Бял списък на хотели в страната - Тема 4

  • 128 646
  • 751
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 107
    Здравейте! Търся мнения за две места - комплекс Чилингира и комплекс Старосел. С бебе сме , искаме да отидем за една-две нощувки максимум с цел отдих. Ако някой ги е посещавал, ще съм благодарна да сподели. Благодаря предварително.
    Освен мястото на което е построен хотела, друго което да си заслужава,  май няма.  Посетихме го в края на август месец миналата година, доста е занемарен,  чистота не е на ниво,  кучето на стопаните обикаля навсякъде из хотела, басейна беше доста мръсен. Но гледката от хотела пък е неповторима.
    За кой от двата комплекса пишеш?
    Извинявай за неяснотата.  За Чилингира.

    # 271
    • Русе, София
    • Мнения: 245
    Роял Гранд хотел и Спа Каварна. В момента сме тук и всичко ни харесва - храна, чистота, отношение към клиентите, стаи,СПА... Малко хора сме и е много спокойно. Единствено плажа е кофти. Имат собствен с басейн, но ако не можеш да плуваш, морето не е опция. Наблизо /100м/ е градския плаж- 7. 50 лв. чадър и 2 шезлонга.
    А градския плаж хубав ли е? Благодаря.

    # 272
    • София
    • Мнения: 2 838
    Роял Гранд хотел и Спа Каварна. В момента сме тук и всичко ни харесва - храна, чистота, отношение към клиентите, стаи,СПА... Малко хора сме и е много спокойно. Единствено плажа е кофти. Имат собствен с басейн, но ако не можеш да плуваш, морето не е опция. Наблизо /100м/ е градския плаж- 7. 50 лв. чадър и 2 шезлонга.
    А градския плаж хубав ли е? Благодаря.

    Градският плаж в Каварна е изкуствено насипан с пясък. Брегът е бетонен и във водата се слиза по стълбички като в басейн. Много е странно. Поне преди години беше така, но не вярвам да се е променило от тогава.

    # 273
    • Мнения: 1 612
    Стълбите са пред плажа  на хотела,  градския плаж се пада в ляво от него.Да, има известно количество насипан пясък, но си е в нормален вид.

    # 274
    • Мнения: 49
    Аква Парадайз Ризорт - Равда/Несебър
    Изключителна чистота, огромни общи части, комфортно настаняване. Страхотно озеленяване на чисто новия комплекс, който работи от 2 години. Бонус е включеното неограничено ползване на аквапарка в цената на all inclusive-а.
    Много стриктно спазване на предпазните мерки, голямо разнообразие на храната и много любезен персонал.

    # 275
    • В царството на игрите:)
    • Мнения: 3 997
    Не мога да не похваля хотел "Хризантема" в Сл. бряг. Не вярвах, че нещо в този курорт ще ми хареса, тъй като ходих за първи път, но обслужването, храната, чистотата и базата бяха супер.

    # 276
    • Мнения: 1 069
    Аква Парадайз Ризорт - Равда/Несебър
    Изключителна чистота, огромни общи части, комфортно настаняване. Страхотно озеленяване на чисто новия комплекс, който работи от 2 години. Бонус е включеното неограничено ползване на аквапарка в цената на all inclusive-а.
    Много стриктно спазване на предпазните мерки, голямо разнообразие на храната и много любезен персонал.

    Давайте следващия, ние доматите с колците ги ядем.

    # 277
    • Мнения: 6 294
    Аква Парадайз Ризорт - Равда/Несебър
    Изключителна чистота, огромни общи части, комфортно настаняване. Страхотно озеленяване на чисто новия комплекс, който работи от 2 години. Бонус е включеното неограничено ползване на аквапарка в цената на all inclusive-а.
    Много стриктно спазване на предпазните мерки, голямо разнообразие на храната и много любезен персонал.

    Давайте следващия, ние доматите с колците ги ядем.
    То дори да е супер този рекламиран хотел, на практика е много далеч от плажа, а да не говорим, че точна там плажа между Равда и Несебър е отврат.

    # 278
    • Мнения: 9 429
    Аква Парадайз Ризорт - Равда/Несебър
    Изключителна чистота, огромни общи части, комфортно настаняване. Страхотно озеленяване на чисто новия комплекс, който работи от 2 години. Бонус е включеното неограничено ползване на аквапарка в цената на all inclusive-а.
    Много стриктно спазване на предпазните мерки, голямо разнообразие на храната и много любезен персонал.

    Звучи като по сценарий.Grinning

    # 279
    • Мнения: 330
    Искам да направя реклама/да похваля (кой, както иска така да го приема) хотел BelleVue Пампорово.

    Изкарахме си страхотно, може би защото хотела беше празен - 2 двойки само !
    Това е бившия Екстрийм, който аз не съм посещавал.
    Първо много чисто, чисто спално бельо, чисти халати за спа-то.
    Второ, за 5 човека наредиха блок маса. И като за 5 човека избора беше/е много по-добър от на други хотели !
    Трето, за 5 човека пуснаха сауна и парна баня. Басейна им е малък, но за сметка на това го поддържат топъл. Поне за мен е топъл.


    Шопска салатка с розови домати. Истинска снежанка с цедено мляко и орехи.
    Уникално телешко с манатарки. Пилешки шницели, кълцаница (онова дето прилича на гадни наденички) с мляно месо. Пържени тиквички с уникален чеснов сос и картофки. За десерт плодове и уникални домашно приготвени сладкиши.
    За закуска - сладка, които ни се сториха странни, в добрия смисъл на думата и се оказа, че те си ги приготвят, както и меда. Стандартните за закуска продукти, страхотна баница и най-важното липса на имитиращи продукти - кашкавал и сирене !!!
    И собственика ни се извиняваше, че блок масата била скромна, но нямало гости в хотела.



    Бих икала да ъпдейтна информацията от последните дни:
    1. В ресторанта НЕ се спазват никакви предпазни мерки, храната е открита с достъп от всички и всички се самообслужват с общи прибори за сервиране. Персоналът не реагира при деца, докосващи храната с ръце и избиращи между плодовете, опипвайки всичките, както и при кашляне и кихане над храната.
    2. Храната и напитките са с ниско качество - от най - евтините колбаси, сирене и кашкавал. Виното се налива зад бара от пластмасови петлитрови туби с най - евтиното вино на пазара.
    3. Напитките са неоправдано скъпи - сок Капи от 250 мл в стъклена бутилка е 4 лв. Предпочитан е, обаче, защото сокът от машината, който се предлага безплатно към закуската, е рядка оцветена вода с химически вкус.

    Поради недоверие към мерките им за сигурност, не опитахме басейна и спа центъра и не мога да споделя впечатления.

    # 280
    • Мнения: 1 069
    Аз ще си замълча, но според мен трябва да ходите в самостоятелни къщи, хотелите не са за вас(коронофобия).
    А на домашно овче сирене да кажете имитация - ХА ХА ХА.

    Напитките са скъпи, това е единственото, с което съм съгласен.

    # 281
    • Сф
    • Мнения: 10 640
    Аз ще си замълча, но според мен трябва да ходите в самостоятелни къщи, хотелите не са за вас(коронофобия).
    А на домашно овче сирене да кажете имитация - ХА ХА ХА.

    Напитките са скъпи, това е единственото, с което съм съгласен.
    Айва, аз имам чувството, че работите като някакъв контролиращ орган примерно и където се появите (знаят ви) и се стараят с представянето. Това ви го казвам с най-добри чувства, ценя мненията ви, но истината ще да е някъде по средата. Simple Smile

    # 282
    • Мнения: 1 069
    Не, нищо общо.
    Ама корона мерки, никъде няма ! Който го е страх да си седи у дома.
    Дори в Грифидите мерките са ала бала , а тази година се очертават те и РИУ да са на най-високо ниво.

    # 283
    • Мнения: 173
    Здравейте , търся мнение за Effect Algara beach club hotel в Кранево , както и за плажа там .

    # 284
    • Мнения: 13 532
    Здравейте , търся мнение за Effect Algara beach club hotel в Кранево , както и за плажа там .
    https://www.bg-mamma.com/?topic=1243341
    Попитай в тази тема.

    Общи условия

    Активация на акаунт