Аватарна тема 46

  • 30 571
  • 727
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 2 817
Е, при мен - само аватарът не е мой. Simple Smile Другите са от 13 август. Simple Smile
Сега се сетих, че можеше друго да ползвам за аватар (от моите си снимки), но нищо... Simple Smile

# 166
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Да, вярно, извинявай Simple Smile

# 167
  • Мнения: 6 887
Грийни, може ли да си изпрося тази дива красота, ако ще я подаряваш?  Аз много си харесвам подаръка на ВИП, но и това много ме привлича, та да ми се намира, ако ми омръзне моето костюмче.
ВИП, пак да ти благодаря за хубавата дрешка. Много ми е свежа и ми оправя настроението. Simple Smile  

А за зимна приказна премяна, каква хубава къща видях в едно клипче... Жалко, че не се научих да ги правя, въпреки усилията ви.

# 168
  • Мнения: 2 879
Акаша - 3 точки
Тифани - 2 точки
Захарчето - 1 точка

Diorela, може, разбира се. Твоя е вече. Hug
Включвай се и ти вече при нас. Питай какво точно не ти е ясно и пак ще помагаме. Трябват ни свежи попълнения! Grinning

# 169
  • София
  • Мнения: 3 833
3 - Захарче
2 _Света
1- Тифани

# 170
  • Мнения: 6 549
Ооо, темата се пооживи! Много се радвам!
Диорела, ти си вземай дрешки /каквито си харесаш/ и си ги сменяй според настроение, сезон, усещане.

Ето и моя вот:
3 т. Тифф
2 т. Грийни
1 т. Захарче

# 171
  • Мнения: 6 887
Благодаря, момичета! Благодаря , Грийни!
Имам нужда от освежаващи настроението неща. Как ми се ходи на такава планина с рекичка, с ухание на мащерка, на палатка и да си опъна хамака да хамалувам на хлад... А вечер, цвър-пър на огънчето...

Момичета, вие помагате всеотдайно, но много са ми сложни програмите, не е за мене тази работа. Sad


# 172
  • Мнения: 1 759
Sweta, благодаря ти!

# 173
  • Мнения: 606
Резултати от играта "Един ден от моето лято":

Първо място - Tiffany А с 17 точки

Второ място - Захарчето  с 11 точки

Трето място - Грийни  с 8 точки


Честито, момичета! Flowers Hibiscus

# 174
  • Мнения: 2 879
Честито, Тифани! Flowers Hibiscus

# 175
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Благодаря ви! Hug

Честито и на другите!

Новата тема е : Красотата

# 176
  • Мнения: 6 549
Тифче, честито! Sunglasses
Захарче, Грийни Flowers Hibiscus

# 177
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Честито, Тифче!

Да, моята комбинация е само от лични снимки от фестивала Беглика до яз. Голям Беглик в Родопите. Много интересен, с доста странни хора. Нещо различно можете да преживеете там със сигурност. Догодина ще е безплатен.

# 178
  • Мнения: 6 887
Честито, Тифче!

Да, моята комбинация е само от лични снимки от фестивала Беглика до яз. Голям Беглик в Родопите. Много интересен, с доста странни хора. Нещо различно можете да преживеете там със сигурност. Догодина ще е безплатен.
Имат ли сайт? Заприлича ми на "събуди се" в Родопите, но после видях, че си писала и си изтрих питането къде е .

# 179
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Да, ето сайта: http://beglika.org/

Общи условия

Активация на акаунт