🎬ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💖тема 85, финал на сезон 7

  • 26 093
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 365
За сега не смятам, че ще събират Тасев с Мирослава, ако изобщо го и направят. Може би в следващия сезон, но този процес ще протече бавно и Борис трябва да е много деликатен. Гадна история са измислили за това момиче.

# 31
  • София
  • Мнения: 9 557
Къде видяхте, че има намеци да събират Тасев с Мирослава? Борис се отнесе съвсем човешки с нея, показа грижа и съчувствие, нещо, което в последните два сезона почти не сращахме в сериала. Според мен Мирослава ще е лекарството за Тасев, той ще се опита да и помогне, нещо, което не направи с Ина. Въобще не вярвам да го вкарват във връзка, поне не и този сезон.
Иначе Галя и Пешко ще се оженят и още как. Не че едно Да особено много ще промени  факта, че те вече би трябвало да са семейство. Бога ми, та те имат две деца и от години живеят заедно, или Милошева и това удобно е забравила в името на сеира.
Ще измислят някаква драма, Поли ще се разстрои, Пешко ще тръгне след нея да я успокоява, ще признае на всеослушание, че не може да живее без нея и ще зареже Галя. 
Единствено се чудя какво ще измислят и какво ще се случи в епизодите след сватбата - дали все пак Пешко и Галя няма да се помирят и да останат заедно. Предполагам на Христо ще измислят достоен край, все пак Карамазов е приятел с Апостолова и няма да го приключат без фанфари. Табаков изведнъж ще стане супер якия пич, а Зорница ще е дълбоко влюбена и впечатлена от доброто му сърце.
Надявам се Цонев и Кръстева и Стаменова и Врабчев да завършат щастливи.

# 32
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
В този сезон не ги виждам във връзка, но смятам, че са готини заедно и ако има друг сезон и те са там - ще гледам заради тях.

# 33
  • София
  • Мнения: 12 365
Чудя се дали Карамазов ще продължи да се снима в следващия сезон. То и без това го дават съвсем малко в някакви безумни сцени, защо да не си остане и да си взима хонорарчето. Ако се махне, Кая трябва да търси друг на който да е сърдита.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 886
Гледах Ралица Паскалева по Нова.
Беше с булчинската рокля, повдигна я и отдолу маратонки...
Каза, че била готова, да няма пак "булката беглец"?

# 35
  • София
  • Мнения: 9 557
Този път ще гледаме младоженеца беглец. Булката обаче ще е по-напориста и ще хукне след него да си го връща.

# 36
  • Мнения: X
Този път ще гледаме младоженеца беглец. Булката обаче ще е по-напориста и ще хукне след него да си го връща.
Булката няма да има достойнство, ако го направи Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 2 714
Всъщност май за момента няма официално потвърждение за нов сезон или поне аз не съм срещала.
Преди двайсетина минути Марта Вачкова е потвърдила в инста, че ще има осми сезон. Честито! JoyJoy

# 38
  • София
  • Мнения: 9 557
Преди двайсетина минути Марта Вачкова е потвърдила в инста, че ще има осми сезон. Честито! JoyJoy

Въх, припаднах

# 39
  • Мнения: 2 714
Недей, щото аз пък ши умра Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 8 932
И аз съм от тези, които мислят за сърдечни проблеми на сватбата, но не физически. Според мен няма да се състои докрай. Като им гледах физиономиите и на Пешко и на Галя, не вярвам да си кажат да. Тасев и Мирослава не ги виждам във връзка. Още повече, че тя е алкохоличка с цироза, т.е. не ѝ остава много.
Табаков съвсем го закопаха.

# 41
  • Мнения: X
От фейсбук групите:

# 42
  • Мнения: 9 374
Ето го промото:
https://play.nova.bg/video/ochakvaite/season-0/ochakvaite-2019-05-15-stolen-life

Леле, Галя много бясна го раздава. Grinning

# 43
  • Мнения: 9 277
  Карамазов със сигурност приключи с ОЖ , обаче за къде се стяга - писал е "поле и небе,очаквайте скоро...

  

  Не мога сега да гледам промото, този сезон Ралица може би получи бръчки от чумерене и гледане лошо Rolling EyesSimple Smile

  

# 44
  • Мнения: 9 429
Аааа, Кристал, как тази вечер, имаме още цели пет епизода тегоба Joy

Яни, благодаря за темата Hug

Успокоих се Joy

Общи условия

Активация на акаунт