Съпруги на военнослужещи - 27

  • 38 881
  • 730
  •   1
Отговори
# 450
  • Плевен
  • Мнения: 180
Здравейте! Имам един въпрос и той е трябва ли ми някаква бележка от поделението на ММ, за да ми извадят медицинско и да ми направят изследвания за здравна книжка? Мога ли да отида само със удостоверението за сключен брак? Не съм следила предните теми, но и нямам време, защото трябва още утре да си ги направя. Лека вечер!

# 451
  • София
  • Мнения: 8 369
elince987, сварваш ме неподготвена. За съжаление не мога да ти помогна. Отдавна съм в резерва. По това време почти никое от военните момичета не наднича в темата, а на теб спешно ти трябва информация. Жалко.

ЛУННО ЦВЕТЕ, как премина първият учебен ден? Какви "сладурчета" са ти се паднали, как ти се струват?
На учениците - на добър час!
На учителите - здраве, търпение и спокойствие!
На родителите - да се държат добре с учителите!
Хайде да е наслука през новата учебна година!

ДИМИТРОВА, още малко остана и ти ще се влееш в редиците на учителите. Стягай се, момиче, 25 наближава. Всички ще ти стискаме палци, като за последно! Simple Smile

# 452
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Да е успешна новата учебна година.
Вчера беше последният първи учебен ден в училище на моето момиче. Няма да ѝ е лека годината. Предстоят матури, държавни изпити, кандидатстване в университет. Дано тази година бъде също толкова целеустремена, както беше през миналата. И да постигне поставените цели.

Ние се завърнахме от нашата септемврийска почивка в Турция. В общи линии беше добре и изцяло отговори на очакванията ми. Сега съм в процес на избор на друга дестинация. Въртят ми се Румъния, но аз да си организирам пътуването, друго местенце в Турция или Тунис.

elince987, малко неясно зададен въпрос. Но мисля, че за здравна книжка и медицинско навсякъде се плаща и бележката няма да ти свърши никаква работа. Ако става въпрос за ВМА.
Лунно цвете, успех с новия клас.
МисЮ, ама тя много голяма станала госпожицата, време е да ходи по купони. Grinning Ходите ли по центъра на разходка?

Аз отхврълих натрупаната работа. Сега мога да позяпам в нета и да чета отзиви за Тунис.

# 453
  • Мнения: 2 182
Дунди, успех на твоето момиче във всички начинания, които предстоят, ще се справи с всичко сигурна съм! Heart
Чакам те да се обадиш за кафе, преди да тръгнеш за Тунис хахахахаха
Иначе не сме ходили на центъра още.. из квартала сме, ама чакаме гости от Кнежа и май ще посетим вече и централната част тези дни.. Grinning
Днес се гледаме само двете и цял ден мина в спане Joy мързелива работа хаха
Редактирам се, за да отговоря и на Лунно цвете- направо си се смее вече, ама трябва аз да го играя маймуна, та да я развеселявам Joy

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 23:54 от Мис Ю

# 454
  • Мнения: 1 605
Ехооо къде сте всички. Вече в работен режим да не сте затрупани от работа
Фло, започнаха ли лекциите
Мис Ю как е малката принцеса
При нас нищо ново, аз чета усилено, децата са на училище и градина

# 455
  • Мнения: 2 182
Добро утроо,
Как сте, дами?
Затихнахме нещо съвсем тук, явно има повече четящи отколкото включващи се.. а редовните я да видим - сигурно свършиха почивките и вече сте затрупани от работа..
При нас всичко е наред, малката расте с часове, вече се усмихва, казва и АГУ, когато си иска... пораснала е с 1.100кг и с 5 см и вече е 60см, сменихме гардероба откъм размери и минахме на 3месечните, въпреки че е на 2 Joy поради лошото време тези дни сменихме и късите неща с есенните дълги ръкави и якенца... минаха и ваксините, не е вдигала температура, само в деня на ваксината беше много поспалива и доста време мина в спане с будене само за ядене Joy
Това е около нас, сега слагам едно розово кафенце и ви пожелавам приятен дълъг 3дневен уикенд! Heart

# 456
  • София
  • Мнения: 8 369
Добро утро, прекрасни!
Ех, тази неуморна МИС Ю. И бебе гледа, и пак намери време на кафе да ни събере. Благодаря ти миличка! Hug Браво на вашата гъбка! Добре наддавате. "Много ям и слушам мама, ей защо съм тъй голяма". Simple Smile
ДИМИТРОВА, давай газ. Още толкова малко остава, че чак не е за вярване. От теб четенето, от нас палчетата и всичко ще бъде наред! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed В Софийския университет официално учебната година се открива на 2.октомври. Занятията започват по негласно споразумение една седмица по-късно. Още нямаме изнесена програма, но няма да е лек и този семестър. Каквото ще да е, ще мине и това. С дипломната съм почти на 75% готова. Яко пиша, не се размотавам. Ще съм доволна от себе си, ако успея до края на септември да приключа или поне до първите дни на октомври.
Предполагам, че ЛУННО ЦВЕТЕ си е заминала за нейния край.
РАДИНКА, как сте?
СЕТИ БЕТИ, къде сте?
ДУНДИ, още ли си тук? Чакам картичка от Тунис Mr. Green Преди седем години, когато обикаляхме Средиземно море с круизен кораб имахме включена спирка и в Тунис. От 3500 пасажери, слязоха едва около 20 човека. Ние не бяхме сред тях. Обстановката тогава беше малко неспокойна, та затова.
МЪНИЧЕ??? Градил Илия килия, а?  Joy
Днес ще прескоча до наше село, да си прибера мушкатата, че тези дни обещават слани.
Радвайте се на слънчевото време, че после няма.

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Мис Ю, благодаря за кафето Simple Smile Определено имам нужда!

Вкъщи все една и съща - намирам си занимания, за да не скучая Laughing Дойде време за проектиране на детската на баткото (най-накрая) и сега обсъждаме с него идеи и варианти Simple Smile
Освен това, с началото на учебната година започна и всекидневното приготвяне на кутии (не ми се мисли другата година като имам 2 ученика). В четвъртък вечерта с приготвянето на храната, направих една беля и сега съм с изгорена лява ръка Sad И в тази връзка - Фло, кремчето ти наистина е вълшебно! Благодаря!

# 458
  • София
  • Мнения: 8 369
Привет, прекрасни! Hug
Голямо затишие...
МЪНИЧЕ, как ти е ръчицата?
В събота ходих да нашето село. Прибрах си китките. Цъфтят усилено. Обрах и градината - има няма 6-7квадратни метра. То каквито градинарите, такава и реколтата Mr. Green. Добре, че си имам приятелки, та те ми дадоха домати, чушки, тикви, лук, сини сливи.
Вчера от зелените домати направих сурова трушия, но само един буркан. Колкото да има за асортимент. Бланширах чушки за пълнене и ги прибрах във фризера. Днес варя сладко от сини сливи с бяло вино. Много хубаво става.
Ей такава проза е около мен.
Честит ни есенен ден!
ПП Имам чепки мушкато за подаряване. Има ли желаещи?

# 459
  • Мнения: 2 182
Привет и от мен,
Болна съм... да се оплача.. настинах, не знам къде и как, ама така ме е страх за детето сега, но няма как да я изолирам от мен, с баща си днес не може, че е наряд, не мога да не я гушкам, или да не я кърмя... слагам маска.. пия разни неща тук съвместими с кърменето... и се надявам бързо да мине, че да не я хване и нея..
Отивам да пия поредната доза чай и да оправя малко, докато тя спи.. Heart

# 460
  • Мнения: 1 605
Привет
Мис Ю бързо оздравяване
Фло, много харесвам мушкато но няма къде да ги прибирам зимата и затова залагам на цветя издръжливи на зимни студове
Аз се мъча да уча за последно но с две диванета в къщи не ми се получава много
Честита ни есен

# 461
  • Мнения: 3 046
Мис Ю, явно си се изнежила покрай бебка и сега затова лесно си се разболяла.
Ние днес чакаме баба на помощ, че малкия е със сополи. Иначе сме добре, стягането на селската ни къща напредва.

# 462
  • Мнения: 2 182
Добро утроо, успешна седмица на всички.. Hug

# 463
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Добро утро и от мен. Малко е мрачно днес, есента дойде... но се надавям на циганско лято и още малко слънчеви и топли дни.
МисЮ, как си? Дано имунитетът на малката си изиграе ролята и не прехване нищо от теб. То времето е такова през есента. Сутрин е хладно, облечеш се. После се постоплиш, посъблечеш се. После пак захладнява, като нищо си изстинала на някоя сянка.
При мен нищо интересно, малко работа, малко ремонт. Трябва да седна да си направя някакви планове за действие за следващите няколко месеца, че и финансите да разпределя. А само един акъл имам. Grinning
Лек ден на всички и приятна къса работна седмица.
Май трябваше да стискаме палци, да напомните кога. Grinning Нещо като 25-ти ми се върти в единствения акъл, който имам.

# 464
  • Мнения: 1 605
Здравейте и от мен
Дунди правилно си запомнила за палчета та
Сега ви оставям да почета за последно че вече ми се стегна бучка в гърлото от притеснение

Общи условия

Активация на акаунт