Големите загадки

  • 465 910
  • 9 090
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 36 468
Изчетох едната статия за летището и посланието за възстановяването на природата ми изглежда позитивно... Останалото е отвратително, разбира се... Просто исках да кажа, че харесвам проектите за възстановяване на изчезнали животински видове с помощта на науката. Не виждам нищо лошо в тях - някой може да каже, че и общуването чрез Интернет е противоестествено, но това си е негов проблем...

Само се чудя как не са се намерили активисти в САЩ да префасонират летището? А уж са станали толкова чувствителни напоследък...

П.п. за гаргойлите има различни обяснения - едно от тях е, че са ИЗВЪН катедралите, за да покажат, че всяко зло остава навън, докато вътре има само ангели и светци.

# 781
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
А не мислите ли, че американците от САЩ много обичат да всяват страх. Политиката им, книгите им, филмите им -всичко това е на база внимавайте, че врагът е тук и трябва да се ликвидира. Страх и пак страх- начин да си прокарват политиката на оръжия и ликвидация на “лошия”. Въздействат на подсъзнанието на хората и после що света е агресивен. Ми кой дава тон?

# 782
  • Мнения: 4 746
И аз мисля, като Анхела, чиста проба пропаганда от страна на "братята" хАмериканци. Само им погледнете попкултурата - всичко е с цел да внуши, че са най-великата нация и останалите трябва да се страхуват от тях.
И именно затова и тези картини са на летището - където може да бъдат видяни от много чужденци..

# 783
  • Мнения: 15 311
Аз само не разбрах тази интервюираната как това видяла, онова видяла, пък оцеляла, а покрай нея дето са видяли малко са поумряли. Пък тя не стига, че жива, ами и плямпа в ефир. От летището тръгнахме, пък къде стигнахме. Интересно ми е, ама с бая плява са натъпкали историята или това е за заблуда... Wink

# 784
  • Мнения: 4 611
Интересна тема. Само да кажа за случая Дятлов - хаотичното и паническо излизане от палатките може да се е дължало и на недостиг на кислород поради надморската височина. Когато този недостиг се получи, мозъкът  създава халюцинации. Хората тръгват да правят всякакви странни неща - като това да да си събличат дрехите при минусови температури. Поне за това се сетих като прочетох за случилото се. За останалото нямам обяснение.

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 00:20 от Уейв

# 785
  • Мнения: 6 886
Скрит текст:
Хубава тема, но нямам време да я прочета.
Раждат се близнаци във всички общности и раси, но с различна честота.
Циганите са край нас, все сме виждали близнаци между тях, така че не знам кой го е писал това и откъде е взел информацията. Wink

----
Цитат
Е това вече си е наистина загадка за мен. Как така доминира кръвната група  с 2 рецесивни   0+ и 0- общо правят 45%, близо половината население на земята, а кръвната група с много голяма вероятност и 2 доминантни - АВ е толкова рядка (АВ+ и АБ- 4 %) . Защо А и В, след като са равностойни, доминантни,  като % в населението са толкова различни - А+ и А- 40 %, а В+ и В- 11% ???
Ами защото самият ген, който "отговаря" за антигена B, се среща рядко. "Равностойно" доминантни не значи еднакво разпространени.

Този ген изяснен ли е, или това са предположения?

# 786
  • София
  • Мнения: 8 932
Ужасно грозно летище. Но за мен това е изява на част от американския елит, които наистина си вярват, че са нещо повече от останалия свят. Нищо повече. Не вярвам в теорията за геноцида. Прочетох, че целта им е изкореняване на юдеизма и християнството. Къде обаче остават останалите религии, в това число и исляма, които хич не са за подценяване.

# 787
  • Мнения: 36 468
Символите може и да са с цел сплашване, но техническата информация предполага, че има много повече съоръжения от тези, които са обявени официално. Става дума за огромен подземен комплекс.

# 788
  • Пловдив
  • Мнения: 14 388
Този ген изяснен ли е, или това са предположения?
Не са предположения, ясен е кой е. То и да не беше ясен, очевидно това е отговорът.
https://en.wikipedia.org/wiki/ABO_blood_group_system#Genetics

Вече как едната форма е станала по-разпространена, друг въпрос, но предполагам, че е просто защото тази мутация (за А) се е появила по-рано. Не съм специалист, но май няма нещо, което да натиска естествения отбор към преобладаване на А над В, така че вероятно разлика във времето на поява + случайност, предполагам.

# 789
  • Мнения: 21 440
Странните творби на международното летище в Денвър /DIA/.
Апокалиптичен кон със светещи червени очи, който посреща посетителите? Налице.
Кошмарни фрески? Налице.
Странни думи и символи, вградени в пода? Налице.
Гаргойли, седящи в нещо като куфари на колони. Налице.
Авиационни летищни писти с форма на нацистка свастика? Налице.

Произведенията на изкуството там не са просто струпване на странни изкуствоведски избори, направени от хора с лош вкус, както мислят много хора. Това е дълбоко кохерентна колекция от символични творби, която отразява философията, вярванията и целите на глобалния елит. DIA е най-голямото летище  в САЩ и е струвало над $4,8 млрд. Всичко относно това летище е планирано педантично и е там по определени причини...
На стените и  пода на летището са изрисувани шокиращи фрески, тайнствени знаци и надписи на известни и неизвестни езици, в помещенията се издигат странни артефакти.
Много хора са убедени, че международното летище в Денвър е построено за Новия световен ред. Вероятно то ще бъде щаб-квартира на новия свят  и подземно убежище за елита, военна база и гигантски концентрационен лагер на смъртта. А това може да значи, че летището може да бъде и център за масово унищожение на хора в новия световен ред.
Известният телевизионен водещ Джеси Вентура в свое предаване, посветено на 2012 г.  посочва, че целта на летището е да се маскира колосалният комплекс от подземни съоръжения, построени за американския елит; журналистът го определя като команден пункт на Западния сектор за новия световен ред.

Според една от версиите Денвър е един от символите на Новия световен ред, който ще настъпи, след като световният елит устрои на планетата масов геноцид, в резултат на което населението ще се свие до 500 милиона.
Скрит текст:
Скрит текст:

На който му се чете повече за летището:
https://www.parallelreality-bg.com/statii/izvanzemen/secretbases … -16-22-19-47.html
http://rasper-bg.com/?p=802

За много сгради и архитектурни комплекси има такива теории. Имаме си и у нас:

https://www.168chasa.bg/article/6358703

# 790
  • Мнения: 36 468
Сега чета обяснения за дизайните - за масонската плоча пише, че е имало такава организация като споменатата, но тя е фалирала.
Скулпторът на гаргойлите казва, че той самият е предложил дизайна, понеже летищата му приличат на катедрали, а първата му асоциация, като си представи катедрала, е гаргойл (сигурно като малък е обичал филма на Дисни за Квазимодо).
Конят наистина е убил един от създателите си при монтажа (паднал е) - това е факт, който не се отрича от никой. Не е ясно защо дизайнът изглежда по този начин, но създателите му се гордеят с него.

Обясненията на фреските са тъпи и не мисля да ги коментирам...
Всъщност, има доста коментари от уважавани хора, които смятат, че изкуството, представено на летището, е отблъскващо и съдържа очевидно антихуманни послания. Това са неща, които са пред очите на всички - не конспирация.

За тайните помещения, за съжаление, няма официална информация и доказателства.

# 791
  • Мнения: 1 878
Знаете ли къде се продължава Иисусовия род..??.

# 792
  • Мнения: 4 746
Ако се вярва на Дан Браун - Франция, защо?
В най-общи линии теорията за Мария-Магдалена, като жена на Иисус ми се струва достоверна.

# 793
  • Мнения: 21 440
Тя не е на Дан Браун, най -интересно е представена в Светата кръв и светия Граал ва Бейджънт и... Забравих другия автор.

Фреските на летището според мен са грозни, не харесвам тоя стил,  но той е характерен, такива са примерно на Диего Ривера, когото също не харесвам.
Грозни фрески да искаш...

# 794
  • Мнения: 36 468
Наскоро в едно предаване се говореше, че е открит гробът на Исус, жена му и сина му Юда (има надписи, но не помня за коя държава ставаше дума - мога да се разровя из Гугъл по-късно), което ме подсети за друга мистерия - дали е възможно Юда да не е бил предател, а да е следвал инструкции? Чела съм, че в някои апокрифни евангелия пише нещо такова и ако е така, е редно църквата да го признае публично. Човекът може да е бил невинен последовател, а се е превърнал в синоним на злото...

Общи условия

Активация на акаунт