Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Бял списък на хотели в страната - Тема 4

• 80 818
  • 546
  •   1
Отговори
# 540
За мен лично е кофти хотела, сори. Остава си гълъбарника от миналото.След голям ремонт е, факт, но Спато е мракккккккккк, храната ставаше мин. година..."Панорама" горе си е друга бира Wink

# 541
Децата мрънка за басейн, за това е цялата работа. Панорама е супер, но басейнът е външен. На почивка ли отивам, на деца ли да угаждам.... Ох!
Аз се притеснявам да не е много шумно от ресторанта и механата през уикенда.
Благодаря за мнението.

# 542
Препоръчайте моля хотел във Вършец!?

# 543
  • Пловдив
Позволявам си да насоча към хотел АТА. Водата е наистина минералната вода на Вършец. Спа-то предлага разнообразие. Храната в ресторанта е много вкусна, особено техния домашен хляб...
Вътрешният басейн е остъклен от две страни и е много светъл и приятен. Външният е сред уникална природа и планината около него завладява всички сетива Simple Smile

# 544
  • София
Къща за гости Да винчи. Да , не е хотел, но отсядам там всяка година и винаги съм супер доволна, а цената е на половина от пословичните ата и медикус.

# 545
" Тодорини кукли" на 3- 4 км от Вършец. Много сладурско и бутиково място 😍

# 546
Позволявам си да насоча към хотел АТА. Водата е наистина минералната вода на Вършец. Спа-то предлага разнообразие. Храната в ресторанта е много вкусна, особено техния домашен хляб...
Вътрешният басейн е остъклен от две страни и е много светъл и приятен. Външният е сред уникална природа и планината около него завладява всички сетива Simple Smile

До Вършец оправен ли е пътя?

Общи условия

Активация на акаунт