Големите загадки

  • 465 542
  • 9 090
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 18 476
Те си бяха разведени.

# 226
  • Мнения: X
Даяна и Чарлз се разведоха! Като коментирате, поне се запознайте с фактите!

# 227
  • Down south
  • Мнения: 7 667
  Евентуален развод най-вероятно е щял да остави срамно петно върху семейството. Плюс това кралското семейство със сигурност не е като нормалните семейства. Има супер много етикети и бюрокрация (въпреки че това не е най-правилната дума, но ме разбирате), които трябва да спазват и са по-скоро като на работа, отколкото като някакво сплотено семейство. Така че в името на короната, най-вероятно и на убийство са способни. Смисъл не казвам, че със сигурност е така, но пък не е и изключено.
Това сериозно ли?
Те бяха разведени.

# 228
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 975
За кралицата е било неприемливо Диана да се свърже с мюсулманин. Два пъти му е отказано британско гражданство. Освен това при развода си с Чарлс, Диана печели да остане с кралските бижута. Това е било горчив хап за кралицата. Така че, не е невъзможно една такава манипулация за доброто име на короната.

# 229
  • Мнения: 10 757


Какво мислите за кацането на Луната ? Лъжа ли е , измама ли е на американците ? Защо никой не го повтори това кацане ...?!
И аз все се чудя защо никой не кацна на Луната пак. Особено Русия.
По-скоро мисля, че е инсценировка.

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 10:50 от bubanka

# 230
  • Мнения: 4 744
И като заговорихме за Луната какво мислите за теорията за кухата луна?

# 231
  • Мнения: 10 757
И като заговорихме за Луната какво мислите за теорията за кухата луна?

Каква е тази теория, не съм я чувала?

# 232
  • Мнения: 21 408


Какво мислите за кацането на Луната ? Лъжа ли е , измама ли е на американците ? Защо никой не го повтори това кацане ...?!
И аз все се чудя защо никой не кацна на Луната пак. Особено Русия.
По-скоро мисля, че е инсценировка.


Как така да повтори? Много хора са кацали на луната - мисля, че 12 бяха американските астронавти, стъпвали на повърхността.

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 20:56 от Iris04

# 233
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 975
И аз все се чудя защо никой не кацна на Луната пак. Особено Русия.
По-скоро мисля, че е инсценировка.
Нали Китай прати скоро робот на тъмната страна на Луната и прати снимки. Но пак има спекулации, че не е истина и човек не знае какво да мисли. Казват, че търсят там редки метали, които се използват за сегашната технология.

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 10:50 от bubanka

# 234
  • Мнения: 10 757
Как така да повтори? Много хора са кацали на луната - мисля, че 12 бяха американските астронавти, стъпвали на повърхността.

Сериозно ли? Simple Smile  Не броим колко хора са стъпвали, а колко пъти са пращали хора там и кои държави Simple Smile

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 10:51 от bubanka

# 235
  • Мнения: 21 408
Има шест успешни мисии с кацания на хора на луната. Simple Smile

# 236
  • Мнения: 383
изчетох всичко и още съм потресена от клипчето с Дервишите. Горкия човечец- дай боже повече такива бащи- готови на всичко за децата си. Аз дори не можах да го гледам-само случах и хвърлях половин око.

# 237
  • Мнения: 1 945
Ирис, добре ли си ? Шест пъти казваш са кацали астронавти на Луната ? Дай ги тези шест пъти по години имена и снимков материал . Мислих че темата е сериозна ...Не да се вкарваме в теории на конспирациите, но все пак малко от малко факти да има

# 238
  • Мнения: 2 780
Мисията Аполо далеч не приключва с полета през 1969-та. Американците кацат още няколко пъти. И не, не е инсценировка. Не е било технически възможно да се инсценира през 1969-та.

https://www.universetoday.com/55512/how-many-people-have-walked-on-the-moon/

За незапознатите - ето кои хора са били на луната

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 10:51 от bubanka

# 239
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 008
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0% … D0%B2%D1%82%D0%By Ако wiki не лъже,  12 човека,  6 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт