NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 48 519
  • 756
  •   1
Отговори
# 150
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
И аз поръчах 5 кутии кафе. Имах 200 точки и 20 % отстъпка за вкусове от кода на машината. Та, за 35 лв с доставката ще взема 5 кутии кафе. Не е кой знае колко голяма отстъпката, но поне да си ползвам кодовете. Взех 2 кутии от Био кафетата, 2 кутии от специалитетите и 1 Ристрето, което не съм опитвала. Реално ми намалиха 7.99 от кафетата и 1 кутия безплатно. Бива.

# 151
  • Мнения: 276
Много им се издразних. Ами регистрираните потребители трябваше да уведомят на имейлите, не с това съобщение на сайта-кой видял, кой не видял. Издухах 1600 точки за поръчка, като направо се презаредих с кафета, че имам още от предна промоция на Кауфланд. Никак нямам доверие на новата им програма. Имам подозрение, че отвсякъде ще ни орежат.

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Като ви чета начи...ми то гардероб за кутиите ви е нужен  Laughing Толкоз презареждане...ще карате само на кафе-специалитети!

# 153
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Чак презареждане, не е. Ние с 4 кутии караме 1 месец. Пием аз и ММ по 1 кафе сутрин, от време на време правя на майка ми по 1. Пък кафе специалитетите вървят много бързо, че са малко бройки.

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Аз имах точки за 4 кутии, но трябваше да взема от тези, които са с по 240 точки, за да се зануля

# 155
  • София
  • Мнения: 248
Не можем да гадаем какво ще променят, затова може би наистина е добре всеки да си занули точките.

# 156
  • Мнения: 123
Ако има време някой да ми обясни
Какви са тези постоянни капсули, от къде се купуват и как се използват?

# 157
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Ако има време някой да ми обясни
Какви са тези постоянни капсули, от къде се купуват и как се използват?
аз имам, поръчах си я от Амазон.Пластмасова е.Ползвах я, но след известно време не се затваряше капачето и ни прави никакъв каймак.

# 158
  • Мнения: 1 937
А от сайта дали не разясняват какви ще са новите условия? Някой потърси ли ги за повече информация?

# 159
  • Мнения: 576
Да, това е отговора им:
"Здравейте, г-жо Георгиева!

Благодарим ви, че се свързахте с NESCAFE Dolce Gusto!

Искаме да ви уведомим, че на 31.07 новите правила за използване на бонус точки ще бъдат обявени на официалиния ни уебсайт. Точките, които сте събрали няма да бъдат загубени.

Поздрави.

# 160
  • Мнения: 2 583
Мдаа... С две думи: Здравейте, дрън дрън глупости.
Преди време им бях писала за моите изгубени точки, които са валидни до 2030 но са ми ги занулили. И получих и аз такъв "дрън-дрън" отговор. Щяха да ми ги връщат уж, ама от умрял писмо е работата. Под всякаква критика им е обслужването.

# 161
  • Мнения: 9 776
Мдаа... С две думи: Здравейте, дрън дрън глупости.
Преди време им бях писала за моите изгубени точки, които са валидни до 2030 но са ми ги занулили. И получих и аз такъв "дрън-дрън" отговор. Щяха да ми ги връщат уж, ама от умрял писмо е работата. Под всякаква критика им е обслужването.

Защо не ги подсети? Някои имат нужда....

Имам няколко неотворени кутии, да взема да ги регистрирам и да пускам и аз. Макар че щом са писали, че точките няма да се загубят, сигурно е така, но знае  ли ги човек какво мислят.

# 162
  • Мнения: 2 220
Щом точките остават, може би да ги вдигат за една кутия🤔

# 163
  • Мнения: 1 220
Или пък да се регистрират за някаква томбола с големи награди, както някой по-напред беше писал за Испания.

# 164
  • София
  • Мнения: 6 182
Ми на мен ми предстои до края на седмицата да купя 4 кутии и се чудя да ги регистрирам ли (че да ми се трупат точките по до сегашната схема) или да чакам, ако ще са за томбола.

Общи условия

Активация на акаунт