Азиатска козметика и грим 10

  • 40 129
  • 745
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
blixa, от кой търговец е твоята чантичка?
sunattraction, ако става въпрос за The history of Whoo Intensive Wrinkle Concentrate доста е мазен и плътен като консистенция и при мен лепне, но отгоре нанасям другите стъпки, а нощната ми маска лепи повече от всичко заедно и май няма да я взема втори път - Isntree - Hyaluronic Acid Water Sleeping Mask.

# 316
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Да, за него. Grinning
Добре, значи грешката не е в мен. Аз също го нанасям вечер само, даже вчера пропуснах и крема, толкова много ми дойде, ама плецкам навсякъде, даже и гушата. Чакам ефект "събудих се на 20". Grinning

# 317
  • Мнения: 947
Тези, които го ползвате казвайте какъв е ефекта.

# 318
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Охо, разбира се, аз следя една усмихната бръчка. Simple Smile)
Трябва ми малко помощ - търся си нещо за свиване/затваряне на порите, както и заличаване на белези от акне (не са дълбоки)....та, моля, ако имате добри отзиви за нещо или бихте ме насочили към нещо, ще съм благодарна. Simple Smile)

# 319
  • София
  • Мнения: 2 434
Момичета, имате ли получени поръчки от МД на Jolse?

# 320
  • Мнения: 1 975
The history of Whoo Intensive Wrinkle Concentrate ползвам вече месец, не ми е премахнал бръчките, не очаквам и да го направи. Не мога да кажа, че благодарение на него имам потресващо подобрение на кожата, защото ползвам много неща. Грижите са комплексни, вкл. и вътрешен прием на хранителни добавки, защото кожата, макар и най-големият орган, е само опаковка...
Лепненето не ми пречи, нанасям след тонер и серум и не слагам крем или нощна маска. При мен няма моментално визуално подобрение, но може и просто да не го осъзнавам, защото съм ужасно самокритична.
Харесва ми усещането за добре подхранена кожа с минимално количество продукт.

# 321
  • Мнения: X
Момичета, имате ли получени поръчки от МД на Jolse?
Аз вчера.

# 322
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
The history of Whoo Intensive Wrinkle Concentrate ползвам вече месец, не ми е премахнал бръчките, не очаквам и да го направи. Не мога да кажа, че благодарение на него имам потресващо подобрение на кожата, защото ползвам много неща. Грижите са комплексни, вкл. и вътрешен прием на хранителни добавки, защото кожата, макар и най-големият орган, е само опаковка...
Лепненето не ми пречи, нанасям след тонер и серум и не слагам крем или нощна маска. При мен няма моментално визуално подобрение, но може и просто да не го осъзнавам, защото съм ужасно самокритична.
Харесва ми усещането за добре подхранена кожа с минимално количество продукт.

Разбира се, права си, но и да си мечтаем не е лошо. Smiley Аз също след тая грижа го мацам и пропускам другите. Хапчоците, за съжаление, няма как вече да ги пропускам, но съм ги ограничила само до Биотин, бирена мая и масло от черен кимион за общата с-ма, ако това може да се нарече ограничаване. Grinning

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 13:51 от sunattraction

# 323
  • София
  • Мнения: 4 305
Пуснах го на търсачка, но не ми излезна нищо за този продукт в темата. Някоя от вас дали е ползвала SKIN&LAB - Fre-C Sun Lotion? Сега е на добра цена в Yes Style. Филтрите са горе-долу ок. Ще ми се да го нямаше този авобензон, ама не е най-гадния филтър по принцип. Комбинирана е физическа и химическа защита.
Не че имам нужда от още една слънцезащита, но съм станала алчна!

# 324
  • Мнения: 947
Момичета, имате ли получени поръчки от МД на Jolse?
Да, днес.

Мацнах си на ръката от маската и попи много добре, и кожата стана мекичка. Май ще ми хареса!

# 325
  • Мнения: 13 260
За ръце е супер маската, на лице  се държи малко по-различно. Може би трябваше да си взема една с тази цел.

Чудото на The whoo, вечер го слагам след Sulwhasoo First Care Activating Serum и нищо повече не слагам и двете са доста плътни и богати като състав, така че не съм и пробвала нещо друго отгоре, а сутрин го слагам на мястото на околоочния крем

# 326
  • Мнения: 947
За ръце е супер маската, на лице  се държи малко по-различно. Може би трябваше да си взема една с тази цел.

Чудото на The whoo, вечер го слагам след Sulwhasoo First Care Activating Serum и нищо повече не слагам и двете са доста плътни и богати като състав, така че не съм и пробвала нещо друго отгоре, а сутрин го слагам на мястото на околоочния крем
А ефект видим имаш ли? Много залагам на този концентрат за едни леки бръчици около очите. Grinning
А за маската, още довечера ще я пробвам. Но и да не ми хареса за лице, цената й беше прекрасна като за крем за ръце, а е идеален такъв. Joy Така че все ще се ползва

# 327
# 328
  • София
  • Мнения: 154
Още миналата седмица дойде от MD пратката, много бързо и много приятно ме изненада. Още не съм успяла да пробвам маските за лице, но тинта за устни много ми хареса. Очаквах червило, но и това е добре http://jolse.com/product/labiotte-chateau-wine-lip-tint-velvet-6 … p;display_group=1
Oт YesStyle ми се бави една пратка, много бавно я шипнаха този път, а хем всичко беше в наличност и очаквах да са тук нещата отдавна, но явно ще почакам.
Днес си напазарувах още малко неща:
https://www.yesstyle.com/en/tonymoly-floria-brightening-peeling- … 4?cpid=1055052913 - много добри отзиви, ще го пробвам
https://www.yesstyle.com/en/labiotte-uv-veil-no-sebum-sun-mist-8 … ml/pid.1074422963 - хареса ми идеята за спрей с УВ
https://www.yesstyle.com/en/aritaum-pore-master-sebum-control-pr … 8?cpid=1060097657 - кожата ми напоследък е ужасна и имам нужда от праймър
https://www.yesstyle.com/en/some-by-mi-aha-bha-pha-30-days-mirac … 5?cpid=1067311274
и едно кушонче за разкош https://www.yesstyle.com/en/moonshot-micro-setting-fit-cushion-s … 7?cpid=1067214096

Ще почакам докато ги шипнат, но много ми се искаше спрея

Чудото на Whoo, го обмислям, но на малко по-късен етап, че и аз имам да боря бръчки Simple Smile

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 22:05 от allian84

# 329
  • Мнения: 516
Може ли идея за слънцезащита със среден фактор,оо възможност изпробвана?

Общи условия

Активация на акаунт