справи после с тъщата и балдъзата.  Simple Smile

Успех!

# 18
  • София
  • Мнения: 572
Абе и аз познавам много хора ,които си хранят бебетата с кисело мляко и нищо им няма,но аз смятам да продължавам да храня Кари с Аптамил.Понякога сутрин го замествам с кисело мляко с бисквитка.Няма нищо лошо в това да се хранят бебетата с кисело мляко,но ако човек може да си го позволи мисля ,че е много глупаво да не дава адаптирано мляко,което е създадено специално за нуждите на бебетата.

# 19
  • Мнения: 5 713
ludi xora, kakvo da ti kaja. nai- obi4am v gledaneto na deteto da ima 4ujda namesa. i mojata svekurva mi razviva6e teorii 4e na vremeto njamala kurma za brata na muja mi i mu davala kiselo mlajko i kolko dobre se 4uvstval. po-kusno mi iztursi 4e kato bil na 3 meseca mu topjala v 4orba bob #Crazy sredinka bjal xljab i toi taka sladko se oblizval  #Shocked . kato be6e edna sedmica pri men na gosti me izdebna i dade na moita bebka troxi4ki sirene.napravo poludjax i i se skarax a tja be6e mnogo gorda 6toto vidi6 li i tja sladko sladko se oblizvala. posle razpravja6e na ljavo i na djasno za slu4kata. da ne govorim 4e me gledat kato izturvani kato im kazvam 4e ne sa polezni meda/ edna neina susedka topjala bibata zalugalka v med i taka uspokojavala neinite bebeta/ i bjalata zaxar vuv vodata pone do godinka.
njamam dumi za ni6to v BG

# 20
  • Мнения: 397
Е добре де те наясно ли са, че в киселото мляко, което продават в магазините е възможно да има цял куп боклуци като нишесте и тем подобни. Вярно е, че едно време са давали на децата кисело мляко и нищо не им е ставало, но днес правят колбасите, млеката и т. н. от какво ли не. Освен това в адаптираните млека има витамини, желязо и т. н. вещества, които са необходими на бебето. Та както казва една от педиатърките ни млякото от крави е за телетата. Много е трудно така значи, когато някой ти се бърка. Това хич го не понасям! Хич не се ядосвай на сестрата на жена ти, а говори с нея, засипи я с доводи, стресни я малко, кажи й, че в киселото мляко, купено от магазина може да има глутен и детето да получи цьолиакия - мисля, че така се казваше тази болест. Мжеш също така да отидеш с нея на консултация и да попиташ лекарката дали може да давате кисело мляко. Тя със сигурност ще каже, че не може и ще й обясни защо.

# 21
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ей, я ги строй в две редици! Кисело мляко най, най-рано след 6 мес., а след 9мес. още по-добре! Да питат педиатъра на бебето, к`ви са тия откачалки???!

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Цитат на: ala
Е добре де те наясно ли са, че в киселото мляко, което продават в магазините е възможно да има цял куп боклуци като нишесте и тем подобни. Вярно е, че едно време са давали на децата кисело мляко и нищо не им е ставало, но днес правят колбасите, млеката и т. н. от какво ли не. Освен това в адаптираните млека има витамини, желязо и т. н. вещества, които са необходими на бебето. Та както казва една от педиатърките ни млякото от крави е за телетата. Много е трудно така значи, когато някой ти се бърка. Това хич го не понасям! Хич не се ядосвай на сестрата на жена ти, а говори с нея, засипи я с доводи, стресни я малко, кажи й, че в киселото мляко, купено от магазина може да има глутен и детето да получи цьолиакия - мисля, че така се казваше тази болест. Мжеш също така да отидеш с нея на консултация и да попиташ лекарката дали може да давате кисело мляко. Тя със сигурност ще каже, че не може и ще й обясни защо.



Абсолютно точно си го казала!!!

Общи условия

Активация на акаунт