🎬ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💖тема 85, финал на сезон 7

  • 26 046
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 556
Карамазов беше казвал, че лятото ще снима нов филм.

# 46
  • София
  • Мнения: 12 295
Психоаналитик си трябва в тази болница. Чудя се защо няма, да се коригират в следващия сезон.

# 47
  • Мнения: 1 560
Ей, няма да се спрат😃
Ако 8-ми сезон е по-тъп и от този не знам какво по-нелогично ще измислят?

# 48
  • Мнения: 2 714
Ей, няма да се спрат😃
Ако 8-ми сезон е по-тъп и от този не знам какво по-нелогично ще измислят?
Е по-нелогичното ще е да има и девети сезон Joy

# 49
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
Ей, няма да се спрат😃
Ако 8-ми сезон е по-тъп и от този не знам какво по-нелогично ще измислят?
Е по-нелогичното ще е да има и девети сезон Joy

Много добро Simple Smile

Бих гледала Тасев и Мирослава, както и Марио Simple Smile

Психоаналитик си трябва в тази болница. Чудя се защо няма, да се коригират в следващия сезон.
Остана в Св.Кирил.

# 50
  • Мнения: 2 714
Мириел, винаги има възможност за надграждане, поне в тази посока Wink Grinning

# 51
  • Мнения: 12 379
Анонсът за довечера, сега пък Поли ще ни изненадва Scream Satisfied

Ще бъде ли Галя „булката беглец“ или ще предприеме голямата стъпка?
По традиция най-успешният български медицински сериал ще събере любимите герои в сватба, която ще бъде ключова за поредица от събития в сезона. Тази вечер доцент Захариев и доктор Стилянова ще направят голямата крачка към олтара в присъствието на колеги и приятели, а неочаквани ситуации ще изпитат решението им.

„През годините съм присъствала на изключително много сватби – мога да кажа, че тази вечер ще бъде много интересно! Любовта между Галя и Петър изглежда на пръв поглед несъвместима, но именно това е двойката, която се задържа цели седем сезона. Дали ще продължат оттук нататък заедно или в този момент ще се разделят – зрителите тепърва ще разберат“, разказа Ралица Паскалева пред камерата на "На Кафе", допълвайки, че лично е избирала най-подходящата рокля за Галя заедно с екипа. С чувство за хумор чаровната актриса показа кецовете под булчинската рокля, които я придружават в лошото време. Дали ще се превърне в „булката беглец“ – зрителите ще научат тази вечер. 

Специалният ден ще отвори нови въпроси за сформираните любовни триъгълници, които ще достигнат своята критична точка. Доцент Захариев ще отправи конкретни въпроси към Поли Грънчарова, която ще трябва да се изправи пред истинските си чувства. Разговор с доктор Табаков ще я провокира към действия, които ще изненадат самата нея и колегите й. Какво ще се случи на сватбата? Ще станат ли доктор Стилянова и доцент Захариев официално семейство или този ден ще се превърне в най-голямото изпитание за тях? – ще научите в „Откраднат живот: Любовта лекува“ тази вечер, от 20.00 ч. по NOVA.

# 52
  • Мнения: 2 714
Разговорът с Табаков явно ще провокира Поли да направи, каквото й подсказват чувствата. От промото стана ясно, че въпреки забраната на Галя да не припарва на сватбата, Поли ще се докара в огнено червено и ще отиде Simple Smile
На мен ми е интересно дали ще се появи преди да си кажат "Да".

# 53
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
Сигурно. Петър ще я види, Галя ще я види. Служителката ще ги попита, те ще се спогледат. Тук се надявам Галя да каже "Не", но по-скоро Поли няма да издържи.

# 54
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Разговорът с Табаков явно ще провокира Поли да направи, каквото й подсказват чувствата. От промото стана ясно, че въпреки забраната на Галя да не припарва на сватбата, Поли ще се докара в огнено червено и ще отиде Simple Smile
На мен ми е интересно дали ще се появи преди да си кажат "Да".

# 55
  • София
  • Мнения: 12 295
Явно по традиция ще гледаме поредната провалена сватба.

# 56
  • Мнения: X
Колкото и да се опитват, няма да стигнат Червената сватба Stuck Out Tongue Winking Eye Smiling Imp

# 57
  • София
  • Мнения: 27 020
Чудя се дали Карамазов ще продължи да се снима в следващия сезон. То и без това го дават съвсем малко в някакви безумни сцени, защо да не си остане и да си взима хонорарчето. Ако се махне, Кая трябва да търси друг на който да е сърдита.

И двамата напускат потъващия кораб. Няма да ги има в сезон 8.

п.п. На мен ми харесват Тасев и Мирослава, но не сме имали предвид да се залюбят още сега. В смисъл имат потенциал заедно, но това ще е бавен процес. Едва ли ще стане по-рано от година, че и повече. Нямам си на идея просто...

# 58
  • София
  • Мнения: 9 556
Колкото и да се опитват, няма да стигнат Червената сватба Stuck Out Tongue Winking Eye Smiling Imp

Хахахаа, яко. А когато Фотев се появи отново, Света Анастасия ще заприлича на King's Landing Nature Fire

Диаволо, това потвърдена информация ли е? Изненадана съм, че и Неда ще напусне

# 59
  • София
  • Мнения: 27 020
Мисля, че е потвърдена.
Но нека и някой друг да потвърди.

Общи условия

Активация на акаунт