Страсти – градините в София, кампания 2019/2020 - тема 3

  • 40 195
  • 722
  •   1
Отговори
# 480
  • Sofia
  • Мнения: 5 926
Тоест след 16.03 до 11.05 може да се кандидатства за септември?
Тоест, през този период можете да си променяте профилите и размествате кандидатурите.
Класирането (кандидатстването) е чак май.

# 481
  • Мнения: 3 439
Аз съм направила регистрация още, когато, се роди дъщеря ми през 2018. Питах се кога мога да кандидатствам, т.е. да подредя кандидатурите си за прием през септември.  Предполагам, че това значи да 🙂 Благодаря!

# 482
  • Мнения: 1 091
Да, до заключването на системата може да се променят желанията.

# 483
  • Мнения: 4 393
Календарът и аз трудно го отварям, обикновено успявам от тел.

https://app.eop.bg/today/59568 това е интересно, jeniqa какво е твоето мнение.

Касационната жалба депозирахме вчера.
Чакаме и допълване на първоинстанционното съдебно решение, молбата ни от 14.02.2020 г. Това допълнително решение също подлежи на обжалване на самостоятелно основание.
Според мен е чудесно, ако наистина имат желание, а явно вече имат, за интеграцията.
Интересно дали от Сирма ще я направят. На 2-ри март ще разберем.

# 484
  • Мнения: 4 247
Ако не е Сирма, ще е някоя от другите подфирмички в концорциума, няма кой друг да е.

# 485
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Техническото задание е 10 страници. Нищо не разбирам по тези въпроси. Достатъчно ли е описаното в предмета на стр. 1?

# 486
  • Мнения: 4 247
На пръв поглед ще осигури интеграция със службите. Доколкото разбирам от заданието,  за многодетни семейства ще се проверяват дали децата са на един адрес и дали са деца на майката или бащата или греша.

# 487
  • Мнения: 18 429
През телефона не можах да смъкна техническото задание, но по принцип интеграцията с Реджикс не е ракетна наука и доста системи са се вързали с регистрите. Като администрация СО не би трябвало да има някакъв проблем, а и от ДАЕУ са сравнително отзивчиви.

# 488
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
На пръв поглед ще осигури интеграция със службите. Доколкото разбирам от заданието,  за многодетни семейства ще се проверяват дали децата са на един адрес и дали са деца на майката или бащата или греша.
За многодетнтите е така според стр. 4, т. 3 от техническото задание. Също стр. 3 и началото на 4 в т. 2

За неистинските профили мисля че е на стр. 2, т. 1
За ТЕЛК също добре, стр.6, т.5
С НАП е повече от необходимо да се вържат, стр. 7, т. 6. НОИ не виждам обаче в заданието.
МОН също ОК, отдавна трябваше.

Днес няма да ми остане време да прочета проекта за договор.

Ако някой се интересува от съдържанието на касационната жалба на СНБМ кажете, ще го сложа в скрит текст.

# 489
  • Мнения: 4 247
Дали ще може да ме осветлите какво точно ще се изисква от НАП, че не успях да разбера Sad
Дали ще направят система и за прием в 1 клас?

# 490
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Само за ИСОДЗ е, първи клас и пр. ТЦ. Там проблемите са още по-големи.
За НАП надали някой може да те осветли повече от написаното. Защо липсва НОИ се чудя аз.

Като цяло къде изчезна и предстоящата уж процедура за изцяло нова система, щото доработките на настоящата са много скъпи. Просто няма.

# 491
  • Мнения: 4
Моля ви за помощ,чувствам се тъпа пред системата😡😡😡
Не мога да вляза...забравих си паролата, избирам възстановяване на парола, ЕГН на родител, имейл адрес, идва нова парола, натискам върху линка ииии пише, че паролата е сменена успешно и новата такава. След това отивам отново на "вход в системата" и отново ми изписва невалиден потребител/парола😡😦😦😦Къде бъркам???

# 492
  • Мнения: 2
Здравейте! Пуснете си запитване във формата за обратна връзка. Бързо отговарят.

# 493
  • Мнения: 587
Здравейте,като стана дума за обратна връзка..,пратих им запитване преди 5-6 дни и още нямам отговор.Имате ли представа по какъв друг начин бих могла да се свържа с тях?

# 494
  • Мнения: 11
Има ли някакво развитие там? Можем ли да я прочетем и да се присъединим?

Касационната жалба депозирахме вчера.
Чакаме и допълване на първоинстанционното съдебно решение, молбата ни от 14.02.2020 г. Това допълнително решение също подлежи на обжалване на самостоятелно основание.
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт