Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 май 2019, 21:30 ч.

Какви симптоми имахте 😊

• 404
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте, от 6 месеца правим опити за бебче и все неуспешни. Последната ми М беше на 23ти април аз не мога да определя кога точно е ову може би около 05.05 но на 10.05 имах прокървяване моят цикъл е 25/26 дни имам главоболие и леки спазми и се чудя това зацапване дали може да е признак на успешно зачеване за първи път ми се случва

# 1
  • Пловдив
Как разбра кога ти е била ову?
По въпроса...аз нямах никакви симптоми.

# 2
  • София
И аз нямах съвсем в началото. Е, освен положителният тест след закъснението, де Smile

Авторке, трябва да знаеш кога ти е овулацията, ако искаш да забременееш.

# 3
Около датата на цикъла-болезнени гърди.
Истинските симптоми дойдоха месец след закъснението и теста, т.е 8,9 г.с
Не се вманиячавай.Имам колежка, всеки път когато й се вие свят мисли че е бременна, а виене на свят и припадане като симптом на бременност е само в сапунките.

# 4
Ами овулацията честно казано само по промяната на бт се водя и напрежението в гърдите което започва тогава

# 5
Напрежение в гърдите имах, от момента на овулацията/забременяването, та до почти четвъртия месец.

# 6
Темата за симптомите я има 268 път в мамата.
Всяка жена е нетърпелива, но обикновенно всяка се сеща за симптомите след положителният тест.
При не забременяваме в рамките на 6 месеца най-добрият вариант е клиника. Вече толкова много млади двойки имат репрудоктивни проблеми,  че време за губене няма.

# 7
  • София
Не съм имала никакви симптоми.

# 8
  • MT
Нямах симптоми, нито гадене. Единствено се чувствах по-уморена през втория месец, което отмина в началото на 4-ти и сега се връща с пълна сила в 6-ти месец.

# 9
И ние правихме опити за бебе няколко месеца преди да се получи.
Месеците, в които не се получаваше, все имах някакви измислени симптоми.... То не бе гадене, то не бе болка в гърдите, яйчниците.... И накрая нищо.
В месеца, в който забременях, нямах абсолютно никакви, ама никакви симптоми. Е, хванах бременността преди закъснение, но аз редовно си правех ранни тестове, та затова, а не щото съм усещала нещо.
Първи симптоми усетих след 6-7 г. с. Всичко, усетено по-рано, е плод на подсъзнанието, а не на реална бременност Simple Smile Не бързайте.

Общи условия

Активация на акаунт