Мъжът ми се съмнява,че детето е от него.

  • 9 566
  • 168
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Цитат
Да не коментираме , че има хора на които им се налага да осиновяват деца.

Едно е да осиновиш дете съзнателно, друго е да отглеждаш чуждо за твое без да знаеш за това. Безумни неща пишете.
За теб като жена може да не е кой знае какво, но за някой мъж може да е най-бруталната измяна.

# 31
  • Мнения: 30 802

...Аз лично бих правил тест за бащинство за всяко потенциално мое дете ( за момента нямам ).

Това ми е познато от ред пил репертоара. Там така със страшен поглед отнасят всяко бебе за тест, при това следят жената как реагира на действията, за да имат после материал още да я свиват и тормозят. Това си е точно тормоз и сплашване на жената. И говори лошо за мъжа до нея.

# 32
  • Мнения: X
Нека да просветля мъжа ри, завалията - това, че докторката е казала, че плодът е на 13 седм означава ЕДИНСТВЕНО и само, че просто тогава е избързвал в развитието си и макар, че е бил на 12 седм е бил голям като за 13. Това мн често се случва в пренаталното развитие - понякога бебето върви напред, а друг път назад в развитието си, без това да променя факта кога си забременяла.
По-важният въпрос обаче е как мъжа ти си позволява да ти хвърля такива обвинения и да те кара да се оправдаваш чак и тестове да правиш. Т.е. човечеца го е страх да не се е минал случайно и сега иска и доказателства. Още малко и целомъдрен пояс ще ти сложи. Запитай се доколко връзката ви се основава на задълбочени, зрели чувства и колко те заслужава подобен субект

# 33
  • Мнения: X
Добре де, на мен не ми стана ясно явторката заедно с мъжа си ли е заминала във Виена? Или първо е занимал той  и затова се съмнява, ако тя е стояла сама известно време? 
Цитат
Докторката каза, че съм в 13гес.сед..,а аз бях от 12сед.във Виена.

Ето това ме навежда на мисълта, че не са заминали заедно.

# 34
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Добре де, на мен не ми стана ясно явторката заедно с мъжа си ли е заминала във Виена? Или първо е занимал той  и затова се съмнява, ако тя е стояла сама известно време? 
Цитат
Докторката каза, че съм в 13гес.сед..,а аз бях от 12сед.във Виена.
Ето това ме навежда на мисълта, че не са заминали заедно.

В същото време пише: "Миналата година дойдохме да живеем във Виена, и с пристигането ни забременях.", та не става ясно. Ако това съмнение няма някаква предистория, за трепане е такъв мъж.

# 35
  • Мнения: 316

Дай Боже мъжете мислещи като теб да са малцинство.Това да гледаш на едно детенце като инвестиция от 200бона е доста...как да кажа .... безсърдечно.
Спокойно мъжете, които мислят като мен са малцинство. 

Инвестиция е било, когато прадядо ми е правил 10 деца, за да може 6-7 от тях да доживеят 4-5годишни, за да почнат безплатно да му работят земята.

Детето не е инвестиция, а разход. Т.е. харчиш пари за кеф. Правиш го за твое лично удоволствие и удоволетворение.



Относно цифрата, която си цитирал, да ти кажа може да ти излезе и повече, ако пратиш детето си да учи и живее в чужбина.

Цифрата е приблизителна. В оценката съм включил 5г образование в чужбина ( Австрия или Германия ). Наскоро ми се налижи да помагам на приятел за финансов план. Тъй като той има деца, ги включхме в сметките. Въз основа на тази цифра си направи застраховка живот. В случай, че му стане нещо жена му и децата му, ще имат достатъчно пари за 20г + да се образоват в чужбина.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Това истинското ти име ли е? Даде и имената на децата, и възрастта, и града, в който живеете, и времето, от когато сте там, г.с. не знаеш явно какво означава, а уж имаш две деца... Позволѝ ми да се съмнявам силно в цялата история.

# 37
  • Мнения: 7 006
А оня другия пък, с какъв акъл ще каже, че детето приличало на съседа?
И за кой съсед е говорил?За някой от Виена ли?
Щото тогава пък хептен няма логика..

п.п.Ако съпругът ми ,ей така ни в клин ни в ръкав поиска тест за бащинство,ще трябва да търси друга майка за следващите си деца.Егати простотията..Любовта е грижа и доверие,и щом по презумпция не можеш да се довериш някому,значи и не можеш да го обичаш.

Авторке,сега е моментът да му свиеш сърмите на твоя хубостник и да го поставиш да поседи в "партер"Simple Smile
Ако си чиста пред себе си(ти си знаеш какъв е случая),но ако всичко е точно,лепя си възможно  най-възмутената,тъжна и огорчена физиономия,вземам детето и отивам за кръвни проби.
После му сгорчавам живота тотално и ще имам грижата никога да не спре да се чувства гузен,заради унижението и обидата които ми е причинил.
Тва в случай,че изобщо реша да остане с такъв човек,което силно ме съмнява,но пък и наличието на второ дете в картинката,не е никак за пренебрегване,нямам такъв опит,и не зная наистина как бих реагирала с две деца,особено  ако инак е добър  грижовен баща..Но не се виждам като половинка някому,който няма доверие в мен.

# 38
  • Мнения: 160
Така като е тръгнало ще се разплете то къде ще ходи ☺️

# 39
  • Мнения: 2 699
Г. с се броят от началото на цикъла. Значи ако цикълът ти е редовен и примерно менструацията ти е дошла на 1 март, очакваната дата на овулацията е около 14 март и тогава си заченала, но в края на март ще си в 4 г.с въпреки,че акта се е състоял преди две седмици. На твое място бих се обидила много сериозно вместо да се притеснявам.
Точно така. Реално сексът е в края на втората седмица, т.е. една седмица след като сте се събрали. Вместо да те тормози да вземе да се образова. Да прочете в интернет за тези неща или да се консултира с някой, който е внимавал в час по биология.

# 40
  • Paris, France
  • Мнения: 14 014
Напомня ми една случка от гимназията - на една моя съученичка кръвните групи на майка ѝ са 0+, а на баща ѝ А+. Тя беше B+. Т.е невъзможно е той да и е баща.

Никак даже не е невъзможно, макар и да е малко вероятно. Сещам се за два напълно възможно сценария:

1) майката не е истинска 0+ група, макар и да реагира като такава на обикновените кръвни тестове. Генетично е носител на В алел, но има и бомбайски хаплотип, който заглушава изразяването на В

2) майката или бащата са химери и генотипът на кръвта им не съвпада с този на яйцеклетките или сперматозоидите.

Само генетични тестове могат да отхвърлят или потвърдят бащинство, като ако бащата е химера ще се получи фалшиво отрицателен резултат, а ако е в близко родство с биологичния баща може да се получи фалшиво положителен резултат.

И малка поправка - в момента, в България, извънбрачни се раждат не 10, а 60% от новородените.

авторката, на твое място бих направила генетичен тест веднага, та да има мир. Обясни и това, което вече обясниха за гестационните седмици, а също, че размерът не съответства 100% на средностатистическия фетус.

# 41
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 274
Според мен  доверието е основата на една връзка.
Няма ли доверие между партньорите,връзката започва да се руши.

# 42
  • Мнения: 5 241
Не съм чела отговорите, които съфорумците са ти дали. Моето мнение е, че какво мисли мъжа ти си е негов проблем. Ако беше моя мъж това, бих му казала че не ме интересува какво си мисли и да не ме обременява с мислите си докато се занимавам с отглеждането на 2 малки деца.

Последна редакция: ср, 15 май 2019, 18:42 от ЗЛОДЕИДА

# 43
  • Мнения: 18 949

...Аз лично бих правил тест за бащинство за всяко потенциално мое дете ( за момента нямам ).

Това ми е познато от ред пил репертоара. Там така със страшен поглед отнасят всяко бебе за тест, при това следят жената как реагира на действията, за да имат после материал още да я свиват и тормозят. Това си е точно тормоз и сплашване на жената. И говори лошо за мъжа до нея.

Само дето в бг мъжете, които са склонни да направят подобно нещо, не могат да съберат 1000 лева за тест за бащинство, ако не вземат бърз кредит, и затова обикновено се задоволяват със свиването и тормозенето.

# 44
  • Мнения: 3 608

Дай Боже мъжете мислещи като теб да са малцинство.Това да гледаш на едно детенце като инвестиция от 200бона е доста...как да кажа .... безсърдечно.
Спокойно мъжете, които мислят като мен са малцинство. 

Инвестиция е било, когато прадядо ми е правил 10 деца, за да може 6-7 от тях да доживеят 4-5годишни, за да почнат безплатно да му работят земята.

Детето не е инвестиция, а разход. Т.е. харчиш пари за кеф. Правиш го за твое лично удоволствие и удоволетворение.



Относно цифрата, която си цитирал, да ти кажа може да ти излезе и повече, ако пратиш детето си да учи и живее в чужбина.

Цифрата е приблизителна. В оценката съм включил 5г образование в чужбина ( Австрия или Германия ). Наскоро ми се налижи да помагам на приятел за финансов план. Тъй като той има деца, ги включхме в сметките. Въз основа на тази цифра си направи застраховка живот. В случай, че му стане нещо жена му и децата му, ще имат достатъчно пари за 20г + да се образоват в чужбина.
Ти мъж ли си, как разбра, някой ти каза ли?

Общи условия

Активация на акаунт