NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 47 616
  • 756
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 771
Мимито, мисля че бяха казали че вече няма да има кодове с машинките.

# 466
  • Мнения: 416
Имам две машини, купувани преди 4 и преди 5 години. В кутиите на машината имаше кутийка с 8 или 10 различни капсули, различни вкусове. Вече  не ги ли продават така?

Последна редакция: сб, 30 ное 2019, 18:19 от deivi

# 467
  • София
  • Мнения: 39 718
Имам две машини, купувани преди 4 и преди 5 години. В кутиите на машината имаше кутийка с 8 или 10 различни капсули, различни вкусове. Вече н е ги ли птодават така?
Не, поне в кутията на моята нямаше никакви капсули.

# 468
  • София
  • Мнения: 5 826
Аз си получих вчера новата машинка поръчана от амазон, капсули в кутията нямаше, но пък имам книжка с код за регистрация.
Само че  пише, че е за www.dolce-gusto.de.
Дали ще стане за dolce-gusto.bg?

# 469
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Ние купихме машинката миналата Коледа. Кутийката с капсули момичето я извади от един шкаф в магазина и ни я даде. НЕ беше в кашона, а отделно. Съдържаше 6 или 8 капсули, не помня вече. Едното беше Шокочино, другото Кортадо. Останалите не ги помня. Мисълта ми е че може да ги дават избирателно, ако някои получават, други не.

# 470
  • Мнения: 771
Моята машинка е купена от Англия и кода не можах да го регистрирам в нашия сайт. Писах им мейл че ми дава грешка и те ми се обадиха и ми обясниха че трябвало да бъде купена в Бг, но някой май беше писал в темата че е успял.

# 471
  • Мнения: 2 220
Моята я купих от Технополис 2017а и помня, че така и не намерих код да я регистрирам в сайта. Тогава с покупката ми дадоха кутия със смесени капсули.

# 472
  • София
  • Мнения: 39 718
Нашата я взехме в началото на годината. Нямаше код в книжката, нямаше и капсули Simple Smile

# 473
  • Мнения: 2 721
Нашата я взехме юли месец от Зора, имаше 2кутии подарък от най-новите видове. Но и аз нямам код в книжката..

# 474
  • Мнения: 1 912
Искайте си кода чрез формата за контакт и бъдете много настоятелни - станали са страшно некоректни!

# 475
  • Мнения: 870
Аз купих машина септември месец от Емаг. Код нямах. Звънях на долче густо и ми обясниха че кодове в машините няма от напалог6на тази година. Ако има някъде останали са по кутий на машини които са пуснати в продажба преди 1ви януари.

# 476
  • In Neverland
  • Мнения: 329
Вчера ми дойде машинката от Емаг е купена. Нямаше капсули Sad жалко, но код има в книжката с упътването. Регистрирах го успешно и започвам с търсенето на кафе Yum

# 477
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Аз също си закупих втората машина през януари или февруари някъде беше и на книжката нямаше код писах им на email и ми дадоха... но казаха вече че нямало да има кодове.

# 478
  • Мнения: 3 869
За какво служи кода от тези книжки? Миналата година закупих 4 броя за работа. Мисля, че опаковките им се пазят в склада.

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 869
При поръчка от сайта получаваш 20% отстъпка.

Общи условия

Активация на акаунт