Мъжът Дева

  • 28 035
  • 242
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 992
Как се сдобрявате с мъж Дева? Водолей съм и снощи си изпуснах нервите...писна ми да мълча и си казах каквото искам. Сега не ми говори, все едно съм невидима..

# 106
  • Мнения: 10 010
Лесно се сдобрява с Дева. Извиняваш се, говорите, и готово. Мен точно Дева ме научи да говоря, и да дам ясно вербално наяво какво се случва в главата ми. Не бих чакала на "думам ти дъще, сещай се, снахо".
Не е трябвало да мълчиш докато се натрупа напрежението и гръмнеш. Нищо де, ще се разберете, стига желание да има.

# 107
  • Мнения: 59
Как се сдобрявате с мъж Дева? Водолей съм и снощи си изпуснах нервите...писна ми да мълча и си казах каквото искам. Сега не ми говори, все едно съм невидима..


Трудно.
Simple Smile Аз съм Риби, избухвам, казвам си всичко и ми минава бързо. Девата помни, натяква и се сърди седмици. Остави го да попремине, направи му вечеря или торта му купи. Аз го подкупвам с храна😅🤷🏽♀

# 108
  • София
  • Мнения: 17 775
А защо трябва да се извинява, ако наистина мисли нещата, които е казала. И просто ги е казала накуп? Стига да няма обиди, а просто събрани чувства не виждам защо трябва да подкупва някого с гушки или храна.

# 109
  • Мнения: 10 010
За изпускането на нервите. Важно е как са поднесени нещата.
Но с млъкнала Дева не съм запозната. Всичките се изясняват с подробности. Не съм попадала на фасонлия и наказващ с мълчание.
 "Извинявай за А, Б и В" е достатъчно. Но и зависи дали е имало остри истории и обиди.

# 110
  • Мнения: 62
Под срамежлив имам предвид, че не е нахален, възпитан и държа да разбере доста неща за мен, да ме поопознае. Ама само с разговори на живо надали ще стане, нормално е хората да си говорят по тел, а и да си пишат, иначе ще има много време да се опознаваме. А и докато бяхме навън той си пишеше нещо на телефона, което ми направи доста неприятно впечатление, ама се усети и го заряза. 😀 значи все пак не е антифен на писането.

Възможно ли е да няма Фейсбук? Повечето деви (мъже), които познавам не си падат по социалните мрежи. Разкажи как е минало после.

# 111
  • Мнения: 1 485
Под срамежлив имам предвид, че не е нахален, възпитан и държа да разбере доста неща за мен, да ме поопознае. Ама само с разговори на живо надали ще стане, нормално е хората да си говорят по тел, а и да си пишат, иначе ще има много време да се опознаваме. А и докато бяхме навън той си пишеше нещо на телефона, което ми направи доста неприятно впечатление, ама се усети и го заряза. 😀 значи все пак не е антифен на писането.

Възможно ли е да няма Фейсбук? Повечето деви (мъже), които познавам не си падат по социалните мрежи. Разкажи как е минало после.
За мое голямо учудване прати покана. Сега чакам да се престраши да пише.

# 112
  • Мнения: 992
За изпускането на нервите. Важно е как са поднесени нещата.
Но с млъкнала Дева не съм запозната. Всичките се изясняват с подробности. Не съм попадала на фасонлия и наказващ с мълчание.
 "Извинявай за А, Б и В" е достатъчно. Но и зависи дали е имало остри истории и обиди.
Хм, този е точно млъкнала дева ,която наказва с мълчание. След като се извиня, рязко сменя темата и грам не обича да се изяснява. Всичко продължава все едно нищо не се е случило.

# 113
  • Мнения: 1 485
Излизахме с девата. Подметна за разходка, после никаква конкретика. Питам го кога - лесна работа, бързо сме щели да се организираме, пак без конкретен ден и час. После каза, че за него нямало значение дали ще ме види сега или след една седмица /отива на почивка/, мислел за мен, искал да ме види, ама обичал нещата да стават бавно, плавно и от самосебе си.... Ужас! След седмица ще излизаме в обща компания. Иначе пише по цял ден. Но тази активност онлайн и лежерност на живо ме вбесява. Някакви съвети? Чудя се колко ли време ще го чакам след общото излизане да поиска сам да излезем. Призна си, че е много срамежлив и е събрал границите на кръвното докато прати поканата във фб, а още повече се е стресирал като съм я одобрила веднага. 😁😁😁

# 114
  • Мнения: 10 010
Аrwen, на колко години е тази Дева? Такъв стрес за нищо! Нали само си общуват леко и приятно хората на първите срещи, то ако там има драма, какво ще стане после? А на интервюта за работа как ще ходи?

Аз не бих му повярвала изобщо, но хора всякакви. При отношение "все ми е тая", и не мен ми става все тая, и то рязко. Аз бих го игнорирала.
Тъче си на стан някакъв, а ти си резерва. Така ми се струва. Пусни го като воденичен камък.
Защо да ти губи времето с писаници, ако няма действия? Или е социално сакат, но за какво ти е такъв?
Или просто те води за носа, защото е говедце.
https://www.bunchofwisdom.com/being-strung-along-by-a-guy/

# 115
  • Мнения: 437
Здравейте момичета.От около месец общувам с мъж дева(на 28 години е ) Първите ми впечатления са ,че е много умен,галантен,страшно мил,пише ми,звъни ми постоянно,като ми е зле е до мен(макар и на растояние) дори иска да дойде,да се видим,вече си е взел билет.Също така ми прави впечатление,че е доста ревнив,което малко ме плаши..казва ми,че е влюбен в мен..дори ми каза,че ме обича,а аз бях в шок и разбира се не му отговорих,а той ти няма ли да ми го кажеш? И аз-ъъъ не😅 и изръси следното: Аз знам ,че ме обичаш ,дори да не ми го казваш?!!!!!😳ей така бях…момичета дайте ми малко повече инфо за тази зодия? Искрен ли е ? Какво да очаквам от него? Как да се държа?

# 116
  • Мнения: 1 857
Не се влияй от зодията, за да го определиш като човек. “Обичам те”, казано след толкова малко време, е голям червен флаг. Вие дори не сте споделили някакви по-съкровени моменти заедно (доколкото разбирам).

# 117
  • Мнения: 10 010
Здравейте момичета.От около месец общувам с мъж дева(на 28 години е ) Първите ми впечатления са ,че е много умен,галантен,страшно мил,пише ми,звъни ми постоянно,като ми е зле е до мен(макар и на растояние) дори иска да дойде,да се видим,вече си е взел билет.Също така ми прави впечатление,че е доста ревнив,което малко ме плаши..казва ми,че е влюбен в мен..дори ми каза,че ме обича,а аз бях в шок и разбира се не му отговорих,а той ти няма ли да ми го кажеш? И аз-ъъъ не😅 и изръси следното: Аз знам ,че ме обичаш ,дори да не ми го казваш?!!!!!😳ей така бях…момичета дайте ми малко повече инфо за тази зодия? Искрен ли е ? Какво да очаквам от него? Как да се държа?

Не е във ред, дори е опасен. Бягай.

# 118
  • Мнения: 983
Здравейте момичета.От около месец общувам с мъж дева(на 28 години е ) Първите ми впечатления са ,че е много умен,галантен,страшно мил,пише ми,звъни ми постоянно,като ми е зле е до мен(макар и на растояние) дори иска да дойде,да се видим,вече си е взел билет.Също така ми прави впечатление,че е доста ревнив,което малко ме плаши..казва ми,че е влюбен в мен..дори ми каза,че ме обича,а аз бях в шок и разбира се не му отговорих,а той ти няма ли да ми го кажеш? И аз-ъъъ не😅 и изръси следното: Аз знам ,че ме обичаш ,дори да не ми го казваш?!!!!!😳ей така бях…момичета дайте ми малко повече инфо за тази зодия? Искрен ли е ? Какво да очаквам от него? Как да се държа?

Не е във ред, дори е опасен. Бягай.
Присъединявам се към Dez в началото с Девата беше,че на две седмици писане и една среща само беше влюбен....На първа среща ми каза"Когато ми станеш жена ще ти забраня кока колата!" Защото си взех а той бил против тази марка...Мога да опиша още хиляди червени направо морски фарове ама не....прекалената ми вяра в хората и това,че всеки е добър до доказване на противното.....а и тогава не е гаранция,че ще ми дойде акъла.....и сега си търпя последствията.

Последна редакция: сб, 24 юли 2021, 13:45 от AniGaSt

# 119
  • Мнения: 1 485
Аrwen, на колко години е тази Дева? Такъв стрес за нищо! Нали само си общуват леко и приятно хората на първите срещи, то ако там има драма, какво ще стане после? А на интервюта за работа как ще ходи?

Аз не бих му повярвала изобщо, но хора всякакви. При отношение "все ми е тая", и не мен ми става все тая, и то рязко. Аз бих го игнорирала.
Тъче си на стан някакъв, а ти си резерва. Така ми се струва. Пусни го като воденичен камък.
Защо да ти губи времето с писаници, ако няма действия? Или е социално сакат, но за какво ти е такъв?
Или просто те води за носа, защото е говедце.
https://www.bunchofwisdom.com/being-strung-along-by-a-guy/
Не мисля, че тъче на два стана. Сам е поискал да се запознаем, а аз се правех, че срещата не е нагласена. Пише сам от сутрин вечер докато си легнем. Нормално е да нямам кой знае какви очаквания, все пак си пишем от началото на седмицата и се видяхме един път. По-скоро е срамежлив и лежерен, ще видим какво ще стане. Аз ще си пасувам и ще се пусна по течението.

Общи условия

Активация на акаунт