ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 8

  • 46 729
  • 747
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Резюме и снимки към 77. Епизод

С намесата на Ефсун, Ямач и Азер остават принудени да направят кратка почивка на сблъсъка си. Акън ще търси начин, по който да накара бившите си съюзници да го приемат. Докато Ямач търси човека, който го е спасил, изненадващото посещение на Нехир в квартала, ще обърка още повече главата на Ямач. Когато Аличо идва на себе си и пита за Идрис, цялото семейство ще трябва още веднъж да се сблъска със отсъствието на Идрис. С това, което научи от Зия, въпросителните в главата на Вартолу се увеличават, и с интерес ще се очаква какво ще направи, за да се доближи още една крачка до убиеца на баща си. Докато хората на Чукур са готови за атаки срещу квартала, този път ще бъдат ударени от място, което не са очаквали, те ще преминат към действие, и ще намерят изненадващо име срещу себе си.















































Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 17:57 от Sinan Mustafov_397437

# 647
  • Мнения: 13 291
Много лайкове, а няма кой да разреди Синанджим. Confused От него чакаме трей 2 днес, лан! Hug
Хади от мене най-доброто от Арас! Heart Eyes
Към края де се приготвят кърпички, лютфен! Срещата на Мерт/Умут с майка му чак мене ме насълзи. Cry

# 648
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
77. Епизод 2. Трейлър / След малко

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 20:26 от Sinan Mustafov_397437

# 649
  • Мнения: 13 291
БебЕ пак разплакан. Joy

# 650
# 651
  • Мнения: 13 291
Вай бе! При БебЕ работата стана -  една му с билки раната върже... друга   го в уста целуне бърже. Joy



Впрочем заглавието на трея е - второто полувреме едва започва. Stuck Out Tongue Winking Eye Хади бакалъм!

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 20:44 от selfie

# 652
# 653
# 654
  • Мнения: 13 291
Синанджим, Hug!

Значи заглавните думи за второто полувреме са на малкия Юда. Confused Този дриШльо ми се конкурира с двете самодиви Нехир и Ефсууууууууууун за първото място на най-дразнещи персони. Thinking

# 655
  • Мнения: 369
Благодаря, Синан!

# 656
  • Мнения: 13 291


#началотонавторотополувреме Мой превод. Blush Синан го превежда - втора част - и сигурно е вярно. Hug Но на мен ми е по-чукуровско полувремето. Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 11:16 от selfie

# 657
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Аличо: И моя баща умря, и твоя баща умря. Но чичо като умря, моя баща два пъти умря .
Плачи, плачи. Лошо е когато не плачеш.






Шенол: Но каза веднага да вземеш болкоуспокояващо.

Ямач: Все още не е направено такова лекартво, което да спре тази болка.






Вартолу: Като излезеш от тук отиваш направо вкъщи.
Ще искаш от кака ти моя паспорт. Отиваме в Германия.




Нехир: Няма да го понесеш, ако чуеш историята на колието.

Ямач: Защо?

Нехир: Ти си страхливец.






Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 16:28 от Sinan Mustafov_397437

# 658
  • Мнения: 87
Нехир не ми харесва и не ме грабва хич в един друг сериал ,който недогледах заради нея ми се видя страшна флегма или бавноразвиваща и сега тук в нашия сериал въобще не ми допада.....и то до Ямач .....Благодаря на всички,които редовно пишете в темичката ....бях в чужбина и неможах да ви следя,а и имах предупреждение ,че съм писала едно след друго и малко се стреснах да не ме отхвърлят мамите,но сега дори само с две думи,ще се старая да разреждам .....лека вечер

# 659
  • Мнения: 13 291
Вартолу: Като излезеш от тук отиваш направо вкъщи.
Ще искаш от кака ти моя паспорт. Отиваме в Германия.

Ай стига бе! Кюстендилов да не напуска дизито? Thinking

Нехир: Няма да го понесеш, ако чуеш историята на колието.
Ямач: Защо?
Нехир: Ти си страхливец.

Точно БебЕ да го стреснат с някаква история? Thinking Човекът, който бе принуден да убие баща си и чиято любима умря пред очите му. Confused

Като оставим настрана факта, че по принцип всички жени в Чукура са ми леееко дразнещи, а някои твърде силно, Stuck Out Tongue Winking Eye в черната самодива ме дразни особено гласа. Един такъв режещ. Confused

Общи условия

Активация на акаунт