"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 8

  • 41 076
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Толкова щастливи, че тя му каза, че съжалява, че му е казала "татко"

# 61
  • Мнения: 36 749
Мелис пита Кадир защо е дошъл - нали му била казала повече да не идва....

Азми и Месут говорят за някакъв Ален Делон - май така са наричали Бурхан в затвора...

Да не би Азми да познава въпросния Фарук и Бурхан от затвора... Thinking или греша....

Фериде се обади на Дженк - не можела да се свърже с Азра. Той я излъга, че са заедно с Азра - трябвало да пробва някакъв тоалет...Всичко било наред....

Фарук не беше ли този с флашката - Бурхан нали го уби, а пък Дженк чука на вратата и казва на Фарук да отворел, знаел, че е вътре....

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 21:47 от MAMA-AN

# 62
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Дженк май разбра къде ще заведат Азра

# 63
  • Мнения: 36 749
Дженк май разбра къде ще заведат Азра

Малок изпуснах - онзи младеж ли му каза къде е Азра....

# 64
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Дженк май разбра къде ще заведат Азра

Малок изпуснах - онзи младеж ли му каза къде е Азра....
явно боя е дал резултат

# 65
  • Мнения: 36 749
Бурхан е ужасен....убиец...Ама и тези помияри, които му вършат мръсната работа хич не са стока.....

Трябва да ми е жал за Сумру, ама като си спомня как се държеше с Азра и Мерт и как се хилеше на страданията на сирачетата, не мога да я съжалявам....Дойде Видов ден Сумру.....

Месут и Азми атакуват Бурхан - мосю Ален Делон....

бурхан е излязъл от затвора преди 3 месеца - съвпадало със смъртта на Кемал....

Дженк отиде при Азра...Щял да убие Фарук когато го намерел...Азра му каза, че убиеца не е Фарук, а Бурхан....

Месут и Азми разкриха Бурхан...Той уж се тревожи за Джансу...но Месут му каза, че ще подновят делото за Кемал и Бурхан ще си получи заслуженото....

Хюлия се обади на фериде и й каза какво се е случило с Джансу....

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 22:13 от MAMA-AN

# 66
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Дължа извинение на Месут....мислех, че той е убиеца на Кемал....а той бил Бурхан.....но той не е ли бил в затвора по това време...
Няма да мога да догледам серията ...Утре рано пътувам....Извинявай Ани....

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 22:16 от gostenka68

# 67
  • Мнения: 36 749


Дължа извинение на Месут....мислех, че той е убиеца на Кемал....а той бил Бурхан.....но той не е ли бил в затвора по това време...

Не знам месут да е бил в затвора...Да не би да имаш предвид Азми....

Помиярите се обадиха на Бурхан, че е станало нещо непредвидено..дошъл е един младеж...Бурхан разбра, че Дженк е там....

# 68
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805


Дължа извинение на Месут....мислех, че той е убиеца на Кемал....а той бил Бурхан.....но той не е ли бил в затвора по това време...

Не знам месут да е бил в затвора...Да не би да имаш предвид Азми....

Помиярите се обадиха на Бурхан, че е станало нещо непредвидено..дошъл е един младеж...Бурхан разбра, че Дженк е там....
имах в предвид Бурхан, че  е бил в затвора
Пътувам рано и няма да мога да догледам серията.Извинявай...

# 69
  • Мнения: 36 749
Гости благодаря ти за редуването...Лека и спокойна нощ...
То и аз ще спра да пиша, защото много трудно става постоянно да редактирам....

Фериде е в болницата, разпитва Хюлия какво се е случило с Джансу...Мисля, че Хюлия й каза, че и Азра е билра с Джансу...Ферида каза, чеАзра била с дженк - отишли да пробват рокля...
Краката на лъжата са къси...

Азра се притеснява, ще се спасят ли....Дженк я успокоява, че когато са заедно всичко ще бъде наред...Азра се чуди, защо му е на Бурхан да убива баща й...Дженк я успокоява, че бурхан ще се получи заслуженото....
Джанк иска Азра да му разкаже за мечтите си.....
На двамата им остана време сега да бъдат заедно и да не бързат за никъде, за да си поговорят....

Не вярвах, че това ще се случи....но Джансу вече я няма..... ooooh!

Мосю Ален Делон го окошариха....Е, за първи път Месут да постъпи като мъж...

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 23:24 от MAMA-AN

# 70
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Здравейте, момичета! Включвам се накрая,че и днес имах фълъг работен ден! Серията беше динамична, Сумру и в мъката си пак злобна! Не я съжалявам изобщо...защо пак замъкна Мерт, не спира с мръсотиите си! Лека нощ и успешна нова седмица!

# 71
  • Мнения: 1 223
Сезонен финал


Сватба мечта!
Но предполагам Сумру ще направи нещо лошо. Като я знам каква е... За нея щом дъщеря й е мъртва и тя не е щастлива, Азра не заслужава щастието. Трябва да има драма... Но в първия фрагман нищо не видях за Мерт. То ясно, че няма да пострада, ама ми е интересно как ще го намерят Азра и Дженк.
Лека нощ!

# 72
  • Мнения: 3 372
Лека нощ, ще изчакаме превода и на фрагмана, и на серията.

# 73
  • Мнения: 36 749
Добро утро  sun

Снощния епизод за мен беше добър - имаше динамика и развитие.
Имаше и от какво да се поучим....Признавам си, че не очаквах Джансу да умре  Naughty Но пък поуката идва точно от това нещастие. Сумру беше наказана за всички злини, които стори до сега спрямо две сирачета. Всевишния й отне най-любимото - дъщеря й....Но доколкото видях, Сумру не разбра посланието, което й изпрати съдбата. Отношението й към Азра и отвличането на Мерт доказва, че Сумру нищо не е разбрала. Сигурно някой ще каже, че Сумру полудя от мъка....За мен не е така...Сумру  е злобна и не е полудяла сега - тя си е луда....Никога Сумру не се спря да прави гадости към Азра и Мерт....Снощи дадоха къщата, която Сумру купи с парите, които бяха предназначени за сираците...Но в тази къща никога не е имало щастие.
Четох при рускините, че на сватбата на Азра и Дженк, Сумру ще стреля в Азра....Може би така ще завърши сезона...за да мислим цяло лято ще оживее ли Азра.... Thinking



На тази снимка се вижда, че Мерт е жив и здрав  newsm10

Хубав ден и успешна нова седмица  Hug

# 74
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Добро утро  sun

Снощния епизод за мен беше добър - имаше динамика и развитие.
Имаше и от какво да се поучим....Признавам си, че не очаквах Джансу да умре  Naughty Но пък поуката идва точно от това нещастие. Сумру беше наказана за всички злини, които стори до сега спрямо две сирачета. Всевишния й отне най-любимото - дъщеря й....Но доколкото видях, Сумру не разбра посланието, което й изпрати съдбата. Отношението й към Азра и отвличането на Мерт доказва, че Сумру нищо не е разбрала. Сигурно някой ще каже, че Сумру полудя от мъка....За мен не е така...Сумру  е злобна и не е полудяла сега - тя си е луда....Никога Сумру не се спря да прави гадости към Азра и Мерт....Снощи дадоха къщата, която Сумру купи с парите, които бяха предназначени за сираците...Но в тази къща никога не е имало щастие.
Четох при рускините, че на сватбата на Азра и Дженк, Сумру ще стреля в Азра....Може би така ще завърши сезона...за да мислим цяло лято ще оживее ли Азра.... Thinking



На тази снимка се вижда, че Мерт е жив и здрав  newsm10

Хубав ден и успешна нова седмица  Hug
Здравейте момичета
И за какво и е Мерт сега.....За пари, защото иска да нарани Азра....Какво още трябва да стане, че Сумру да бъде наказана, но самата тя, а не чрез друг невинен....Джансу може и да беше лоша, заслепена от любов, но разбра грешката си и щеше да спаси Азра бягайки.....но малшанс....

Общи условия

Активация на акаунт