Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 май 2019, 11:49 ч.

Бял списък на хотели в страната - Тема 4

• 19 076
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
Благодаря, Тодоричка!

# 121
В случай, че не искате да се храните в Елеганс, то сревнително близо е Вила Рай, с най-харесваният ресторант в Огняново. Проблемът там е, че без резервация трудно се намират места. Поне преди беше така. Била съм в Елеганс отдавна и не мога ди дим свежи отзиви. Хотилът и на нас ни хареса и басейните също.  Може да пробвате хотел Парадайс, който е до Елеганс. Мои приятели два пъти го посещават и са много доволни, но и те ползват само закуска, а се хранят във Вила Рай.

# 122
  • Пловдив
Парадайс няма вътрешен басейн. Иначе за лятото е супер!

# 123
  • София
За съжаление и Вила Рай много си повярваха последните години, и качеството и там не е това, което беше преди повече от 10 години. Обслужването също, макар че сервитьорите повечето са си все същите. Но все пак храната там е в пъти над това, което ни предложиха в Елеганс, точно защото нямаха места във Вила Рай и се наложи да вечеряме в хотела. От местен познат, който живее в Гоце Делчев, получих много добри препоръки за храната на Терма Витае, но пак казвам за момента не мога да дам лични впечатления. Още малко като застудее смятам да го пробваме, ще споделя живот и здраве.

# 124
  • София
Парадайс в Огняново имат вътрешен басейн, макар и малък. В Терма Витае има голям вътрешен басейн, но е за плуване, а не за киснене.
Била съм и в двата хотела, като ресторантът в Терма е по-добър, но апратаментът в Парадайс повече ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт