Мъжът ми се съмнява,че детето е от него.

  • 9 568
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 107
А оня другия пък, с какъв акъл ще каже, че детето приличало на съседа?

Последна редакция: ср, 15 май 2019, 14:48 от Аглея

# 16
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 275
Значи мъжът ти няма доверие в теб?
Аз бих се обидила.

# 17
  • INFJ
  • Мнения: 9 345
Щом не си изневерявала, значи няма от какво да се притесняваш... поне не по този въпрос. Мъжът ти вече е друга история. Такъв като него, заслужава да се направи тест, само за да му се натяква цял живот какъв кретен е.

# 18
  • Мнения: 4 518
Ама чакайте сега. Ако е била в 13г.с. Значи е забременяла горе долу преди 11 седмици, защото седмиците се броят от началото на последната менструация. Тя е забременяла 2 седмици след началото на последната менструация, така че не виждам къде е драмата. Това при нормален цикъл, ако има цикъл 20 дни са различни нещата, но тя да каже.

# 19
  • Мнения: 6 622
Драмата идва от там, че тя и мъжа и не знаят как се изчисляват г.с

# 20
  • Мнения: 669
Драмата идва от там, че мъжът и и няма грам доверие.

# 21
  • Мнения: 1 107
Мен ме изумява броенето на седмиците на престой и сравняването им с бременеенето. При това за нещо станало преди три месеца. А дните уточнихте ли ги? В петък ли отиде или в понеделник, а бебето на 13 г.с. ли е или + няколко дни? Все пак, като ще издребнявате, направете го докрай, егати.

Другаде е проблемът, не е в седмиците, да знаеш.

# 22
  • Мнения: 2 694
Драмата идва от там, че мъжът и и няма грам доверие.
Ако тя го обича, ще си направят изследванията без хън мън.

# 23
  • Мнения: 6 622
Драмата идва от там, че мъжът и и няма грам доверие.
Да и това е така.
Ако тя го обича, ще си направят изследванията без хън мън.
Как ли пък няма да обичам някой, който не ми вярва.

# 24
  • Мнения: 10 794
И все пак, не разбирам от какво се притеснява авторката??!?!!?

# 25
  • Мнения: 316

Напомня ми една случка от гимназията - на една моя съученичка кръвните групи на майка ѝ са 0+, а на баща ѝ А+. Тя беше B+. Т.е невъзможно е той да и е баща.

Въз основа на генитични изледвания ~10% от всички деца са извънбрачни.  Аз лично бих правил тест за бащинство за всяко потенциално мое дете ( за момента нямам ).
Все пак отглеждането на едно дете е към 200 хил лева. Тъпо е да си прахосаш времето и ресурсите за чуждо дете.

 
Значи мъжът ти няма доверие в теб?
Аз бих се обидила.
Освен това стават и грешки в родилното.

# 26
  • Мнения: 6 622

Въз основа на генитични изледвания ~10% от всички деца са извънбрачни.  Аз лично бих правил тест за бащинство за всяко потенциално мое дете ( за момента нямам ).
Все пак отглеждането на едно дете е към 200 хил лева. Тъпо е да си прахосаш времето и ресурсите за чуждо дете.

 
Значи мъжът ти няма доверие в теб?
Аз бих се обидила.
Освен това стават и грешки в родилното.
Трябва да си намериш наистина много тъпа жена за да се навие да ти роди дете.

# 27
  • София
  • Мнения: 11 470
 Най-вероятно лекарят не е обяснил добре как се броят тези г.с. Иначе - ти, ако се притесняваш от какво ще да е - от неговите реакции или от.нещо недоизказано?

# 28
  • Мнения: 410

Напомня ми една случка от гимназията - на една моя съученичка кръвните групи на майка ѝ са 0+, а на баща ѝ А+. Тя беше B+. Т.е невъзможно е той да и е баща.

Въз основа на генитични изледвания ~10% от всички деца са извънбрачни.  Аз лично бих правил тест за бащинство за всяко потенциално мое дете ( за момента нямам ).
Все пак отглеждането на едно дете е към 200 хил лева. Тъпо е да си прахосаш времето и ресурсите за чуждо дете.

 
Значи мъжът ти няма доверие в теб?
Аз бих се обидила.
Освен това стават и грешки в родилното.

Дай Боже мъжете мислещи като теб да са малцинство.Това да гледаш на едно детенце като инвестиция от 200бона е доста...как да кажа .... безсърдечно.
Да не коментираме , че има хора на които им се налага да осиновяват деца.

# 29
  • Мнения: X

Напомня ми една случка от гимназията - на една моя съученичка кръвните групи на майка ѝ са 0+, а на баща ѝ А+. Тя беше B+. Т.е невъзможно е той да и е баща.

Въз основа на генитични изледвания ~10% от всички деца са извънбрачни.  Аз лично бих правил тест за бащинство за всяко потенциално мое дете ( за момента нямам ).
Все пак отглеждането на едно дете е към 200 хил лева. Тъпо е да си прахосаш времето и ресурсите за чуждо дете.

днес, ти нямаш доверие на себе си, камо ли на някой друг. Явно имаш много дълбоки емоционални рани от детството.
Относно цифрата, която си цитирал, да ти кажа може да ти излезе и повече, ако пратиш детето си да учи и живее в чужбина. Събирай от сега пари, че такива като теб си намират майстора в лицето на някоя по-серт жена.

Общи условия

Активация на акаунт