NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 48 301
  • 756
  •   1
Отговори
# 525
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте и от мен купихме си машинка за офиса и сме супер доволни, ще следя за промоции на капсулите, за сега експериментираме с различни кафета

# 526
  • Мнения: 20 144
Аз сега пробутвам някакво Мексико, вместо на 7 степен го го пуснах на 3, и пак не става, ама, пари са давани 😂

# 527
  • Мнения: 669
Дългите кафета и аз не ги харесах. Пробвах гранде, гранде милд и американо- не. Капучиното обаче много ми хареса.

# 528
  • In Neverland
  • Мнения: 336
Тази седмица има в Кауфланд намалени пак и вчера загледах че и в Била са пуснали сет от 3 кутии за 25лв. вдъхновени от Италия кафета или нещо от сорта беше. Някой пробвал ли ги е тях? Бива ли ги Rolling Eyes

# 529
  • Мнения: 20 144
Въпрос ва вкус, на мен Милано и Рома не ми харесаха, пробутвам си ги за второ кафе. Слабички ми идват, пък и очаквах нещо по ароматно. Наполито не съм пробвала, вижда ми се силно в повече. 😸

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 09:51 от Lemy

# 530
  • Мнения: 9 776
Аз за автоматични машинки на промоции дебна. Ако някой чуе нещо, да свирка.

# 531
  • София
  • Мнения: 6 175
Аз нямах възможност да търся промоции по различни магазини, а бях останала без нищо и миналата седмица грабнах едно sagafredo Lungo oт Била, че беше на промоция за около 4лв.  Много ми беше вкусно, обаче силничко ми дойде. То бях и болна, та не знам от кафето ли, от болестта ли ама не успях да спя и 3 дни карах на чай. Днес втори опит и го пуснах късо, да видим ще се пръскам ли от енергия или ще се изпокарам с всички Wink

# 532
  • Мнения: 20 144
Как е капсулата на Сагафредото, че тези на Джимока са ужасно твърди отгоре, машината едвам ги пробиваше...
И колко броя са в кутия?

# 533
  • София
  • Мнения: 6 175
10 броя са в кутия са и са с пластмасово фолиo отгоре. Може би една идея по-трудно ги пробива, но аз не я жаля много моята машинка. Иначе аз пия слаби кафета и затова ми идват хард. Така на база на моят тремор на ръцете това може би го докарва като braista по сила Wink
Ти слабите ги пробутваш за второ кафе, а аз силните ги пробутвам на гости Simple Smile

# 534
  • Мнения: 31 128
Пия само силни кафета и обичам Бариста.

# 535
  • Мнения: 2 220
Аз пия Наполи за първо и Мока-за второ кафе.
Направих поръчка от сайта с точки в пониделник, чакам си я.

# 536
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Аз моята поръчка от сайта я чакам от 26.11 и още никаква я няма.

# 537
  • София
  • Мнения: 39 746
Аз моята поръчка от сайта я чакам от 26.11 и още никаква я няма.
Моята беше от 24.11 и ми я донесоха във вторник (10.12).

Аз също харесвам повече слабите и дълги кафета. По принцип пия нес кафе. Всички ми казват как нес кафето било по-силно. За мен не е така.
Еспресото на Долче ми е много силно. Даже самата миризма на еспресо ме втриса. Когато няма друго кафе мога да пия и еспресо Simple Smile

Преди няколко години си купих кафе (еспресо) от машина и ми стана супер лошо (стомаха ми щеше да експлодира). И от тогава го избягвам.

# 538
  • Мнения: 72
И аз продължавам да чакам от 27.11. Писах им във фейсбук те казаха "ще видим". Имам само 3 капсули, а няма изгледи близките дни до нова година да дойдат..

# 539
  • Мнения: 2 220
Ехее те много оборотни се изкараха. Все ми е на акъла, че има брутално много поръчки и не смогват..Значи към 14.02 да очаквам моите.

Общи условия

Активация на акаунт