🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 13 (Тема 1)

  • 28 446
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Ох,защо всички мъже Дева са такива смотльовци и лигльовци............
Оня Вълев е страшно секси като всички Овни,ама става само за...
Прилича ми на перманентно пиян като Коцето Grinning

# 61
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Интересни са ми кинаджиите, но аз ги обичам от малка. Те са хора от друго тесто. Славея гледа и тъпее.

Дария ми е много симпатична.

# 62
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 114
Що за нелеп подбор? Трима актьори и една, хм, известна щерка. Тези тримата дори са снимали в общ сериал. Говорят си техни си неща и Славея се чувства изолирана.

# 63
  • Мнения: 24 114
Донков е печелил плакета, за какво му е пак да участва?
Само него харесвам от участниците тази седмица. Вълев преиграва и е досаден. Двете кокошки няма да ги коментирам

# 64
  • Мнения: 1 478
А къде са Невяна и Катрин? Разочарована съм. Даваха ги в промото, а няма да са готвещи или изпуснах нещо?

# 65
  • Мнения: 24 114
Може да са изненадата подготвена от Славея, защото тя освен дъщеря, друго не е

# 66
  • Мнения: 1 454
Скучно започва.Донков Е насилник, цяла България го видя в оня измъчен Биг Брадър , в който участваха с Радина.Вълев яде и говори и Донков и той, върви и дъвче, гнусно.Да им имам интелектуалния кинаджийски разговор.Дария Симеонова е приятна , внася свеж полъх.Славея я виждам за пръв път .

# 67
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В "Къртицата" участваха, не в ББ.

# 68
  • Мнения: X
славея с макя ѝ и баща ѝ не трябва ли да се телепортират форевър на Мадагаскар като изненада във вечерта на славея??!
Г–Н–У–С !

# 69
  • Мнения: 2 003
Тези двамата се мъчат да се правят на Иван Ласкин и Чочо. Ама не им се получавааааа! 
Гнусна и излишна вечер. Славея изобщо не се вписва там.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 238
Чакам Дария. Останалите от тази седмица са ми ясни. И за да не е хейт, ще си спестя мнението за представянето на Донков и очакванията към Вълев и Славеа.

# 71
  • Мнения: 25 673
На мен ми е интересно как ще се справи Сиракова.

# 72
  • Враца
  • Мнения: 2 572
Като цяло, що-годе ми хареса, като изключим "кинаджийския разговор"..   Crazy

Също смятам, че оценките са завишени, поради факта, че са колеги, познават се и се уважават.
Трябва непознати и непредубедени хора да гласуват , за да са реални резултатите.

# 73
  • Мнения: 125
Ами те са си ги подбрали тримата от запаса, а Сираковата седи, гледа като теле и се чуди къде е попаднала. Не знам защо са я сложили при тях, определено личи, че не се чувства на мястото си.

# 74
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Трябвало е да я позиционират някъде. Не виждам в чия компания би била на място.

Наредено е било да участва в сезона, за да си изчисти имиджа, и са я пльокнали в тази компания.

Общи условия

Активация на акаунт