🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 13 (Тема 1)

  • 28 532
  • 758
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 4 429



  

ДИРЕКТНИТЕ ЛИНКОВЕ,
се отварят на МОБИЛНИТЕ без всякакви добавки.


 За да се отворят на КОМПЮТЪР,
 на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението    Native HLS Playback
  


Повече подробности за този вид линкове и адреси за разширението за различните браузъри, поставям в спойлера.


Скрит текст:



След направените промени в ,


 вече не са формат MP4, a HTTP Live Streaming (HLS) и изглеждат така

 https://lb-nlds101.cdn.bg/nlds_vod/novaplay/vod/2019/02/25/3b1ad … ac148001_1_pc.mp4.m3u8
(mp4 видеото е разделено на много малки части, които се зареждат една след друга)


и на онези десктоп браузъри, които още поддържат този Флаш плеър,
 
Скрит текст:


линкове се зареждат без добавки и разширения.

_______________________________________________________________
_______________________________
линкове за разширението, за различните браузъри






_________________________________________________________________________________

_______________ за ОПЕРА_______________
Скрит текст:

първо трябва да се инсталира разширението,
което разрешава на Опера да инсталира разширения за Хром


 
***************************************************************************************

а след това от магазина на Хром, да изтегли Native HLS Playback.
__________________________________________________________________________________






 ЛИНКА може да се постави и отвори в   VLC player  Videolan
                        
                  ETO  KAK...




# 706
  • Мнения: 8 520
Мъжът на Малкоданска ме учуди! Много досаден , скучен и със страхотно самочувствие.Много неприятен!

# 707
  • Мнения: 9 865
Енджи, ако има малко акъл ще спре с тази история, толкова е нелепо да я развява, ок, разкажи ведъж, не мисля, че остана тв и предаване, където не е разказвано това нещо. Да отиде на терапевт, ако не може да се справи вече две години сигурно минаха. И на мен ми се случи подобно нещо, да, тежко е, но да... случва се и не, не е редно да трупаш "дивиденти" и съчувствие по телевизията от това.
Близначките са ми леко антипатични като поведение. На външен вид ми харесват, дори и тази с предобрените кастанети. А другата ли е буля Андреица?! Тя се държи доста по-надменно от сестра си.
Архитекта Алекс го знам от Мармалад по бтв, там даваше интериорни съвети/парвеха промени в декора на домове , много бил успешен, супер лукс проекти правел, на самолети, барове, яхти и т.н. Всъщност, това, което правеше като интериор във въпросните домове беше ок. Но той самият ми се вижда неприятно претенциозен.
Водещият беше много старателен домакин според мен. Не ми допаднаха всичките му предложения, но положи усилия и не се превземаше. За основното добре, че си го взе готовичко от месарницата, само да го опече. И Манчев омрънка света, че многото подправки били липса на кво беше... ми не е точно така. Често купуваме мариновани свински пържоли от Котлет, много сочни и вкусни стават, добре наразяно месо, добре овкусено, прясно, разбират си от работата тези месари, не са само продавачи... Но да си призная купуването на месото го гледах с половин око и не се загледах кой е магазинът.

# 708
  • Испания
  • Мнения: 37 503
много бил успешен, супер лукс проекти правел, на самолети, барове, яхти и т.н.

И ако наистина е така, едва ли ще отиде в Черешката, за да се "пудри".

Тези, успешните, които обикалят предаванията, е ясно колко са успешни.

# 709
  • София
  • Мнения: 11 566
Наистина неговата компания прави проекти за милиони, на апартаменти, къщи тук и в чужбина, дискотеки и заведения в Лондон, Холивуд и тн. Моя приятелка работеше при него и съм виждала проекти.

Качват във фб страницата си част от проектите: https://www.facebook.com/ideainteriorstudio/

Защо участва, не знам, изглежда ми, търсещ слава.

# 710
  • Мнения: 9 865
Аз го написах така, защото не съм се интересувала лично от конкретните му проекти. А реклама никога не е излишна.

# 711
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Успешен, търсещ слава чрез участието си в Черешката!

Явно, аз не съм в ред.

# 712
  • София
  • Мнения: 2 239
Според мен е в Черешката заради Гери. Все пак тя работи в телевизията - на предаването му трябват нови лица, а за Алекс, както се казва - рекламата си е реклама важното е да ти изписват правилно името.

Енджи ми е неприятна, омръзна ми от нея и тя само от хладилника не изскача. Останалите са ми интересни, защото не са преекспинирани лица от всякакви предавания. Доротея в сериала много я харесвах, ще ми е интересно да я гледам като домакиня.
Като цяло не ми допадна как порязаха домакина с оценките, ясно е, че не може само 10, но толкова 9-ки, че чак и 8-ца не заслужаваше.

# 713
  • София
  • Мнения: 11 566
Хората с пари, които биха използвали услугите му, го знаят, но на мен ми изглежда, че търси да е разпознаваем и известен и на "масите", не да е "мъжът на Малкоданска". До момента обаче не се представя добре, не ми хареса днес, да го видим и следващите дни.

# 714
  • София
  • Мнения: 3 069
Сега ще си пусна днешния епизод, но да ви питам първо - жената /Манчева/ от видеото настоящата или бившата е на Манчев?

# 715
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сега ще си пусна днешния епизод, но да ви питам първо - жената /Манчева/ от видеото настоящата или бившата е на Манчев?

Настоящата. Бъдеща бивша.

# 716
  • Мнения: 35 110
Къде я жената?

# 717
# 718
  • Мнения: 9 174
Жената на ИванАндрей ми е адски анти, откакто миналата година на Черни връх с джипа си блъснала пешеходец- възрастен човек!!
Дошъл мъжО с друг джип и обяснил на хората наоколо че, поеже о ..."Тя е майка наскоро родила и изнервена от бебето та затова...",
после бързо, отпрашили от мястото на инцидента. Имаше форумка която описа цялата случка била е там, по любопитен е факта , че случая се потули /нали е жената на... Wink

# 719
  • София
  • Мнения: 3 069
Леле, вярно, че имаше такъв случай. Тъкмо щях да пиша колко са ми симпатични сестрите. Но при всички случаи тази седмица са ми по-приятни като цяло участниците, по-точно атмосферата, която създават. Иначе към всички имам забележки Joy Сестрата с алергията не е права да намаля оценката си заради морковите и ягодите, хората откъде да знаят за това. Да кажем, че се знае, че ягодите са алерген, но за морковите кой да ти предположи. За първи път чувам за човек с такава алергия. Иначе агнешко, ядки, ягоди..., наистина стъпваше на мини горкия Георги. На Манчев някои от забележките си бяха съвсем на място - например "свободно, Георги" Grinning Много спечен изглеждаше в старанието си да се представи добре. Но подозирам, че си е такъв типаж просто. Не знам в работата си доколко може да е остър и директен, предвид тази притеснителност. Приятен домакин като цяло. Другият мъж изстреля бисера на вечерта с "просто... салата", хахаха. Сноб, както казахте. Но допускам, че може да ме изненада приятно в другите вечери. Към Енджи подходих предубедено само като й видях аутфита. Много нелеп избор, това  е облекло за бар, не за вечеря от този тип. Много секси, много красива, чак и деколтето с нещо за мазане беше подчертала, не беше обаче много удачно. Но пък приятна ми се видя и наистина й съчувствам за това, което е преживяла, ужасно е.

Общи условия

Активация на акаунт