Големите загадки

  • 465 906
  • 9 090
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Едри прашинки или насекоми пред камерата са тези "орбове". Изглежда да пълзят на това видео. Прахосмучете по-често.

# 586
  • България
  • Мнения: 6 209
Като споменахте монаси.
Сетих се за този:
https://www.24chasa.bg/novini/article/4580716
Възможно ли е наистина да е в дълбока медитация?

# 587
  • Мнения: X
Колко да е в медитация, като се е мумифицирал...

# 588
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Ааааа...ще има спане на нощна лампа пак с тези необясними сфери в стаята...

Да животните всичко виждат и усещат.Часове преди да се случи земетресение например,те го усещат и изпадат в паника-миличките.

И сега,за да си цъкнете и вие тази вечер нощните лампи Blush ще ви разкажа една случка от дядо ми.Когато е бил младо момче в усилно време на жътва,късно вечерта прибирайки се от полето на каруца с коне е минал покрай гробищата,нещо черно и като вихрушка няколко пъти се е завъртяло около каруцата и изчезнало.Било е тихо,лятно време.Конете много се изплашили и се изправили на задни крака,а дядо ми едва не паднал на земята.Интересното е,че още приближавайки мястото животните почнали да пръхтят тревожно и да тръскат глави.

# 589
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Кучетата и котките виждат много повече отколкото хората. Нашето зрение е много ограничено.

Сферите не са опасни. Няма да ти причинят нищо лошо, така че изгаси си лампата спокойно.

# 590
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
А не,аз само заради това,че си припомних случката с дядо ми ще я цъкна.

Шегувам се разбира се,но е вярно,че животните всичко виждат.

# 591
  • Мнения: X
Котката ми редовно си спеше по време на земетресения, един път се случи да е в скута ми по време на голямото друсане, хич не се трогна. Понякога завоя не може да вземе, като се разбеснее, така че не знам какво толкова вижда. Simple Smile Имат отличен слух обаче.

Ето колко усещат - усетиха първия лек трус чак:

https://www.youtube.com/watch?v=VJ-p9qOhBv4

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 22:33 от Анонимен

# 592
  • Мнения: 2 560
Аз си спя на приглушена светлина и без това. Докато бях бременна така свикнах, че не можех да спя и бродех по цяла нощ, после като се роди бебо така си остана и така си спим😶🙊🙉🙈

# 593
  • Мнения: X
Не спете на светло. Нарушава се естественият ритъм и хормоните, особено лептинът, който отговаря за чувството за глад и за дебелеенето. Няма какво да ви изяде в мрака, но може да си разбрицате здравето със спането на лампа.

# 594
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Аз пак в този дух да кажа(и приключвам с тези глупости,че не са по темата)покрай споделеното за  дядо ми  си коментираме сега у дома как по-миналата година,пътувайки из вътрешността на северна Франция сме оставали изумени от подредбата и разпределението на гробищата,спрямо къщите в селцата през които минавахме.По-точно гробищата бяха заобиколени от къщи с отстояние не повече от 1,5 метра.Гледахме невярващо! Странно ми е как хората го приемат за нормално това....Красива къща с балкон,а гледката от него... Тръпки да те побият.

Задайте нова тема моля!

# 595
  • Мнения: 9 152
Като споменахте монаси.
Сетих се за този:
https://www.24chasa.bg/novini/article/4580716
Възможно ли е наистина да е в дълбока медитация?

Много интересен случай, благодаря за линка Simple Smile
Чела съм за православни старци и подвижници, че когато се представят пред Господа, телата им остават неразложени, т.н. Свети мощи и това е едно от свидетелствата за святост. На някои дори от телата им идва благоухание и имат чудодейни свойства.
По - напред беше даден пример за тибетските мъдреци и монаси, които са изсушавали с телата си мокри дрехи, понеже са излъчвали светлина / топлина. И че са виждали аурата, мислите на хората.
Абсолютно същите описания съм чела за някои светии, например,  много известен е случая на срещата на Серафим Саровски с Мотовилов в снежните преспи, когато изведнъж наоколо става много светло, топло и уютно; от очите на светията е струяла ослепителна светлина; и техния разговор за целта на живота.
Когато хората са били в затруднение, болест, страдание и големи противоречия, тези старци са имали дар на предвиждане - виждали са душата и нейното състояние и са можели да помогнат, със съвет - кое би било спасително за нея, за да се предприеме съответното действие.

# 596
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
В този ред на мисли, майка Есперанса, за която ви каза по-назад в темата е излъчвала точно такова необикновено и много приятно благоухание. Скоро я направиха светица.

# 597
  • Мнения: 11 667
Аз винаги съм се чудила на слънцеядите.
Определено не вярвам, че не поемат никаква храна.

https://m.24chasa.bg/Article/2163842

# 598
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Едри прашинки или насекоми пред камерата са тези "орбове". Изглежда да пълзят на това видео. Прахосмучете по-често.

Ами прашинките не сменят посоката си на 45 градуса както беше когато аз лично го наблюдавах или зигзагообразно и многократно както го има в други видеа. А насекомите не са напълно кръгли и прозрачни, не мислиш ли? Така че, истинските орбове не са нито прах, нито влага, нито насекоми. Не е ясно какво са. Някои реагират интелигентно.

# 599
  • Мнения: X
И това момиченце в Италия - "спящата красавица". Как е обработено тялото не е ясно, но е впечатляващо и за мен - зловещо!
https://sanovnik.bg/n3-3503-%D0%A1%D1%8A%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD … D0%B8%D1%86%D0%B0

Общи условия

Активация на акаунт