Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 330
Аз лично съм доволна от ин витрото, резултатът се търкаля в леглото си. Не е много приказлива, но смятам, че е добър професионалист. Като се видите, ще прецените дали ще можете да работите заедно.

Здравейте момичета. Имам заповед за одобрено финансиране за инвитро, и понеже бях при др Магунска а тя вече не прави инвитро ми казаха да се насоча към друг лекар. Записах час за доц. Андреева, някой може ли да сподели мнение за нея ?

# 331
  • София
Аз пък не съм доволна .Пет  неуспешни опита инвитро имам при нея.Късмет ти желая, при всеки е различно

# 332
Уффф, трудно се решава към кой да се насочиш като не ги познавам, нито ме е лекувал от нещо някой там нито нищо.... Знам че за почти всички има и добри и лошо мнения. Надявам се да ми е на късмет все пак докторката.

# 333
  • София
Имам 3 деца и тримата са дело на доц. Андреева. Успех ти пожелавам. В добри ръце си.

# 334
Аз съм пациентка на доц.Андреева. Първият опит беше неуспешен, за вторият опит пак ще съм при нея. Успех желая Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт