NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 48 301
  • 756
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 248
tanch, нормално смляно кафе ползвам като за еспресо машина. Доволен съм от Pellini, по-специално този: N°46 КРЕМОЗО

# 271
  • Мнения: 1 447
Моят акаунт/Моите машини/Добави друга машина - тук позволява да се въведе код, но дали все още дават 20% както са написали - не знам..

# 272
  • Мнения: 5 832
tanch, нормално смляно кафе ползвам като за еспресо машина. Доволен съм от Pellini, по-специално този: N°46 КРЕМОЗО

Много ти благодаря! Взех ги капсулите, после ще купя и кафе и утре ще дам отзиви.

# 273
  • Мнения: 2 721
При мен изобщо в листовката на машината няма код.
Машината е модел Инфисима. Търсих, гледах но го няма никъде.

# 274
  • София
  • Мнения: 248
tanch, Много е индивидуално за всеки, пробвай различни марки кафе, за да видиш кое ти допада най-много. Да се похвалиш после!

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Момичета, влизам с бърз въпрос към вас. Поръчах си многократни капсули и лъжица, но не зная кафето как трябва да е смляно - по- едро, по- ситно? Ще се радвам да споделите за определен вид кафе, от което сте доволни.
................

В Али експрес където са многократните капсули, като разглеаш детайли - пише че кафето трябва да е смляно - медиум.
А за вкуса на кафето сама трябва да го откриете

# 276
  • Мнения: 5 832
Пробвах тази сутрин многократната капсула с Lavazza Crema E Gusto, понеже и на работа сме със същото и исках да сравня. Ами отврат, нищо общо. Едно и също кафе, две различни машини, огромна разлика. Все едно бях си купила от селския хоремаг кафе. Понеже съм шантава, бях напълнила капсулата до горе и естествено стана отрова. Реших да пробвам с по-малко кафе и напълних половината капсула, но пак си е отврат и половина. Изводът е, че проблемът не е в кафето, а в машината. Но все пак ще дам още един шанс с друг вид кафе и след това ще я изхвърля. Вие колко кафе слагате в капсулата?

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 869
След като не ви харесва кафето от капсули Защо не си купувате машини с ръкохватка? Аз например съм на етапи. Понякога обичам кафе от капсули ,след известен период ми омръзва и пия стандартното еспресо .Затова имам двата вида машини...

# 278
  • Мнения: 5 832
Машината ми е подарък. Иначе никога нямаше да купя подобна глупост, аз съм си любител на еспресото. Трябваше да мине време докато извъртя всички видове, за да се убедя, че това си е гадно инстантно кафе. Вече си поръчах за еспресо, с тази ще се разделим.

# 279
  • Мнения: 1 447
Е, чак пък да е гадно инстантно кафе.. Всеки си има предпочитания, аз лично предпочитам капсулите на Dolce Gusto пред еспресото от машината в офиса.

# 280
  • Мнения: 1 214
Кафето със сигурност не е инстантно. Нали ако беше, капсулите щяха да олекват, както се случва с тези от Нескуик.
Това, че на вас не ви харесва, съвсем не значи че е гадно. Аз също съм голям любител на кафето и съм фен на тези машинки. Най-ми харесва на мен Наполи-доста е силно и ароматно.
Иначе имаме и ръкохватка, сменяме от време на време, ама с Долче густо е по-мързеливо 😉

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Явно тука има предубеждения към машинката и въпрос на вкус... аз също харесвам кафетата на Dolce Gusto. А що се касае дали е инстантно, може да се среже капсулата и да се види какво е вътре кафето. Плюс това на всяка кутия пише съдържанието.

# 282
  • Мнения: 1 214
tanch, пробвай чайчетата им преди да хвърлиш машината, че като гледам май ти се напрегна- я гледай що нещо изписа. Тъкмо да имаш повод да продължиш да списваш, че да се раздвижи темата.
На мен кортадото ми СУПЕР ГАДНО, ама ще го пробвам пак и ако не ми харесва, хвърлям машината.
И между другото, все някой от познатите ти е харесал кафето- този дето ти я е подарил например 😂😘😘

# 283
  • Мнения: 5 832

И между другото, все някой от познатите ти е харесал кафето- този дето ти я е подарил например 😂😘😘

Не позна! Каза, че по-голяма боза не е пил.Ако беше го пробвал някъде преди да ми я подари, със сигурност не би ми я подарил Wink
Излъгах малко. Имам една приятелка, която си купи такава само заради кортадото, било уникално според нея.

# 284
  • София
  • Мнения: 6 175
И аз много харесвам кортадото, но и лаваца крема и густо харесвам. Въпрос на вкус, пък и на мен прекалено силните кафета не ми влияят добре.

tanch, не се ядосвай ако не ти харесва! Ако ти се занимава може да продадеш машината и останалите капсули ако не, съм сигурна, че и до контейнера за смет ще си намерят доволен собственик.
На нас другата седмица ни предстои пътуване при свекървата и ММ каза да вземем машината и няколко вида капсули, че да ги пробва и ако и хареса да и купим и на нея. Тя също пие слабо кафенце с повече мляко, та предполагам ще ѝ хареса, но в малки провинциални градчета не съм сигурна, че ще се намират всички видове, та ще започне едно пращане...

Общи условия

Активация на акаунт