Големите загадки

  • 465 765
  • 9 090
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 945
Майко мила, стъпка с грайфери и кукла с черно-бял цвят са доказателствата на американците ...

# 241
  • Мнения: 36 446
Списък на лунните астронавти (да, кацането не е едно и това се учи в училище, споменава се и по научнопопулярни предавания): https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0% … D0%B2%D1%82%D0%B8

Теорията за кухата Луна е теорията, че Луната е нещо като огромна машина ли? Като Звездата на смъртта от Междузвездни войни (само че не оръжие, а гигантска лаборатория)? Четох нещо такова някога, но ми изглежда твърде фантастично.

# 242
  • Мнения: 1 945
Ето тук съм скептична ,.Ако вярвате на царичени дупки и енергии , на полудели хора говорещи за Багдат ..защо ли вярвате и на американските постановки ..Хубаво е човек да премисля нещата . Знаете ли че сега американците не могат да летят без руски двигатели ...Ако съберем две и две , защо ако е така руснаците не кацат на Луната

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 21:20 от ***vasilena***

# 243
  • Мнения: 896
Ето я програма АПОЛО: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE
Състезанието за луната е било много яростно и двете държави са се следили много изкъсо. Ако е имало съмнения за фалшификаци още 70-те руснаците щяха да оспорват кацането, а те НЕ. Не знам дали признават или не кацането, но не знам да го оспорват. Всички съмнения са към Аполо 11, за другите няма нищо.

# 244
  • Мнения: 4 744


Накратко за Кухата луна.

# 245
  • Мнения: 21 431
Ирис, добре ли си ? Шест пъти казваш са кацали астронавти на Луната ? Дай ги тези шест пъти по години имена и снимков материал . Мислих че темата е сериозна ...Не да се вкарваме в теории на конспирациите, но все пак малко от малко факти да има

Ама това е широко известно... Никой не оспорва мисиите Аполо. Има ги навсякъде, имена, дати, каквото щеш.
Вие сериозно ли?

https://www.bgastronomy.com/index.php?cat=17

# 246
  • Мнения: 2 780
Vasilena, призовавам ви да не повтаряте пред други хора това, което споделяте с нас относно луната. Ще ви се смеят, не за друго.

# 247
  • Мнения: 323
Да се върнем към загадките,какво мислите за Ернст Мулдашев и неговите книги-дали има нещо вярно?

# 248
  • Мнения: 2 780
Да де, щом го пише във вестника значи е вярно.

# 249
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 984
Да се върнем към загадките,какво мислите за Ернст Мулдашев и неговите книги-дали има нещо вярно?
Четох 3 негови книги. За Кайлас най-ме впечатли, но да вярвам 100% не ми се отдава. Има моменти, в които ми звучи леко наивно. Все пак не е за подценяване.

# 250
  • Мнения: 21 431

Сетих си за още една загадка, която ме интересува - какво се е случило с Пърси Фосет и дали все пак не е намерил Изгубения град Z.

Също и кой е бил Джжак Изкормвача и къде е изчезнал

И като съм тръгнала,ще ми се да знам и какво е станало с Амилия Еърхарт.

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 22:04 от Iris04

# 251
  • Мнения: 36 446
За мен е измамник Мулдашев. Не казвам, че Кайлас не е мистична или че в Тибет няма загадъчни неща, но дълбоко се съмнявам в самия него, а именно, че има истински медицински умения. Този негов метод, който уж помага на хората да проглеждат, ми изглежда като пълна шарлатания.

# 252
  • Мнения: 21 431
И аз тотално не вярвам в такива работи. Като почнеш от теософиите на Блаватска и прочие окултности, мулдашеви и какви ли не лечители като този мошеник, дето го арестуваха в Бразилия, това са разни шарлатании, нарочно създадени от хора, които използват лековерието на последователи за влияние или печалба.





# 253
  • Мнения: 3 510
Даяна и Чарлз се разведоха! Като коментирате, поне се запознайте с фактите!
Била съм много малка като е починала, даже не го помня, извинявам се, че не съм се информирала достатъчно, но това не променя факта, че не е изключено и да е планирано убийство.

# 254
  • Мнения: X
Може и да е убийство, но не и планирано от кралското семейство.

Общи условия

Активация на акаунт