Силата на водата

  • 51 471
  • 2 674
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 918
Първата тема ми беше най-интересна. Приложение преди ползвах, сега не. Напомнихте ми пак да си изтегля.

# 241
  • София
  • Мнения: 18 698
Не използвам приложение.
Първият материал.

# 242
  • София
  • Мнения: 12 398
Не използвам приложения за подсещане. Струва ми се безполезно. Най-интересен материал за мен беше - Как пиенето на достатъчно количество вода ни помагa за загубата на тегло.

# 243
  • София
  • Мнения: 778
Не използвам приложение, което да ме подсеща да пия повече вода. Но и аз се старая да пия повече и по-често вода.
Най-интересен за мен беше - Как пиенето на достатъчно количество вода ни помагa за загубата на тегло.

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 14:51 от svet_cvet

# 244
  • Мнения: 682
Да, ползвам приложение. Най-интересен ми беше мателиалът за кърмачетата.

# 245
  • Мнения: 5 435
Не използвам приложение, което да ме подсеща! По принцип си пия доста вода!
Най -интересна ми беше статията Как пиенето на вода ни помага за загубата на тегло!

# 246
  • Мнения: 3 534
Не използвам приложение. На работа си сипвам вода в една чаша и като я изпия ставам, за да си налея пак. Така пия по около 6-7 чаши за 9-10 часа. У дома сутрин като стана задължително пия чаша вода, а вечер след работа поне още две.
Най-интересна ми беше първата тема 🙂

# 247
  • Мнения: 1 998
Не използвам приложение. Simple Smile

# 248
  • Мнения: 1 355
Не използвам приложение. Най-полезна ми беше информацията "Защо е важно да бъдем хидратирани по време на тренировка" и "Вода за кърмачета - откога и каква?"

# 249
  • Мнения: 1 711
За мен най-интересна беше статията "Защо е важно да бъдем хидратирани по време на тренировка".

# 250
  • Мнения: 8 475
Не, не използвам специално приложение, което да ме подсеща да пия вода. Не е и необходимо, защото пия много вода, а сега в жегите може да се каже, че направо се наливам с вода. Полезна ми беше статията как пиенето на вода ни помага за загубата на тегло.

# 251
  • Мнения: X
Не използвам приложение. Най-полезна ми беше информацията за водата за кърмачета.

# 252
  • Мнения: 482
Да, ползвам приложение. Най-интересен ми беше материалът за кърмачетата.

# 253
  • Мнения: 1 260
От известно време ползвам приложение ,което ми напомня да пия вода.Много съм доволна ,защото от както го ползвам повиших пиенето на вода и така се чувствам по жизнена и енергична.Допадна ми статията за хидратацията по време на тренировките.

# 254
  • Мнения: 98
Аз не използвам приложение за припомняне за приема на вода,но забелязах,че от както разбрах за бременността водата е на първо място в списъка ми за приемане на течности.Не мога без нея,,а и тя е част от самите нас.На мен лично най много ми допадна темата за прием за вода при бременност.Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт