Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 май 2019, 09:29 ч.

Мъжът Дева

• 4 791
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
Привет!
Бих искала да попитам какви са ви наблюденията относно мъжете от тази зодия?Имат ли навика да си тръгват изведнъж от живота на човека,в когото са влюбени и да се държат грубо,а после отново да се връщат?
Ще се радвам да чуя вашите мнения.

# 61
Абсурд. Влюбен мъж планини обръща, особено Дева.

# 62
Ако е влюбен,нищо не може да го накара да си тръгне.

# 63
Мъжът Дева е "куче", много носи и много търпи. Ако те обича, никога няма да си тръгне. В това отношение е много стабилен.

# 64
Подкрепям горе казаното, удивително "животно" е Дева- мъж. Точно човек от тази зодия 100 пъти му казвах остави ме, а той сто  пъти идваше!

# 65
Мъжът Дева е "куче", много носи и много търпи. Ако те обича, никога няма да си тръгне. В това отношение е много стабилен.
Дева съм и в момента излизам с мъж Девичка.  Горното е напълно вярно.  Просто не е бил влюбен. Влюбена Дева и компромиси прави,  и добре се държи,  и всичко угажда.

# 66
Дева съм и в момента излизам с мъж Девичка.  Горното е напълно вярно.  Просто не е бил влюбен. Влюбена Дева и компромиси прави,  и добре се държи,  и всичко угажда.
Това се опитвах да обясня на моята Дева, но пък той не вярва в любовта. Дори с мен не е започнал връзка от любов а харесване. И сега пак ми казва, че и с друга да се хване няма да е от любов. Освен ако не е някоя 25 годишна.... как пък става това не знам. В смисъл ако е на 33г жена никой не може се влюби в нея,но щом е на 25г може.... Нищо и без това не мога да го разбера.

# 67
Предпочита по-млади, и безсрамно ти го казва в очите. Не си неговата.
Ти защо си с него, щом не те обича? Удовлетворява ли те такова никакво положение?

# 68
Това се опитвах да обясня на моята Дева, но пък той не вярва в любовта. Дори с мен не е започнал връзка от любов а харесване. И сега пак ми казва, че и с друга да се хване няма да е от любов. Освен ако не е някоя 25 годишна.... как пък става това не знам. В смисъл ако е на 33г жена никой не може се влюби в нея,но щом е на 25г може.... Нищо и без това не мога да го разбера.
Ако ММ ми каже нещо такова ще го лежа .

# 69
Предпочита по-млади, и безсрамно ти го казва в очите. Не си неговата.
Ти защо си с него, щом не те обича? Удовлетворява ли те такова никакво положение?
Погрешно впечатление съм оставила не сме заедно от близо три месеца. Обаче имаме дете и все ще трябва да общуваме колкото и да не ми се иска на този етап. Това го каза при последният ни разговор и тогава вече не бяхме заедно.

# 70
Този последния е зодия Кретен.

Общи условия

Активация на акаунт