Бял списък на хотели в страната - Тема 4

  • 128 418
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 986
Защо постоянно се отклонявате от темата? Мисля идеята й е друга.
Когато видя тема тип "Бял списък" си мисля, че в нея има само препоръки и ако искам някакви подробности ги задавам на лични. Търсенето на идеи за почивки в този пит теми е много досадно и разводнява, но може пък и аз да греша...

# 676
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 858
Чета и следя темата отдавна и искам да споделя с вас една къща за гости, на която попаднах съвсем случайно в фейсбук, след като бях пуснала в търсачката вила с джакузи. Къщата е чисто нова, намира се близо до Банско, с уникална гледка към Пирин. Има 3 спални, всяка обзаведена в различен стил. На първия етаж са хол с трапезария, сауна и джакузи, има и външно барбекю. Домакинята ни посрещна с бутилка вино, бонбони за децата. Децата много харесаха джакузито, топло, ново и лежиш вътре и си гледаш планината.
Бяхме първите гости, пак ще се върнем през лятото.
Който иска може да ги намери във фейсбук
Къща за гости Радост

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
Аз не разбирам начина на работа в момента. Ако някой е в момента в Пампорово или ще ходи моля да сподели как стоят нещата. Ако резервираме 3-4 нощувки в хотел и направим тест валиден 48 часа само при настаняваме ли ще го изискват или след първите 48 часа пак ни е нужен сертификат,за да можем дори да влезем в хотела. Сертификатите валидират ли ги или ги гледат само? Пишете ми на лични ако знаете, зная че се притесняват да пишат хората за тези неща в темите.

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Сертификатът е само за ресторант, спа и подобни. За нощувка не се изисква.

# 679
  • Мнения: 215
Ами ние миналата седмица бяхме в сравнително голям хотел и сертификата е задължите, проверяват и валидират още при настаняване. Не мога са кажа как стоят нещата, ако е с тест. Според мен трябва да се проверят изискванията на съответния хотел, които май варират...

# 680
  • Мнения: 3 315
На нас също го искаха при настаняване. Имахме включена закуска, вечеря и СПА,  така че нямаше начин без него. Не знам,ако е хотел без включена храна.

# 681
  • Мнения: 523
Ние през уикенда бяхме в хотел Мальовица. Като се регистрирахме ни предупредиха, че за ресторанта се иска сертификат. Иначе за самите нощувки - не. Между другото, хотелът е много приятен - реновиран и чист. Определено пак бих го посетила.

# 682
  • Мнения: 197
Севтополис Павел Баня
става ли?
10х

# 683
  • Мнения: 3 253
Севтополис Павел Баня
става ли?
10х
Става.

# 684
  • Мнения: 45
Честита Нова година на всички! Добавям хотел Три планини, Разлог. Всичко беше на ниво-от украсата за Новогодишните празници, отоплянето, хигиената, екипа, до просторния апартамент и спато. Кухнята поставям в ново изречение.. просто прекрасна Simple Smile

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Нещо му е нисък рейтинга в Букинг..явно от преди.

# 686
  • Мнения: 6 256
Честита Нова година на всички! Добавям хотел Три планини, Разлог. Всичко беше на ниво-от украсата за Новогодишните празници, отоплянето, хигиената, екипа, до просторния апартамент и спато. Кухнята поставям в ново изречение.. просто прекрасна Simple Smile
Водата в басейна колко градуса беше, че преди 2 години си беше хладна около 31 градуса? Иначе и ние още тогава бяхме супер доволни. Много тихо и спокойно място.

# 687
  • Мнения: 45
Честита Нова година на всички! Добавям хотел Три планини, Разлог. Всичко беше на ниво-от украсата за Новогодишните празници, отоплянето, хигиената, екипа, до просторния апартамент и спато. Кухнята поставям в ново изречение.. просто прекрасна Simple Smile
Водата в басейна колко градуса беше, че преди 2 години си беше хладна около 31 градуса? Иначе и ние още тогава бяхме супер доволни. Много тихо и спокойно място.
30 ° t° на водата

# 688
  • Мнения: 7
Здравейте . Имам следното питане , ще съм благодарен да ми помогнете. Тъй като с моята приятелка искаме да отидем на СПА хотел за 5 дни , но не знаем къде , и бюджета ни е ограничен до 100 лв на вечер нощувката без вечеря , бихте ли ми препоръчали Градче и хотел в който бихме си изкарали хубаво , да готвят вкусно , да е спокойно и да няма цигани най вече в басейните. Благодаря предварително

# 689
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Здравейте . Имам следното питане , ще съм благодарен да ми помогнете. Тъй като с моята приятелка искаме да отидем на СПА хотел за 5 дни , но не знаем къде , и бюджета ни е ограничен до 100 лв на вечер нощувката без вечеря , бихте ли ми препоръчали Градче и хотел в който бихме си изкарали хубаво , да готвят вкусно , да е спокойно и да няма цигани най вече в басейните. Благодаря предварително
Вижте какво, роми има навсякъде вече, въпрос на късмет. Еле пък ако пускат външни, а на много места е така. Имайте предвид, че поне тези на които съм попадала , са много по- добре като държание въпреки многочислеността си евентуално , отколкото масовия бял булгар. Що за дискриминационно изискване? Не съм циганка, но се дразня на определения по цвят. Всичко си зависи от хотела, доколко се позволява на гостите, ВСЯКАКВИ   да си ширят простотията..
Нещо насока за местоположение за курорта? Веднага казвам, че обичат Велинград и района. Ще хванете ли събота и неделя? Тогава навсякъде и по- скъпо и по - пълно. Бюджет нещо, не ви е висок; Иначе ви пращам в Кемпински Банско Simple Smile Вижте Ата Вършец, поносимо е.  Близко е до Сф, градчето е приятно. И накъде около Банско, Баня, Добринище. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт