Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 429
  • 754
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 179
Тествахте ли новия крем на Elseve - no haircut cream ? в ДМ е намален и много ме сърбят пръстите
Колко му е цената? Защото в брошурата не го намирам..
6,50 лв май, а в Елитис е на 6.99лв

# 406
  • Мнения: 1 147
Тествахте ли новия крем на Elseve - no haircut cream ? в ДМ е намален и много ме сърбят пръстите
Колко му е цената? Защото в брошурата не го намирам..
6,50 лв май, а в Елитис е на 6.99лв
Супер, взимай смело. А другите неща намалени ли са (маската и шампоана?

# 407
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Аз го взех за около 6 лв. от ДМ крема на Елсев, но не съм го пробвала още.
Цялата серия беше намалена в ДМ, даже шампоана беше изкупен.

# 408
  • Мнения: 1 789
Обичах Аз вече привършвам моя крем No Haircut (купих го от чужбина още през март) и съм със смесени впечатления - имам много дълга, изрусена и гъста коса, която направо го изпива и нанасям доста продукт, а не хидратира достатъчно за моите нужди, абсурд е да използвам само него след баня. Мирише приятно плодово, има сравнително рядка консистенция и не утежнява, независимо колко количество съм сложила. Общо взето не съм особено впечатлена, слагам го преди сешоар главно заради термозащитата, но след него задължително слагам или масло, или още някакъв финиш продукт. Не бих повторила покупката, от дрогерийните предложения в пъти повече харесвам крема на Elseve Oil In, например той ми е абсолютно достатъчен за нанасяне след баня, докато No Haircut слабо хидратира и омекотява. Според мен е подходящ по-скоро за нетретирана коса, било то гъста или тънка, защото не я утежнява.

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 16:39 от Crystal Noir

# 409
  • Мнения: 2 179
Не ми се затварят повече пари в непотребни за мен продукти...така си взех този крем
Скрит текст:

и се оказа,че косата ми става като метла от него - ужасно суха и веднага започва да се къса.
Хубаво би било, ако имаше как да се тества преди да купиш...

# 410
  • Мнения: 1 789
Обичах какъв ефект търсиш от един крем/финиш за коса и каква е твоята?

# 411
  • Мнения: X
Цените на тия боклуци от дрогерията са почти еднакви с тези на Алфапарф например.Само казвам.По-добре пробвайте нещо по-качествено,макар и с 2-3 лева отгоре.

# 412
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Аз обожавам маските на Алфапарф.

# 413
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Кератиновата серия на Алфапарф е много добра! Наскоро си смених цвета на косата от ярко червен на рус Балеаж и това не се отрази добре на косата ми, но смятам, че започна да се възстановява заради тези продукти на Алфапарф. Използвам ги много стриктно и съм доволна 😊

# 414
  • Мнения: 4 010
Аз също вече не използвам дрогерийни продукти за коса. Откакто открих Златна Рибка и всички други фирми за професинални продукти за коса се родих. Преди косата ми беше като метла с какъвто и шампоан да се изкъпех и беше голяма мъка. За щастие вече нямам такъв проблем и предпочитам да дам малко повече пари, но да знам че си заслужава.
Аз лично съм голяма фенка на Филип Кингсли, но има още толкова много други страхотни фирми, че не знам от къде да започна. CHI също си заслужават. Цените не са чак толкова високи за качеството, което предлагат.

# 415
  • Мнения: 6 937
Да, но там също няма как да се тества и така се затварят още повече пари в неизползваеми продукти Simple Smile толкова неща съм пробвала и не знам косата ми ли е капризна или какво, но така и нищо не ми пасна.

# 416
  • Мнения: 7 563
Аз имам крема без отмиване на Гарниер с маслина, много е добър. Но тук не го зареждат, от магазин за паралелен внос го купих.

# 417
  • Мнения: 2 792
Използвам въпросната спирала на Есенс, и на мен в началото не ми хареса консистенцията, но сега ми е окей.

# 418
  • Сливен
  • Мнения: 4 049
На Балеа има ли серия с кератин?

# 419
  • Мнения: X
Момичета, препоръчайте ми нещо за околоочният контур. На 28 съм, но още се боря с акне😢 а скоро сигурно и първите бръчици ще почнат да се появяват.
А ако ми препоръчате и нещо вълшебно за това акне, че вече ми писна. ☹️
Кожата ми вече не е мазна, даже е суха в момента и има нужда от хидратация, заради гела на ЛаРоше (преди ми беше идеален), но пъпчици пак имам, черни точки, белези.. 😔

Общи условия

Активация на акаунт