Перилни препарати и омекотители – 58

  • 49 019
  • 724
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 705
Абе тоя Peros не го намирам в таблицата.....................................

Какво те интересува за него? Хубав е, между перос и ариел разлика за мен няма. Дори ми се струва че пере по хубаво от ариел, но не и от персил. Не е нещо особено, но не и лош особено в комбинация с юмош, аз го ползвам вече трети месец, но течен, и на който го препоръчам е доволен, дори съм давал по една капачка от него за проба. Но пере хубаво само цветни, бели не може да ги пере хубаво. За бели по добре персил. Наистина дрехите стават като нови , дори и мокети си пера с него собственоръчно и станаха като нови. Но всеки сам си преценява. Надявам се да съм ти бил полезен

# 256
  • Мнения: 10 210
Къде го видяхте този Персил за цветно в промоция, не го намирам по брошурите, странно.

# 257
  • Мнения: X
Майка ми го донесе,знам че е турски.
Не пере много хубаво.
Аромата наистина е слаб и самият прах е много фин и се сипе добре.
Изпира ми като Персил,а аз не го харесвам.

# 258
  • Мнения: 5 207
Къде го видяхте този Персил за цветно в промоция, не го намирам по брошурите, странно.
Ами няма го в брошура. Просто видях в магазина, че всички видове без лавандуловия са на 7,99 и взех. На етикета пишеше крайна дата 17.07.2019. Ако искаш, да ти снимам касовата бележка: на нея пише цена 10,69 и отдолу – отстъпка акция -2,70.

# 259
  • Мнения: 1 953
Много е скъп Grinning, 8 лв. Не давам повече от 7. И във Фантастико е 7.99 лв., днес го видях.

# 260
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Слава Богу, Омо не е моят прах, т.е. няма да се купува и затова много спокойно чета споделеното от вас. Simple Smile

# 261
  • Мнения: 68 629
Кой говори за Омо?

# 262
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Майка ми го донесе,знам че е турски.
Не пере много хубаво.
Аромата наистина е слаб и самият прах е много фин и се сипе добре.
Изпира ми като Персил,а аз не го харесвам.
Добре де, след като не си доволна как изпира, защо питаш няколко пъти за него Stuck Out TongueWink Нали знаеш - всеки е с различни критерии и ще получиш различни мнения. След като на теб не ти е харесал резултата, има ли значение какво мислят другите?
Аз се изумявам в групите за Одрин във фейсбук, като пита някой кой прах си заслужава и като започнат да му хвалят Турсил и Первол, а прахове, като Персил и Ариел се споменават от двама-трима.

# 263
  • София
  • Мнения: 3 839
Аз пък харесвам Омо и за тази цена определено си струва, но не ми се разкарва до Кауфланд. Този за бяло доста ми пасваше за цветните чаршафи. Simple Smile
Ще се оглеждам за Персил до 7 лв, ако има от старите партиди, ще си заредя Сензитив. Всъщност, в dm не беше ли на 7,20 лв дългосрочна промоция?

# 264
  • Мнения: X
Е как що питам?!
Искам да ме убедите,че изпира хубаво и аз сънувам Grinning
пфууу

# 265
  • Мнения: 2 070
У наше село нормалната цена на споменаваните прахове  е 8, 8 и нещо лв., какви са тези промоции? Преди се намираше за 6 до 7 лв, та специално съм си купувала от по-големите градове, сега няма смисъл от това упражнение.

# 266
  • Мнения: 1 953
Някой ползвал ли е обезцветител за дрехи на Heitmann? Има различни видове. Приятелят ми си е боядисал на места една нова бежова ленена риза. Нещо се било разсипало в ненесера и така се е боядисала ризата в синьо.

# 267
  • Мнения: 10 210
Къде го видяхте този Персил за цветно в промоция, не го намирам по брошурите, странно.
Ами няма го в брошура. Просто видях в магазина, че всички видове без лавандуловия са на 7,99 и взех. На етикета пишеше крайна дата 17.07.2019. Ако искаш, да ти снимам касовата бележка: на нея пише цена 10,69 и отдолу – отстъпка акция -2,70.
А, как ще ми снимаш бележка, достатъчно е, че ми казваш. ✌ Искам да изпратя майка ми да си купи, затова търсех къде е в брошурата, да й покажа какво да гледа.

# 268
  • Мнения: 1 876
Поръчах си Eco egg и един прах Езия, ще изпробвам и 2-та варианта за пране. Почистих пералнята, като я пуснах празна с оцет на 90 градуса и измих чекмеджето, беше станало на сопол цялото от течните препарати...
Ще се върна да прочета какво още мога да направя за почистване и като пробвам новите перилни изделия Simple Smile

# 269
  • Мнения: 1 601
Този Езия го пробвах. Не ми харесва, няма да повторя. Търся нещо за хора с алергии, възможно най-малко миризми, но пък да изпира добре. Идеи?

Общи условия

Активация на акаунт