Перилни препарати и омекотители – 58

  • 49 024
  • 724
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 68 637
Аз ли бъркам...но това е стара новина -Гес беше писала за новия състав на Персил.
Гес...сега защо ги стряскаш пак? Sunglasses

# 286
  • Мнения: 5 207
Знаещият човек е подготвен. Това е просто прах за пране. Чак пък стряскане...
На нашия пазар няма прах, съдържащ съставка против пренос на багрила, освен  Савекс и евентуално Бинго, но за там не съм сигурна. Късмет в търсенето на нов прах. Аз си оставам на Персил. Просто исках да знаете, за да няма неприятни изненади.

# 287
  • Мнения: 68 637
Сортирате правилно и нямате грижи.Grinning

# 288
  • Мнения: 33
Персил е много хубав,  но и скъпичък. Ако имах възможност щях да пера само с него. За сега влиза в употреба само при доста зацапани дрехи.

# 289
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Персил е много хубав,  но и скъпичък. Ако имах възможност щях да пера само с него. За сега влиза в употреба само при доста зацапани дрехи.
Не бих казала, че е скъп. Постоянно има промоции. Последния път, като си го купих беше под 6 лв. за 20 пранета. Савекс, дет' се вика е по-скъп.

# 290
  • Мнения: 6 937
Понеже видях по-нагоре да се споменават групите за Одрин-майка ми днес си е купила 10кг персил за 17 лв. Така че може да се поръча на някого.

# 291
  • Пловдив
  • Мнения: 40 742
Турският не е със същото качество.

Някъде има ли на промо Савекс платинум за бяло?

# 292
  • София
  • Мнения: 3 841
И моят фаворит си остава Персил, аз така или иначе почти винаги слагам цветоулавяща кърпичка и не ми е проблем.
Но Хенкел ми бяха образец за прогрес и изпреварващо мислене, жалко.

# 293
  • Мнения: 2 607
Турският Персил си е Много хубав, ако е закупен от супермаркет или от хубав склад. Обаче дозата, която се слага е огромна, така че 10кг не е като да са 5 пакета от нашите и идва същата работа. Иначе пак си пере добре, аз съм доволна и от Бг и Турският вариант на Персил.

# 294
  • Мнения: 68 637
Понеже видях по-нагоре да се споменават групите за Одрин-майка ми днес си е купила 10кг персил за 17 лв. Така че може да се поръча на някого.

А защо тази гимнастика?  Като го има на ръка разстояние.
Турските прахове са неконцентрирани...сипваш по две купи прах в чекмеджето за да спазиш дозата...
7лв.за 18/20 пранета Персил не е скъпо. ☺

# 295
  • Мнения: 5 207
10 кила турски Персил са 66 пранета. За 17 лева си идва доста тънко. Ама то е от евтината лира.

# 296
  • Мнения: 1 953
В Кауфланд пускат 60 пранета за по 14-15 лв., същата работа. С такъв за бяло прах цял година, може и с Омо да съм прала, де, тогава го ползвах.

# 297
  • Мнения: 669
Здравейте, момичета!
 Тук (в Белгия) не мога да намеря прах Персил. Дори в най- големите вериги го има само в течен вариант, което на мен не ми харесва. До сега ползвах Ариел и нямам оплаквания, но видях, че в темата сте много доволни от Персил и ми се искаше да го пробвам.
 А приятелки ми препоръчват прах Le Chat sensitive и като цяло тук е много харесван, но ми идва скъпо- за 38 пранета 14,99 евро Thinking

# 298
  • Мнения: 6 937
Тета, не знам за каква гимнастика говориш, на нея й е близо, събират се приятелки, хем си правят разходка, хем си пазаруват всичко, което им е необходимо.
Аз споделих, пък който откъдето иска да си го купува Hands V

# 299
  • Русе
  • Мнения: 7 057
В Кауфланд пускат 60 пранета за по 14-15 лв., същата работа. С такъв за бяло прах цял година, може и с Омо да съм прала, де, тогава го ползвах.
На същата цена си купих и аз Персила преди около месец, дори и под 5 лв. излиза цена за 20 пранета.

Общи условия

Активация на акаунт