СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 11

  • 81 916
  • 847
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 9 687
Случаят с момчето е коренно различен.

Смесиха се темите.

# 241
  • Мнения: 2 687
Да,няма друг такъв брутален аналог.

# 242
  • Мнения: 12
Дали вече има яснота за 8 клас, кои ще са класните ръководители и преподавателите по математика?

# 243
  • Мнения: 197
Изпитът за прием след IV клас в СМГ е бил опорочен, но никой няма да понесе отговорност за това

# 244
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Статията е много зле. Маркарян започна добре с разкритията за нераглементиран прием и трябваше да спре дотам. Не съм заинтересована лично, но вече мисля, че преиграва. И търси под вола теле.

# 245
  • Мнения: 29 324
Съгласна съм с Leika_moja.

Търси се под вола теле отново, както и в предишната статия от преди месец и нещо. Имам чувството, че, понеже първото разследване с родителските писма имаше широк отзвук, сега се търси нещо, за да се почерни СМГ.

# 246
  • Мнения: X
Здравейте. Няколко часа рових из темите, къде има тема с основна информация за кандидатстването след 4ти клас и курсовете? Има информация бол, но е за много напреднали родители, сборници, курсове, имена, преподаватели, на мен ми трябва нещо по-така, като за начинаещи. Благодаря ви!

# 247
  • Мнения: 6 925
Здравейте. Няколко часа рових из темите, къде има тема с основна информация за кандидатстването след 4ти клас и курсовете? Има информация бол, но е за много напреднали родители, сборници, курсове, имена, преподаватели, на мен ми трябва нещо по-така, като за начинаещи. Благодаря ви!
Курсовете в сградата на смг се водят от частна фирма, която се казва "СМГ учители" ООД и тя си има сайт. Най-вероятно там ще намерите каквото ви трябва.
Има и други фирми и частни учители, които подготвят ученици. Има и самоподготвящи се. Няма универсално решение.

# 248
  • София
  • Мнения: 1 535
Косите на Вероника, има тема за самите подготвителни курсове организирани от външната вече за гимназията организация СМГ учители ООД:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1026138.msg38985446#new
Ако искаш попитай там конкретни неща. Както Мария пише има и други варианти за подготовка, но там със сигурност темата за кандидатстването след 4ти клас е по-застъпена. Може би и самия регламент да видиш на сайта на СМГ като някакъв ориентир, промени може да има за всяка година.

# 249
  • Мнения: X
Много ви благодаря и на двете. Радвам се, че засякох познати. Малката има отявлен интерес към математиката /за разлика от брат си/, изработила си е система за смятане до 20 /няма още първи клас/ и ми се иска да я подпомогна.
Jiema, точно това ми трябваше, исках да зачета темите за подготвителните курсове, но не намирах къде са.

# 250
# 251
  • Мнения: 5 898
Вместо да работи за промяна, която да доведе до липсата на нужда от курсове, той иска да приватизира труда на учителите и да им подхвърля мизерни заплатки за него. Управленски цинизъм!

# 252
  • Мнения: 4 248
При това положение, тази година курсовете къде ще се провеждат?

# 253
  • Мнения: 5 425
При това положение, тази година курсовете къде ще се провеждат?
Тайно. По домовете на дадени преподаватели?

# 254
  • София
  • Мнения: 2 768
Със сигурност на кандидатите ще им излезе по-скъпо частен курс, отколкото такъв в група.
Дано да не се приеме искането!

Общи условия

Активация на акаунт