Избор на сушилня - Тема 12

  • 49 012
  • 757
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 144
Още едно добро впечатление от Gorenje - наскоро взех GORENJE DA83IL/I и мога да кажа, че работи повече от перфектно - дрехи, чаршафи и т.н - всичко излиза сухо и не се намачква. Барабанът е иноксов, класът на кондензация е А, с инверторен мотор е - А+++...филтрите се чистят бързо и лесно. Взех я на промоция и мога да кажа, че за цената си е идеална. Прочетох още доста добри коментари за нея, но реших да добавя и от мен, че в новоотворената тема няма много много за Gorenje-то.

На каква цена я взехте и от къде?

# 301
  • Мнения: 3 067
Редовното почистване ви спестява рязане на преден панел.
А какво значи редовно?

Тази трябва ли да се почиства? AEG T8DEC68S

Последна редакция: чт, 15 авг 2019, 10:15 от Ско

# 302
  • Мнения: 3 788
ELECTROLUX EW9H378S

Дали може някой да ми каже дали съм разбрала правилно - ако не искаме да купуваме допълнителни препарати или да я носим в сервиз всяка година, трябва да НЕ е самопочистваща се? Нали така?
И съответно тази от линка такава ли е или не? Благодаря.

# 303
  • Варна
  • Мнения: 1 557

Тази трябва ли да се почиства? AEG T8DEC68S

С посочения препарат не,но трябва ръчно да си почиствате кондензатора с прахосмукачка. В упътването Ви ,на точка 10.3 е описано как става.

# 304
  • Мнения: 3 067
Много благодаря!

# 305
  • София
  • Мнения: 10 576
ELECTROLUX EW9H378S

Дали може някой да ми каже дали съм разбрала правилно - ако не искаме да купуваме допълнителни препарати или да я носим в сервиз всяка година, трябва да НЕ е самопочистваща се? Нали така?
И съответно тази от линка такава ли е или не? Благодаря.

Да, тази не е самопочистваща се.

# 306
  • Варна
  • Мнения: 1 557
ELECTROLUX EW9H378S

Дали може някой да ми каже дали съм разбрала правилно - ако не искаме да купуваме допълнителни препарати или да я носим в сервиз всяка година, трябва да НЕ е самопочистваща се? Нали така?
И съответно тази от линка такава ли е или не? Благодаря.

Точно така,правилно сте разбрали.Посочената от вас сушилня НЕ Е със самопочистващ филтър.

# 307
  • Мнения: 3 788
Много благодаря! Simple Smile

# 308
  • Мнения: 5
Още едно добро впечатление от Gorenje - наскоро взех GORENJE DA83IL/I и мога да кажа, че работи повече от перфектно - дрехи, чаршафи и т.н - всичко излиза сухо и не се намачква. Барабанът е иноксов, класът на кондензация е А, с инверторен мотор е - А+++...филтрите се чистят бързо и лесно. Взех я на промоция и мога да кажа, че за цената си е идеална. Прочетох още доста добри коментари за нея, но реших да добавя и от мен, че в новоотворената тема няма много много за Gorenje-то.

На каква цена я взехте и от къде?
Взех я от технополис за около 960-980 лева. Често я намалят и на около 1100. Не е ниска цената, но за това, което предлага тази сушилня мисля, че си заслужава Simple Smile

# 309
# 310
  • София
  • Мнения: 10 576
Аз съм с такава, но 8килограмовата (пералнята ми е 6 кг). Нямам забележка.

# 311
  • Мнения: 146
Взех я от технополис за около 960-980 лева. Често я намалят и на около 1100. Не е ниска цената, но за това, което предлага тази сушилня мисля, че си заслужава Simple Smile

Тъкмо и аз се спрях на тази (Gorenje DA83IL) след четене, а кога е било това намаление 960 лева?

# 312
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 523
Средата на Юни тази година я купих за 999 лева от Зора. Мислих, гледах, питах и тук. Много съм доволна за момента. Суши перфектно, понякога приключва по-рано от първоначалното време, предполагам, защото пералнята ми е 6 кг. Не ми се е случвало да свърши и да не са изсушени дрехите (което беше проблем при старта ми Електролукс). Филтрите се чистят лесно. Ако имате въпроси, ще се радвам да помогна.

# 313
  • Мнения: 144
Взех я от технополис за около 960-980 лева. Често я намалят и на около 1100. Не е ниска цената, но за това, което предлага тази сушилня мисля, че си заслужава Simple Smile

Тъкмо и аз се спрях на тази (Gorenje DA83IL) след четене, а кога е било това намаление 960 лева?

И аз съм я харесала и ще я следя за намаление.

# 314
  • Мнения: 146
И аз съм я харесала и ще я следя за намаление.
Изглежда това намаление е било повсеместно (и в зора и в технополис) и сигурно е било от самото Gorenje. въпросът е кога последно го е имало. Сега имат нещо друго с раздаване на награди, така че има вероятност да няма намаление повече.
Иначе я има и за 1039 лева, обаче в сайтове, на които някак си нямам доверие (продават компютърни части, пък и перални?!) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт