Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 25

  • 25 652
  • 737
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 5 654
Е как не можеш? Към редичката на Мия, Пия, Бия и Шия добавяме и Трая. Очаквам и Блея примерно Simple Smile)))

# 391
  • София
  • Мнения: 9 532
Днес имах клиентка на име Дениза. На средна възраст е жената. Имам и друга клиентка, младо момиче, която е Дениса. Свикнала съм с обичайното Деница и вероятно затова ми се струват малко странни предишните две. Всъщност Дениса ми звучи нежно, но Дениза не ми е много ОК.

# 392
  • Мнения: 339
Днес имах клиентка на име Дениза. На средна възраст е жената. Имам и друга клиентка, младо момиче, която е Дениса. Свикнала съм с обичайното Деница и вероятно затова ми се струват малко странни предишните две. Всъщност Дениса ми звучи нежно, но Дениза не ми е много ОК.
Познавам една Дениса от Словакия. Доколкото знам името се използва и в Чехия и Румъния.

# 393
  • Мнения: 2 558
Ружа на 6 годинки

# 394
  • Мнения: 8 227
Ружа си е готино. Старо име с хубаво значение, звучно. Не по-лошо от Мила, Нора и т.н..

# 395
  • Мнения: 2 558
От Фейсбук - Здравина, жена на около 25-30г.

# 396
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 274

Ружа ми харесва.Мислех,че вече не се среща при децата.


Павлиния
Петронела

# 397
  • Мнения: 2 754
Цветеника

# 398
  • Мнения: 147
Ох добре, бях се сетила за две познати жени, но втората я забравих...ето едната - Жореса

# 399
  • София
  • Мнения: 11 482
Веника - рядко срещано за мен. Кръстена на дядо си Венко, което пак ми е някакво странно, въпреки, че познавам 3 - 4 с това име.

# 400
  • Мнения: 1 914
Царевка, Желка - жени около 50. Последното име ми напомни за една Желяна - около 30.
Кристалина - срещала съм и млади и стари, и едно дете на 8.
Розалин- момче, видях го на спортните новини.
Светлан - познавам двама мъже с това име.
Галабина - точно така е по паспорт с А-та.
Айлин - мисля, че е турско. Звучи ми много красиво.

# 401
  • София
  • Мнения: 9 532
Ито, около 60-годишен.

# 402
  • Мнения: X
Аз пък се сетих за един Екатерин и един Катрин. Особено Катрин е много интересно име защото то на български теоритично си е точно мъжко име като Марин, Орлин..., българските женски имена по традиция завършват на гласна, ама...  Сещам се и за Ани Илков, сега видях, че в уикипедия има бележка откъде идва името.

# 403
  • Мнения: 1 108
Днес идвам с един Михаил ... който е куче.  Grinning 

# 404
  • Мнения: 2 558
ГорЯна - около 30-35годишна


Днес идвам с един Михаил ... който е куче.  Grinning  

Явно е популярно...

Мои познати имаха померан Мишо 😁

Общи условия

Активация на акаунт