Големите загадки

  • 465 623
  • 9 090
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 1 577
Как е обработено тялото не е ясно

Е точно в дадения от теб линк е написано как е обработено тялото. И очевидно е съвсем ясно.

# 601
  • Мнения: X
Не четох точно тази статия като дадох линка. До сега не бях прочела как е балсамирано тялото. Е, прочетох.

# 602
  • Мнения: X
Ами прашинките не сменят посоката си на 45 градуса както беше когато аз лично го наблюдавах или зигзагообразно и многократно както го има в други видеа. А насекомите не са напълно кръгли и прозрачни, не мислиш ли? Така че, истинските орбове не са нито прах, нито влага, нито насекоми. Не е ясно какво са. Някои реагират интелигентно.

Отразяват светлина от камерата и се получава този ефект поради близостта до лещата. Когато се снима на нощем режим, се използват инфрачервени датчици, които се отразяват върху насекоми или едри прахови частици. При включен климатик/отворен прозорец движението на тези частици е в този дух поради разместването на пластовете въздух. Може да се наблюдава същото с просто око в тъмна стая със слънчев лъч, който прониква през цепка. На фотографите им е известен този момент. В някои от видеата има заигравки с лазерна показалка.

# 603
  • Мнения: 6 866
В статията пише " химикалите, които е инжектирал в тялото"
Ами посмъртно как тези химикали са се разнесли по цялото тяло?
Сърцето не бие, кръвта не се движи, като инжектираш  нещо, то би трябвало да остане локално, на мястото на инжекцията.

# 604
  • България
  • Мнения: 6 203
Нетленните също са интересни, като например:
http://www.catholic-news.bg/?p=79565, но това може да се дължи на климат, бактерии, с две думи, на подходящи условия.
Всъщност, интересни са ми соматите Simple Smile.
https://www.vesti.bg/razvlechenia/lyubopitno/drevnite-tajni-na-t … te-monasi-6049605

# 605
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
В книгата за която дадох линк по-назад,тибетския монах споделя,че когато са му отворили третото око е трябвало да полежи известно време в покой и по-късно да се върне към обичайните си задължения в манастира.Минало малко време,станал и излизайки в коридора се сблъскал с друг монах,който в това време е метял там и изведнъж нашия герой,видял около него червен облак,който бил като прояден от сиви дупки.Изплашил се много и се върнал разтреперен обратно в стаята.По-късно разказвайки на учителя си какво е видял,той му обяснил,че това била аура на злобен и лош човек....Нататък става още по интересно,когато го обучават да  чете и разбира  аурите.
Когато върховния Лама е имал важни аудиенции,особено по политически въпроси,монаха са го скривали в залата за прием и после е казвал какво е прочел от аурите на присъстващите.Техните намерения,истински мисли,това дали лъжат....
Когато след дълго време са му разрешили да отиде и да види родителите си,той много се е притеснявал какво ще види от тях...

За слънцеядите и на мен ми е интересно.Бях чела за един индиец,който от 4-ри години не е приемал храна,като 2 от тях прекарва в болница под лекарско наблюдение.Най-вече са го държали там не толкова за да го изследват,отколкото да се уверят,че наистина не се храни.
Аз вярвам,че това е възможно.Индийците имат познания и техники които са необясними за останалите хора.Знанията с които разполагат,са описани във свещените им книги-Веди.Хранене с прана и т.н

За благоуханието на светците....Да,много случаи има описани за този феномен.Чисти хора,чисти дела,чисти мисли!Също вярвам!

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 00:29 от Nina_Z

# 606
  • София
  • Мнения: 1 577
В статията пише " химикалите, които е инжектирал в тялото"
Ами посмъртно как тези химикали са се разнесли по цялото тяло?
Сърцето не бие, кръвта не се движи, като инжектираш  нещо, то би трябвало да остане локално, на мястото на инжекцията.

Diorela, това е масонска техника. Първо са откраднали хронвизьора, за да надникнат в бъдещето. Оттам са разбрали как да констриурат миниатюрни роботи, които са разнесли химикалите молекула по молекула навсякъде в тялото, използвайки телепортационната техника, приложена по-късно в проекта Филаделфия. Накрая духът на благочестивата сестра Евтаназия е минал над тялото и го е поръсил с вълшебен прашец.

Ето, цялата конспирация е описана подробно в уикипедия:

Arterial embalming, which involves the injection of embalming chemicals into the blood vessels, usually via the right common carotid artery. Blood and interstitial fluids are displaced by this injection and, along with excess arterial solution, are expelled from the right jugular vein and collectively referred to as drainage. The embalming solution is injected with a centrifugal pump, and the embalmer massages the body to break up circulatory clots so as to ensure the proper distribution of the embalming fluid. This process of raising vessels with injection and drainage from a solitary location is known as a single-point injection. In cases of poor circulation of the arterial solution, additional injection points (commonly the axillary, brachial, or femoral arteries, with the ulnar, radial, and tibial vessels if necessary) are used.

# 607
  • Мнения: 9 152
Nina_Z, супер интересно е това, което разказваш за цветовете на аурите. Имам съвсем скромен и малък  опит с досег до тази материя, както и четене на рождени карти ( което ми е хоби, сфера на интереси ) и  намирам връзка между   нещата. Знам, че аурите на хората се менят ( също и ДНК - то им ) , в зависимост от различни фактори.

# 608
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Катерица,радвам се че ти е интересно.В книжките можеш да прочетеш повече за аурите.Историята е истинска.

# 609
  • Мнения: 1 027
В момента по Дискавъри дават Експедиции в непознатото, и след Румъния сега са в България.

# 610
  • Мнения: X
Самите си украинци и руснаци не виждам да са писали за такива неща. Освен някакъв любителски плашещ клип в You Tube.
И не само човека-молец, а изобщо с търсене предвестници чернобил не излизат множество сериозни материали. Даже напротив.
ето, че са писали. Има и още, но и тези са достатъчни.
http://paranormal-news.ru/news/chernaja_ptica_chernobylja/2019-05-23-15755
http://www.chernobyl.kh.ua/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82% … 1%80%D1%8B%D0%B5/
http://www.anomalinews.ru/mistika/chernobyl-zona-otchuzhdeniya-c … -vorota-v-ad.html
http://joy4mind.com/?p=10050
Скрит текст:

# 611
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 972
Отразяват светлина от камерата и се получава този ефект поради близостта до лещата. Когато се снима на нощем режим, се използват инфрачервени датчици, които се отразяват върху насекоми или едри прахови частици. При включен климатик/отворен прозорец движението на тези частици е в този дух поради разместването на пластовете въздух. Може да се наблюдава същото с просто око в тъмна стая със слънчев лъч, който прониква през цепка. На фотографите им е известен този момент. В някои от видеата има заигравки с лазерна показалка.
[/quote]
Не казвам, че нямаш право. Твоето обяснение е валидно, но не за всички случаи. Приемат се за реален феномен орбета, които са ярки. Появяват се от нищото и изчезват в нищото.
https://youtu.be/8TSsIjF-j3w

# 612
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Чели ли сте нещо за ирисовата диагностиката и интересно ли ви е от къде идва това познание?На мен са ми правили такава и много ме вълнува тази тема.Ако и вие знаете нещо интересно,може да го споделите.
  Лили Димкова в книгата си е предала,какво и е разкрил по този въпрос,баща и Петър Димков(същия,който е спасил къщата на Левски,разкрил тайната за унищожената ни архива,и когото хората най-вече познават,като народен лечител).

Татко разказваше,че в древен Египет лекарят Ел Акс на фараона Тутанкамон бил жрец и голям учен,на когото от космическия разум му били дадени знанията за ирисовата диагностика.От Египет тя стигнала до Индия,Тибет,Китай,Вавилон....Наполеон след като се е завърнал от Египет,донесъл две мумии в чиито саркофази били намерени писмени документи(папируси),съдържащи описание на ирисовата диагностика и той ги подарил на папата във Ватикана.Йезуитите от там я усвоили и лекували,като уверявали,че вършат чудо,като познават болестите,поглеждайки в очите.



# 613
  • Мнения: 11 924
Относно нестинарите съм чела, че са дюстабанлии и затова не си изгарят стъпалата. За да има горене трябва кислород, а дюстабанлиите няма свод, т.е стъпват плътно. Не знам доколко е вярно обаче. Също съм чела и гледала документални филми, че изпадат в транс преди да влязат в огъня и че по време на този транс са имали видения/ пророчества, както и че това са вярващи хора, които се подготвят цял ден за това, т.е има и психологическа нагласа. За мен също е тайнство и предпочитам да си остане такова.
За препарираното момиченце ("спящата красавица") с формалдехид, доколкото съм чела кръвта на умрялото животно(човек) се източва и във вените се инжектира формалдехид.

# 614
  • Мнения: X
Все още съм в шок след прочетеното за изгорените архиви. Какви хора сме и после защо ни е такава съдбата. Заради няколко безотговорни и бездушни човека, страда цял народ.
А дали има някъде информация докога ще тегне "проклятието" над България заради изгорените Богомили?

Общи условия

Активация на акаунт