Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 450
  • 754
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 6 249
Всичко , което мажа на лицето , мажа и на шията. Тоници, есенции, серуми, масла, маски, кремове...

# 376
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Исках да ви попитам,шията с какво я мажете- крем за лице или крем за тяло? 😂
За лице.

# 377
  • Мнения: 12 726
И шията, и деколтето мажа с крема за лице. За мен кожата там е по-близка до тази на лицето отколкото до кожата на тялото, особено на ръцете и краката, та така ми е добре.
Не знам колко е правилно, но когато се сетя и серуми за лицето слагам и на шията, деколтето и бюста. За някакви кой знае какви ефекти не мога да говоря, понеже за съжаление хич не съм редовна в употребата им, ама си мисля че правя там нещо...

# 378
  • София
  • Мнения: 386
Бронзиращата пудра на Есенс е много хубава за светла кожа. При мен седи много естествено, икономична и евтина. На Римел бронзъра също е много добър. Сега съм взела за проба контуриращата палитра на Лумс, изглежда доста обещаващо.

# 379
  • Мнения: 20 163
Исках да ви попитам,шията с какво я мажете- крем за лице или крем за тяло? 😂
За лице.
Натка, правилно правиш, слагай, че шията първа издава възраста. Grinning

# 380
  • Мнения: 22 865
И аз като Натка, лице,шия,деколте,бюст

# 381
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Да попитам дали в Лили я има тази ензимна маска на Palmer's?

Искам да пробвам продукт за ензимен пилинг в домашни условия и търся добър такъв на разумна цена.
Малко ме притеснява това какаово масло в състава му, май имаше висок комедогенен индекс...Ще се радвам на отзиви.

 

# 382
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Относно ФДТ за мазна кожа препоръчвам Римелскияте, мисля че съм пробвала всички и съм доволна, от последния, най-нов, който се води озаряващ може момичетата с мазна кожа да не са доволни, защото стои по-сочно, но на мен това взе да ми харесва, иначе другите си стоят матирано, а и има свестни цветове за светли кожи.

# 383
  • Мнения: 1 928
Относно ФДТ за мазна кожа препоръчвам Римелскияте, мисля че съм пробвала всички и съм доволна, от последния, най-нов, който се води озаряващ може момичетата с мазна кожа да не са доволни, защото стои по-сочно, но на мен това взе да ми харесва, иначе другите си стоят матирано, а и има свестни цветове за светли кожи.
С какъв подтон са? Аз съм с много светла  кожа със студен подтон и търся розовеещ фон дьо тен.

# 384
  • Мнения: 15 313
Мисля, че основно са с жълт подтон, а и май няма много светли тонове. Дори и най-светлия не е много светъл, но пак трябва да се пробват.

# 385
  • Мнения: X
Имам въпрос за таблеткитв за вана на Балеа. Това нещо не трябва ли да прави и пяна? Защото само ароматизира, и то едва-едва се усеща, дори с две таблетки.

# 386
  • Мнения: 1 467
Имам въпрос за таблеткитв за вана на Балеа. Това нещо не трябва ли да прави и пяна? Защото само ароматизира, и то едва-едва се усеща, дори с две таблетки.
Тези не правят пяна.  Имаше друг продукт на Балеа, течен които правия пяна. А от тези бомбички на Лъш са най-добри.

# 387
  • Мнения: X
На Лъш не виждам грамажа в сайта, пък цените им не са много народни
Сега отивам пак в дм, имат топчици за вана, ще взема 2 бр да видя чинят ли за нещо.

# 388
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
С жълт под тон са повечето нюанси на римелските ФДТ , реално имат доста цветове, но в България не зареждат всички, аз винаги намирам подходящ (обикновено най-светлия). Най- добре отиди в ДМ или Лили и ги виж на живо и пробвай, ако някой цвят ти пасне, просто споменавам да знаеш, че се държат добре през деня и са подходящи за мазна или смесена кожа.

# 389
  • Мнения: 5 325
Привет момичета. Може ли да ми препоръчате някакъв крем против стрии, при бременност на Балеа или Алверде, или марка, която мога да купя от ДМ. Държа да е крем, тъй като вече ми е много топло за олио или масло. Мажа се с кокосово, но много бавно попива и ми е топло.

Благодаря ви.

Общи условия

Активация на акаунт