Бебешко предаване по "7 дни"

  • 1 646
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
А същата ли водеше бебешка рубрика в "Бъдете здрави" по BTV, ако сте гледали - ако е същата - изобщо не ми направи добро впечатление - "бебенцето", "сокченцето", "месцето""пюренцето с лъжичката"... бляк! И определено беше за ранно захранване, ранно слагане на гърне...

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Да де, същата. И аз за нея говоря.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: boo
Да де, същата. И аз за нея говоря.


 Тъй я, като не чета  Embarassed Wink . Ми....казах си - въобще не ми допадна, освен това не разбирам защо един и същи човек трябва да пее едно и също по 3 различни телевизии Rolling Eyes  Да вземат нещо различно да потърсят, други мнения..

# 18
  • Мнения: 2 258
Цитат на: boo
Сайонара, не знам - това каза по "Бъдете здрави" по Бтв преди няколко месеца. Захранване от 40 ден сок, от 2 месец плодово пюре, от 3 - зеленчуково, на 5-6 попара и на 7-8 е готово за кухня.
На гърне - от 6.
И да има друго мнение, го е скрила старателно и говори стандартните неща...


Може и така да е...на мен ми каза да давам сокче от четвъртия месец....По принцип за лекциите,които имам от нея по време на посещенията ми в училището бях предупредена да не ги разпространявам....Може да има някаква стратегия...

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Хехе, документ за секретност ли те накара да подпишеш? Как пък не, нали си си платила за тях? Ще казваш каквото си искаш...

# 20
Абе, колкото педиатри - толкова различни мнения. В крайна сметка ще стане така, че в "Биберон" ще има едно мнение, а в новото предаване ще има противоположно мнение по същата тема.  Аз съм скептично настроена, особено след като тръгва по "7 дни".  Thinking Единственото предаване, което излезе оттам и се качи в свястна ТВ беше "Хъшове", май. Ааа, и "Господарите". Всичко друго си остана в "7 дни" или отиде в трета глуха.

# 21
  • Мнения: 2 258
Цитат на: boo
Хехе, документ за секретност ли те накара да подпишеш? Как пък не, нали си си платила за тях? Ще казваш каквото си искаш...


да бе,и на мен ми беше странно...

# 22
  • Мнения: 1 187
Дано да дават инересни неща.

Общи условия

Активация на акаунт