AVENT и dr.BROWN`S

  • 8 235
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 837
Цитат на: nikol78
Цитат на: Casey
Цитат на: mama kenga
Ами ако не намериш едното си купуваш другото.Предпочитах таблетките.Но като се замисля, ако си купиш стерилизатор от самото начало май излиза по-евтино, не знам сметни го.Колко струва стерилизатора?


Някъде около 80 лв., а не ми се иска да давам накуп толкова пари. Пък и се надявам въобще да не ми потрябва.


Има и по-евтини стерилизатори: Чико-25 лв.


Да, ама нямаме микровълнова. А и не ми е необходима.

# 46
  • Мнения: 3 146
Таблетките са около 8-10 лв. и стигат за около 20-25 дни като ползваш по половин таблетка на ден в 2,5 литра вода.Действат 24 часа и после измиваш съда ,в който правиш разтвора и пускаш нова половин таблетка.
И течността излиза горе-долу като таблетките.

# 47
  • Мнения: 3 146
Моят стерилизатор не е за микровълнова .

# 48
  • Мнения: 5 468
Цитат на: mama kenga
А не сте ли ползвали разтворими таблетки на Чико или стерилизираща течност - голям рахат е.Стоп на всякакво варене.Не съм варила нито веднъж - пести се време , да знаете!


Хич не съм чувала дори за такива таблетки  33uu

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 694
Цитат на: mama kenga
Цитат на: Liorena
Цитат на: new*
Веднъж бях забравила шишетата на котлона като ги преварявах, разтопиха се всичките


мдааа, стъклените шишета нямаше да се разтопят.  Thinking



А не сте ли ползвали разтворими таблетки на Чико или стерилизираща течност - голям рахат е.Стоп на всякакво варене.Не съм варила нито веднъж - пести се време , да знаете!


Е ама после да ги миеш с преварена вода си е голяма играчка. А  както ги рекламират че са удобни като тръгнеш на път къде да я търся тази преварена вода. А иначе миеш на чешмата и айде в стерилизатора и бум микровелето. По лесно ми е второто. Виждам, че вие не ги миете ама на мойте пише които са на Чико пише:Измийте преди употреба с преварена вода. Вие някакви други лиползвате или просто не ги миете?

# 50
  • Мнения: 3 146
Не съм мила нищо с преварена вода - според инструкцията.

# 51
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: mama kenga
Цитат на: Liorena
Цитат на: new*
Веднъж бях забравила шишетата на котлона като ги преварявах, разтопиха се всичките


мдааа, стъклените шишета нямаше да се разтопят.  Thinking



А не сте ли ползвали разтворими таблетки на Чико или стерилизираща течност - голям рахат е.Стоп на всякакво варене.Не съм варила нито веднъж - пести се време , да знаете!


никога не съм варила, ел. стерилизатора на пара върши чудесна работа. Натискаш едно копче и толкова, сам се изключва след като приключи стерилизацията.

# 52
  • Мнения: 3 146
Да,много е яко!Новата картинка ти подхожда  Heart Eyes

# 53
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: Casey
Цитат на: mama kenga
Ами ако не намериш едното си купуваш другото.Предпочитах таблетките.Но като се замисля, ако си купиш стерилизатор от самото начало май излиза по-евтино, не знам сметни го.Колко струва стерилизатора?


Някъде около 80 лв., а не ми се иска да давам накуп толкова пари. Пък и се надявам въобще да не ми потрябва.



ако си решила да даваш вода от шише, ще трябва да стерилизираш, залъгалките също се стерилизират.

# 54
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: mama kenga
Новата картинка ти подхожда  Heart Eyes


мдааа, подарък ми е.

# 55
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
За шишетата ползвам само на Д-р Браун, и не знам  какво е това колки, никога не сме имали. Не казвам че е от шишетата, но знаели човек. Много съм доволна от тях. А за помпата като ни изписаха пратих мъжа ми да ми купи, и в аптеката му дали тип спринцовка, най обикновенна за 4лв. Кърмих само 20 дни, и не ми вършеше кой знае каква работа.

# 56
  • Мнения: 1 616
Аз също ползвам шише на Авент(макар и рядко,защото кърмя) и съм доволна.Все още Алекс няма колики,но се съмнявам,че е точно заради шишето.А помпа взех назаем от една приятелка и я ползвах само в родилното,когато вдигнах температура-повече не ми се наложи.Имам един въпрос към вас относно стерилизацията-колко често трябва да се прави?И освен с таблетки с какво друго може да се замени?Проблемът е там,че нашата вода е ужасна-адски варовита,и при изваряването цялата мръсотия се отлага върху шишетата и бибероните.Така след изваряване всичките принадлежности са по-мръсни,отколкото преди.Сега само измивам с много гореща вода,четка и сапун.Вредно ли е това за детето ми?

# 57
  • София
  • Мнения: 366
Много съм доволна от помпата на Авент. Имах приятелка, която се цедеше с помпа тип спринцовка. Когато и дадох тази на Авент, хич и не и повярва. Защото го нямаше дърпащато усещане и факта, че половината гърда е всмукана в спринцовката. Когато все пак я убедих да пробва тази на Авент, беше много изненадана. Изцеди повече кърма, отколкото със спринцовката, при това без да усети дърпане.

И от шишетата на Авент съм много доволна. Чистят се лесно и което беше много важно за мен - не текат, дори и да са легнали. На д-р Браун - препоръча ми ги приятелка, беше много доволна. Аз лично не се убедих в ползите им. Дъщеря ми имаше колики по 2-3 часа ден, за около 2 седмици. Не помогнаха нито чайове, нито шишета.

Стерилизатор - за микровълнова. Страшно удобен беше, много съм доволна от него. Преди да родя мислех, че е глезотия, просто поредната примамка да ти вземат парите. И съм благодарна на свекър ми, че го е купил.

# 58
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Аз също ползвам стерилизатор за микровълнова и на право съм се родила с него. А за варовика по шишетата. Преди да сложа вода в стерилизатора, първо минавам водата през кана Брита, и няма грам варовик. През каната пускам и преварената вода на бебка, неможете да си представите колко буклуци задържа филтъра на каната.

# 59
  • Мнения: 219
Moeto bebche pak ot 1ta sedmica hapva ot Dr browns shisheta i sam mnogo dovolna, ne moga da garantiram che e ot tova no kolikite pochti ne gi usetihme, Laughing  veche 10 mesetsa ne sa mradnali i bibite i shishetata.
Imah edno Chiko fiziologichno - ne stava za upotreba! Spleskva se bibata i ne moje bebeto da pie.
A camera - bokluchava rabota, saglasna sam!

Общи условия

Активация на акаунт