Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 437
  • 754
  •   0
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 327
Момичета, търся слънцезащитен лосион с блестящ ефект /навремето имаше едно олио май на Гарние/, има ли такова чудо по нашите дрогерии? Фактор поне 25 искам, 30 най- добре 😊☀

# 436
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Момичета не помня в тази тема ли беше или в другата, но някой питаше за отзив за новия крем за коса на Лореал No haircut, мога да дам само първи впечатления, пробвах го веднъж само, косата ми стана мека и гладка и някак  по-плътна, много ми хареса.

# 437
  • Мнения: 2 585
Аз много пъти съм хвалил балсама за кестенява коса на Балея. Но вече съм със светла коса и може би ще опитам за серията за блондинки. Сега ползвам Elseve total repair 5 шампоан и балсам. Малко ми утежнява и сплесква тънкия косъм. Освен това сега ме е нападнал и косопад.

# 438
  • Мнения: 1 948
Давам отзиви след 2 вечери мазане с автобронзанта на дм sun dance.
Имам тен след 2 ползвания. Миризмата е гадна. Дори след като си измих ръцете веднага след нанасянето, те са се оцветили от долу. На китките имам несиметрично преливане. По бедрата е добре и краката.. Но внимавайте с китките, глезените, стъпалата.. Като цяло съм доволна, само с това преливане не знам как ще се оправя..

# 439
  • София
  • Мнения: 1 408
По принцип определени продукти на Балеа, доста харесвам. Обаче, съвсем случайно до шампоаните видях ексфолираща маска за скалп и се сетих, че някъде из темите я коментирахте. Беше последна и си казах, че това е знак да я взема. Grinning Много ми хареса, благодаря Ви отново за мненията!
Взех и една оцветяваща маска за кафява коса. Също много ми хареса. Цветът ми стана по-дълбок. Пак ще взема.
И за капак, взех срей за обем .. имаше лосион, вода и спрей и взех последното. Не знам, обаме защо и дали другите не са били по-добри. Пробвах го веднъж - хареса ми. Втори ден имам лек обем, който преди не съм имала.
Та, Балеа ме впечатряват почти 80% от пътите, в които съм ползвала.
LieToMe, може ли снимка/линк към тази маска? Иначе отивам да си купя шампоана за брюнетки.Бих искала да отложа малко боядисването на косата.Благодаря.

# 440
  • Мнения: 2 627
Давам отзиви след 2 вечери мазане с автобронзанта на дм sun dance.
Имам тен след 2 ползвания. Миризмата е гадна. Дори след като си измих ръцете веднага след нанасянето, те са се оцветили от долу. На китките имам несиметрично преливане. По бедрата е добре и краката.. Но внимавайте с китките, глезените, стъпалата.. Като цяло съм доволна, само с това преливане не знам как ще се оправя..
С някаква такава четка се правя аз около китките и самите длани. Нямам нищо не прелято добре или препочерняло.
Скрит текст:
Ползвам я и за около врата, лакти, глезени и около пръстите на краката някой път.

# 441
  • Мнения: 1 948
Така не остава ли на чертички от четката? Все си мисля, че няма да разнесе добре. Сигурно зависи и от кожа/продукт.

# 442
  • Мнения: 787
Вчера се рових в сайта на Голдън Роуз.
Пуснали са бб крем(хидратиращ) и чакам да видя дали ще го заредят в някоя верига.
П.п.Диатрибутори са и на Жая ,и там видях автобронзант също,на цена 10 лв.А съм чела тук хубави отзиви за тази марка.

# 443
  • Мнения: 2 627
Не, нищо не остава. Всичко е прелято много добре.
Аз отдавна съм окончателно на мусове и пяни, че лосионите са ми много бавни и нетъмни, но и като се правех с тях си се получаваше чудесно.

# 444
  • Мнения: 2 792
Като споменахме лак за коса, съм доволна от Лидълския /този, който е с най-силна фиксация/.

# 445
  • Мнения: 2 627
А, забравих да допълня, че натискаш върху кожата, движенията не са леки като при гримиране.

# 446
  • Мнения: X
Опитайте с ръкавица за автобронзант.
https://makeup.bg/product/48877/

# 447
  • Мнения: 1 789
Baklavata Автобронзантът на Жая е най-добрият от всички, които съм пробвала до момента и са налични в дрогериите. Има консистенция на мляко за тяло, нанася се лесно, попива бързо, ухае на меденки, не цапа, не става на петна, с него получавам най-тъмен тен, изобщо продукт, към който единствената ми забележка е, че не го откривам във физическите магазини (поръчвам го от енцо). Ефекът е по-силен е от този на Дав, Балеа и Нивея.
Тъкмо щях да пиша за трика с четката, но са ме изпреварили. Ръкавици не ползвам и въпреки това не ставам на петна.

# 448
  • Мнения: 2 627
С опита все повече се подобрява резултата. Още си спомням преди години като ползвах за първи път как се разхождах с "отрязани" длани,  не си бях намазала въобще ръцете от китките надолу, сакън да не стана там на петна  Laughing
Аз си ползвам ръкавица от чист мързел, че не ми се цапа. Като задобреете няма да ви трябва, не се отказвайте.
Няма по - хубаво чувство от това да си bronze goddess сред сиренца Smiling Imp  Grinning

Crystal, дали ще е удобно да ми пратиш снимка с тен от този бронзант?

# 449
  • Мнения: 1 789
Maeve Стига да не забравя, ще се постарая да снимам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт