Мъжът ми се съмнява,че детето е от него.

  • 9 565
  • 168
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Вие да не живеете още в комунизма, какво доверие... Доверие имат старите хора, които се вързват на телефонните измамници и хвърлят чували с пари през балкона на непознати. И такива, които подписват документи на доверие и после остават на улицата. Не живеем във времена, когато да имаш 100% доверие на някой, освен себе си. Дори близки хора.

Другото смешно е тези филмарки, които за една дума на въпреки щели да се развеждат напук😅 С такова байганьовско пъчене най-много да подведат някоя по-наивна четяща темата потребителка да си развали семейството за глупости, защото тъй правели силните и уверени жени... Не очаквам интелект, когато емоциите надделяват, но се замислете как може да преебете живота на някой с крайните си мнения.

# 76
  • Paris, France
  • Мнения: 14 014
кукумицинка, нито ти, нито аз мислим, че мъжете ни ходят да оплождат чуждо, но не сме имали поводи за съмнение. Ако 2-3 пъти намеря писма от съда с покани за припознаване или ДНК тестове може и да се засъмнявам и сигурно ще те налегнат и тебе подобни съмнения в същата ситуация. Прекрасно е, че твоят и моят мъж ни се доверяват, но не всеки мъж се доверява на всяка жена.  На твоя мъж сигурно никой още не му е казал, че детето ви прилича на съседа, както са казали на мъжа на авторката. Заедно с гестационната седмица, за която никой не му е обяснил как се изчислява се е получила каша в главата му. Малко мъже изказват съмненията си, но доста правят тайно ДНК тестове. Съпругът на авторката поне комуникира тревогите и съмненията си.

vse333, авторката пише, че не е имала контакти с друг мъж, но се чувства неловко - нещо като несправедливо обвинена. А ти защо не оспори бащинството като разбра?

Пообразовай се малко и му шибни един шамар на твоя!

После що имало домашно насилие. Интересно ми е какви щяха да бъдат реакциите ако това беше съвет от мъж към мъж.

# 77
  • Мнения: 6 682
Тука има нещо много сбъркано. Хем авторката била абсолютно сигурна, че не е правила секс с друг мъж, хем се притеснява неясно от какво....
Моят мъж като го майтапя, че детето не е негово ми отговаря - по-скоро ти не си му майка.

# 78
  • Мнения: 2 699
Не е лесно да си недоучил. Детето е заченато една седмица след пристигането и във Виена. Като не могат да разберат, че за начало на бременността се смята първия ден на последния редовен цикъл, нека се ревнуват, подозират, разделят. Не е лошо и да хвърлят хиляда лева за тест пък белким им дойде акъла. Но май това не е единствения им проблем.

# 79
  • Мнения: 18 949
Точно така, не ми е дал повод мъжът ми да се съмнявам. Нормалните хора не стоят превантивно нащрек и с подозрение към близките си, щото не можело никому да се има доверие, не следят мъжете/жените си къде ходят и с кого си пишат или говорят, без да са ги провокирали с нищо. Мислех, че само жени с интелектуални дефицити се съгласяват с охота да правят тестове за бащинство, ама ей на - имало и други, които едва ли не очакват мъжът им да ги похвали колко са примерни, ако детето е от него, без изобщо да се обидят, че той явно мисли неособено хубави неща за тях и има няма доверие.

# 80
  • Мнения: 3 114
Кукумицина, пропускаш, че тя е била 3 месеца отделена от съпруга си и реагира с притеснение, когато първо гинеколога е определил ГС, а после и при споменаването на тест. Бебето също явно е било изненада и не е планирано, т.е. не са следили календари, цикли и овулации и не са знаели кога е заченато. Коментара на приятеля просто е раздухал тлеещия въглен.
Много жени не споделят "женски" проблеми, цикли и други, но пък очакват от мъжа да знае всичко за бременността и раждането и да смята ГС по точно от гинеколог.
Има хора, които са лъгани или по природа изпитват повече съмнения и не могат да се доверят на 100%.

# 81
  • Мнения: 5 241
Разбира се, че ще го оставя Братан. Изобщо не е напук, нито щото се правя на силна. Обичам се и обичам децата си. Не бих хабила нерви за друг.

# 82
  • Мнения: 18 520
Може да е бил с нея при прегледа.В чужда страна,  мисля че той  е доминиращ  по принцип ,но там е в повече.Плаши я, а мъжете с това се закачат ,шегуват.Били са разделени и не и е до шеги.Всички я подкрепиха , ще се справи и запази достойнство.

# 83
  • Мнения: 6 930
Въз основа на генитични изледвания ~10% от всички деца са извънбрачни.  Аз лично бих правил тест за бащинство за всяко потенциално мое дете ( за момента нямам ).
Все пак отглеждането на едно дете е към 200 хил лева. Тъпо е да си прахосаш времето и ресурсите за чуждо дете.

 
Значи мъжът ти няма доверие в теб?
Аз бих се обидила.
Освен това стават и грешки в родилното.

JoyJoy
Човече, наистина ли си толкова глупав, или само се преструваш?
Откъде я изкопа тая статистика?  Joy

Към авторката- като се съмнява мъж ти, да отиде да гръмне едни хиляда лева за генетичен тест и готово!

# 84
  • Мнения: 2 109
  bratan, ако с мъжа до мен си нямаме доверие, връзката се обезмисля.
  Изобщо не се пъча и не се правя на силна, но не бих позволила някой да се държи с мен като с парцал.
 

# 85
  • Мнения: 4 518
Въз основа на генитични изледвания ~10% от всички деца са извънбрачни.  Аз лично бих правил тест за бащинство за всяко потенциално мое дете ( за момента нямам ).
Все пак отглеждането на едно дете е към 200 хил лева. Тъпо е да си прахосаш времето и ресурсите за чуждо дете.

 
Значи мъжът ти няма доверие в теб?
Аз бих се обидила.
Освен това стават и грешки в родилното.

JoyJoy
Човече, наистина ли си толкова глупав, или само се преструваш?
Откъде я изкопа тая статистика?  Joy

Към авторката- като се съмнява мъж ти, да отиде да гръмне едни хиляда лева за генетичен тест и готово!
Мъжът ми ако иска да даде 1000лв за генетичен тест ще му се наложи да ги намери извън семейния бюджет... Как ли пък не тези 1000лв няма да отидат за нещо важно или за глезене. Никакъв шанс.

# 86
  • Мнения: 2 694
Според мен жената е правила секс с друг преди да е отишла при мъжа си в Австрия, за това я е страх малко.

# 87
  • Мнения: 6 622
А според мен мъжа и е много прост и за това я е страх.

# 88
  • Мнения: 2 694
Ако мъжът е много прост, тя трябва да е още по-проста да е с него, че и да му ражда Grinning

# 89
  • Мнения: 6 622
Може. А може и така да се е стекъл живота и. Знае ли човек. Факт е , че е забременяла 1 седмица след пристигането и при мъжа и. Не вярвам толкова бързо да се е ориентирала там, че и с кой да спи да е намерила. А мъж, който :
1. Не знае как се изчисляват г.с, но пък бързо прави заключения.
2. Се води по приказки от сорта на "прилича на комшията".
Не може да не е прост.

Общи условия

Активация на акаунт