Големите загадки

  • 465 958
  • 9 090
  •   2
Отговори
# 1 695
  • София
  • Мнения: 8 932
Не ми се спори и доказва,че тЕ таковО животно нЕма! Обоснови се вместо да играеш контра и да вадиш думите ми от контекста! Защо не поумуваш над факта,че преди хиляди години е нормално сведенията да идват от посочените източници и не само.Което не означава,че нямат научната тежест и достоверност! Малка част от тях съм дала като пример.Посочила съм автори от които може да се черпи повече информация и знание,ама бая четене се иска... Птоломей е астроном.Манетон,освен жрец е историк и трудовете му са всепризнати!Страбон също е историк.Твоите исторически факти са,че живеем в симулация на Матрицата и наличието на глич в нея........ и всички ти вярваме и сме съгласни с теб!!!??Чети внимателно написаното от мен...или по-добре,изобщо не ме чети!
Ти сериозно ли? Аз съм абсолютен прагматик и не вярвам в никаква матрица, в Бог или египетски жреци. Още по-малко в астрология. Просто го написах, като възможна загадка в духа на темата. Тя е такава, че исторически или каквито и да е други факти са почти невъзможно да съществуват, иначе нямаше да се казва Големите загадки, а Големите факти.

# 1 696
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Не ми се спори и доказва,че тЕ таковО животно нЕма! Обоснови се вместо да играеш контра и да вадиш думите ми от контекста! Защо не поумуваш над факта,че преди хиляди години е нормално сведенията да идват от посочените източници и не само.Което не означава,че нямат научната тежест и достоверност! Малка част от тях съм дала като пример.Посочила съм автори от които може да се черпи повече информация и знание,ама бая четене се иска... Птоломей е астроном.Манетон,освен жрец е историк и трудовете му са всепризнати!Страбон също е историк.Твоите исторически факти са,че живеем в симулация на Матрицата и наличието на глич в нея........ и всички ти вярваме и сме съгласни с теб!!!??Чети внимателно написаното от мен...или по-добре,изобщо не ме чети!
Ти сериозно ли? Аз съм абсолютен прагматик и не вярвам в никаква матрица, в Бог или египетски жреци. Още по-малко в астрология. Просто го написах, като възможна загадка в духа на темата. Тя е такава, че исторически или каквито и да е други факти са почти невъзможно да съществуват, иначе нямаше да се казва Големите загадки, а Големите факти.

Тъй де,загадки търсиш...
Разбира се, че египетските жреци и Библията са неоспорим източник на факти!
Пък и астрологията е една наука...

Не знам дали сте коментирали теорията, че всъщност живеем в симулация, нещо подобно на Матрицата и много от тези необясними явления са всъщност глич в матрицата.
И аз така...пиша в духа на темата.Не оспорвам,но ти го правиш!Виж си коментарите и ще разбереш колко много си противоречиш!Само заради Киану Рийвс ще се съглася с теб за матрицата! Заради него,глич ставам...

Въпроса е приключен!

Последна редакция: чт, 25 юли 2019, 13:35 от Nina_Z

# 1 697
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Една голяма загадка са свойствата на водата. Приема структура, влияеща се от наблюдателя (манипулиращият я).

# 1 698
  • Мнения: X
Във фейсбук се подготвя организирано нахлуване в зона 51 на 20 септември.
https://en.wikipedia.org/wiki/Storm_Area_51,_They_Can%27t_Stop_All_of_Us
Военните предупреждават набиращата численост инициатива че ще защитят базата с всички необходими мерки.
https://btvnovinite.bg/svetut/vazdushnite-sili-na-sasht-predupre … sichki-merki.html
Това ми звучи доста заплашително. Но едва ли ще почнат да стрелят, въпреки че доколкото знам влизането в базата е абсолютно забранено, като военните имат право да те застрелят без предупреждение ако си преминал през оградата. Доколкото знам, има предупредителни табели които предупреждават хората че влязат ли вътре могат да бъдат застреляни.  
А междувременно търсенето на извънземен живот се разширява.
https://fakti.bg/world/396627-ucheni-slushat-za-morzovia-kod-na-izvanzemni

# 1 699
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Чух за това нашествие, но някои уфолози смятат, че всичко важно вече е преместено в друга база и нахлуващите няма да намерят кой знае какво.

# 1 700
  • Мнения: X
И аз това си го помислих. Според мен цялата инициатива е обречена на неуспех. Едва ли влизането е много лесно, като изключим преминаването на оградата, влизането в най секретната военна база в света която е под земята със сигурност не е лесно и дори и да се съберат стотици хиляди хора които ще преминат оградата, но едва ли ще успеят да влязат в самата база. А ако действително има опасност да влязат в самата база, каквито и тайни да има там, просто ще бъдат преместени.

# 1 701
  • Мнения: 2 990
Не мисля, че след като се организира подобно нещо, няма да бъдат взети необходимите мерки

# 1 702
  • Мнения: X
Сенаторът от Невада Джаки Розен предупреждава всички присъединяващи се към инициативата да помислят повторно какво правят, защото нахлуването в топ-секретна военна база представлява риск за тяхната безопасност и за тази на военните които охраняват зона 51.    
https://www.huffpost.com/entry/storm-area-51-ufo-nevada-senator_ … K2Twq0D5mbBpzqO_Q
Друг сенатор от Невада Катрин Масто пък казва че не знае дали съществуват извънземни но трябва да се направят повече проучвания по тази тема с оглед на данните които има. В статията се напомня това за което споменах по рано, че 3-ма избрани сенатори които са част от специална комисия за разследване, миналият месец участваха в секретно заседание, на което военни са представили секретна информация за неидиентифицирани летателни апарати забелязани от военни пилоти, летящи на непознат принцип и в нарушение на законите на физиката и аеродинамиката, като и Тръмп е бил запознат със секретните доклади и след това няколко пъти го питаха за тях в различни интервюта.

# 1 703
# 1 704
  • Мнения: 10 796
Интересно беше, ама не ми се вярва, че някой рептил ще излезе и ще ги наговори тези неща. Уж е строго секретно, ама тази си каза и майчиното мляко. И не, че смятам, че по нова тв (например) всичко истина,което говорят, ама ми е трудно да вярвам на статия от брадва.бг Grinning

# 1 705
  • Мнения: 18 530
Какво майчино мляко бе, жената пази 1000 тайни и  не ги издава Simple Smile Искам да я видя на истинска снимка Simple Smile

# 1 706
  • Мнения: 15 313
Това "интервю с рептил" ми се струва страшна дивотия. Щом дори не го прочетох докрай, смятай.
Хем аз съм склонна да вярвам в съществуването им. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 707
  • Мнения: X
Мда, звучи точно като "Интервю с вампир" 😜

# 1 708
  • Мнения: 9 152
Интервюто изобщо не го отворих и не смятам да чета подобни материали, да си цапам душата.
Човек трябва да слага филтър на това с какви "истини" си храни духовния свят.
Шокиращи истини за света има и в Православното предание.
Там има подробно за демони, за бесове, за митарства, през които душата на всеки човек минава след като приключи земният й житейски път и за вечен огън, не дай Бог.

Последна редакция: пн, 29 юли 2019, 12:44 от Катерица

# 1 709
  • Мнения: 1 881
Ама  наистина ли вярвате в рептили Heart EyesJoy а джуджета и елфи дали има ???? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт