Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мъжът Дева

• 6 454
  • 70
  •   1
Отговори
Рових,рових и тема за мъжете Дева не намерих. Излизам с един представител на зодията,на ръба с везните. Много загадъчен ми идва. Та да чуя и вашите мнения Simple Smile

# 1
Мъжете Дева са особени.Не че не съм харесвала мъже с такава зодия, ама като се  случвало съм установила доста кусури. Но те са и от други неща.
Ама хора на ръба с друга зодия съм забелязала, че са дразнещи.
Не всичко е до зодии, опознай човека.

# 2
Една от първите ми дълги връзки беше с дева.Доста организиран и последователен към всичко - работа , домашни задължения и т.н.
Много се раздаваше във връзката - никога нямаше АЗ ,винаги поставяше моите нужди пред неговите.Потайни са да,накрая се разделихме за пълна глупост , която беше в неговата глава и не беше споделил , а беше далеч от истината , но за съжаление го разбрах след почти 3 години.Кажат ли край е край.Големи нарциси - много влагат във визия и е много важна за тях.

# 3
Нищо хубаво не съм чувала за тази зодия Едно е сигурно големи съперници са и женкари

# 4
Нищо хубаво не съм чувала за тази зодия Едно е сигурно големи съперници са и женкари

Примера ,който аз имам е пълната противоположност и на двете неща , но освен зодията има други неща , като ценности и възпитание тъй че има всякакви представители от всички зодии

# 5
Вярно е от човек до човек има разлика

# 6
Аз бях 3 години във връзка с мъж дева и да ви кажа честно, никак не съм очарована. Изключително затворен в себе си, болезнено ревнив, задушаващ, егоист, мързелив, просто нямаше живец в него, също така често и послъгваше, изключително разхвърлен дори бих казала и мърляч на моменти. Положителните му страни бяха, че е романтичен, когато ми е правил подаръци винаги са били избирани с вкус и май друго не се сещам.
Но съм на мнение, че всички човек е различен.

# 7
Мъжът ми е Дева . 10 години сме заедно, имаме дете. Ами..той е единственият, който ме търпи 😁😁😁А аз съм Козирог  😁😁😁😁 Голям чистофайник, изпълнителен, точен / горко ти ,ако закъснееш /, не е романтичен, но ми е подарявал цветя😉. В никакъв случай не го мързи и не харесва да бездейства. Но може с думи да те направи на "две стотинки". И да , въпреки коремчето на таз и възраст, държи на външния си вид. С една дума- моят човек е 😉и си отговаря на зодията

# 8
  • София
Природно интелигентни са, но аз не познавам мъж дева без порок. Или ще пие повечко, или хазарт ще играе, но най- често ходят по жени, по много жени. Тихи са, не са биещи се в гърдите и са секси като цяло.
Всичките, които познавам, са доста педантични, но двама работят със статистика, другият е хирург, а останалите също са с точни професии, така че може и от това да е. Laughing Но като цяло за мен са въплъщение на "чешити, странни, без да са патологични"

# 9
В момента съм във връзка с мъж Дева а аз съм Стрелец направо сме огън и пламък.Според мен доста точно си отговаря на зодията с порок да пие повечко.Държи всичко да става както той е казал и както той разбира,че в правилно.Няма компромис няма отстъпки решава,че в нещо грешиш и може да те сравни със земята.По късно се разбира,че не бил прав да те натика в кучи г....,но няма извинявай или сгреших едно сухо "Така ли,добре!" и напред към следващото уш провинение.Чичо ми бог да го прости беше Дева а ми три брака имаше зад гърба си и накрая самотник си почина.Свекър ми е Дева,но си търпи бабичката вече 45 години а тя е Водолей/аз доказано с жена Водолей не се разбирам/
Със съпругът ми бяхме 14 години заедно и само смърта ни раздели-Близнаци зодя кръшкачи и безотговрни бля бля пълни глупости едиствено му бе,че е леко двойствен докато се смее и е в добро настроение хоп сложи вежди и гледа навъсено.В него имаше и лицемерие което не успях да пречупя.

# 10
Познавам много мъже дева,но не се гледа само зодията,а и цялата карта.Ако мъжа има много планети в дева и концентрация на този знак,ще отговаря на много от отличителните белези на зодията.Девите са много отговорни и добри бащи.Умни са по природа,но наистина си падат женкари.Обичат всичко да им е подредено и си падат педанти.Повечето които познавам ,обаче не се славят с точност.Баща ми е дева-винаги закъснява,просто нямамда е той ако иде някъде навреме,другите които познавам също са така.Общо взето на мъж дева може да се разчита кахо глава на семейството,изобщо не са стиснати,даже ако трябва за твх няма да има,но на другите ще дадат.Разбират се добре с другите две земни зодии-козирог и телец,особено с козирога.

# 11
Познавам много мъже дева,но не се гледа само зодията,а и цялата карта.Ако мъжа има много планети в дева и концентрация на този знак,ще отговаря на много от отличителните белези на зодията.Девите са много отговорни и добри бащи.Умни са по природа,но наистина си падат женкари.Обичат всичко да им е подредено и си падат педанти.Повечето които познавам ,обаче не се славят с точност.Баща ми е дева-винаги закъснява,просто нямамда е той ако иде някъде навреме,другите които познавам също са така.Общо взето на мъж дева може да се разчита кахо глава на семейството,изобщо не са стиснати,даже ако трябва за твх няма да има,но на другите ще дадат.Разбират се добре с другите две земни зодии-козирог и телец,особено с козирога.
Значи за момента не виждам да е добър баща даже изобщо...не го виждам като баща и глава на семейството а и е стиснат до немай къде.Като нямам предвид да ме гледа  и издържа това съм му го казала още на първата ни среща.Той беше този който започна да ми прави сметки как аз си харча парите и кво и що.И щом детето трябва да ходи до спешен кабинет и той ми казва,че това не е негов проблем и,че гледането на детето се ограничава до това да му се купят веднъж месечно памперси а пюрета и каши пак са мой проблем....пък и кърмата е безплатна нали....
Дано поне с дъщеря си се разберат тя е Козирог защото за него и според него няма никой който да знае как да работи с финансите си и да е поне малко разсъдлив и най най като него.

Отнесох се .....но при Близнака съм се шегувала,че аз съм огън а той въздух той ме разпалва за да горя.А сега аз огън той земя.....какво се получава?Идея си нямам.

Последна редакция: вт, 23 юли 2019, 21:52 от AniGaSt

# 12
AniGaSt, какъв е тоя чешит дето си намерила?  ooooh!
Наистина не става нито за баща, нито за съпруг.
С такъв ще ти е по-тежко даже.
Всичко е твоя работа, а той...?  Laughing

# 13
Аз имам разкошни впечатления от една дева, по отношение на бащинските умения. Дава душата си за децата, мисли винаги първо за тях, изобщо не е стиснат, дори напротив. Много отдаден на семейството, но с точния човек до него.

# 14
Интересно,значи щом човека до Девата  не е точният детото им кучета го яли и му е съвсем нормално поведението.Той е оправдан да не се грижи за него,просто да абдикира изцяло защото видиш ли майката на детето не е  неговият точен човек.А и как да впечатлиш човек за който и собствените му майка и баща имат трески за дялане.А той е винаги разумен,аналитичен и най вече ти чете мислите защото,ти си мислеше....не ти ми каза....та така те освен перфектни излиза че са и телекенези.

# 15
Аз защо ли си мисля че този човек единствено слънцето му е в дева и в картата си няма други планети в дева.Щом толко се отдалечава от общоприетите.Пак казвам човека не е само зодията а цялата натална трябва да се разглежда.Аз и приятеля ми сме огън и земя ,овен и козирог и отношенията ни са много крайни.

# 16
Аз защо ли си мисля че този човек единствено слънцето му е в дева и в картата си няма други планети в дева.Щом толко се отдалечава от общоприетите.Пак казвам човека не е само зодията а цялата натална трябва да се разглежда.Аз и приятеля ми сме огън и земя ,овен и козирог и отношенията ни са много крайни.
Ох не знам ама наистина сме куче и котка  не можем да се разберем не отстъпва и сантиметър.Да човек не е само зодия а и характер от възпитание и обкръжаващата го среда обаче където и каквото да прочета за Дева е точно той.Иначе в секса сме като ин и ян нещо което дори с връзка от 14 г и брак и деца и любов го нямаше.Той е злопаметен,злобен и гледа във всеки удобен момент да унижава.Умаловажава всяко действие или постъпка защото не е достъчно добра или правилна по неговите критерии.Манията за чистота също е дразнеща,признавам не съм чистофайница,но пък и по боклук не ходя.Знам си мярката вечер преди лягане ако някой остави чиния за миене се мие на сутринта а пък ако имаме работа навън може и на обяд да стане.Но не говора за купища а за чиния две.Той изсиква хората да са перфектни,но сам не вижда и не приема своите грешки.При него трябва всичко да е обмислено да се проучи всеки възможен вариант и тогава да се дйства.Докато при мен действам после се задълбочавам да го мисля.Много сме различни а не съм вярвала,че зодията ще повлиае на връзката.

# 17
  • София
Унижава, не се адаптира, мачка и прави забележки за всичко, което не му е по стандартите, не извинява. На този зодията му е последен проблем. Описваш лош човек с гаден сръдлив характер.

# 18
АniGaSt,
Така, както го описваш, може би има нещичко и от Скорпион.

# 19
  • София
Нали Joy макар че и девите м@йката си тракат, ама са по- интелигентни и не всичко е лишено от логика.

# 20
След 17 години брак с Дева, 2 поредни гаджета Дева (стаите им бяха като от списание) и много близки приятелства с момчета Дева (изненадваха майка си с генерално почистване и ремонт!) имам какво да разказвам. Laughing
Ами аз си ги обичам. Heart Eyes Весели, купонджии, мили, носят си сърцето на ръкава, както се казва.

Сега всички ми хвалят "блестящия" дом, ама само аз си знам как съм се научила на Девешки стандарти. И пак не се класирах, не изпълних високия стандарт. Бившия си намери  по-добра домакиня, секса не бил всичко в една връзка. Ми добре. Rolling Eyes

На Овена очите му светят, милия, и ме хвали наляво и надясно колко идеален ми е дома. Ами приятно ми е, няма да си кривя душата. Но вътрешно си мисля колко е сляп, и не вижда как А,B,C и D не са си по местата и не са в симетрия.

Но понеже за Деви си говорим. Не ме е нагрубявал, и никога не е крещял, освен веднъж, когато заблеяно минах на червено и без малко не ме сгази кола. Тогава се развика на улицата от уплаха.
Много е щедър, обожава си децата, и работи за трима. Абе идеален отвсякъде, язък, че ме заряза.

Поне се научих на ред. Joy

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 11:37 от Deziderata

# 21
Здравейте,

Темата е страхотна😊 Имам нужда от вашата помощ! Бихте ли ми казали мъжът Дева на какво би се впечатлил, какво би привлякло вниманието му?

# 22
Клеопатра, много интересен въпрос зададе....Видя ли Дева, не мож ми затвори устата. И се започват едни разговори за всичко, смях до дупка. Комуникатори са на първо място, мисля. Не знам какво ги впечатлява...Охотата да си комуникирате денонощно на всякакви теми, без надцаквания, парадиране и показност.
Сетих се!
Обноски задължително, моите Деви не толерират вулгарност в никаква форма, а снобарщината ги взривява.

# 23
Прави ми впечатление, че темите за мъже от други зодии са много по-развити и обстойно разгърнати. Хайде и ние тук да го разшифроваме този странен индивид - мъжът Дева 😂😂😂😂😂

# 24
  • София
Да е акълеста жената. Но за хахо хихи си падат и по глупави кокетки. Злопаметни са.
Една девичка наскоро ми припомни нещо от преди 7г. Laughing

# 25
Да е акълеста жената. Но за хахо хихи си падат и по глупави кокетки. Злопаметни са.
Една девичка наскоро ми припомни нещо от преди 7г. Laughing
Много точно казано Cather страшно злопаметни са.Но свекър ми е Дева и е душа човек обичам го като баща.Подреден е,пестелив,но няма злоба в него усмихнат и винаги да помогне.
Чичо ми беше Дева и той чистофайник с 3 брака пестелив,но аз го знам като добър човек.Винаги е бил грижовен дори към племенниците си.

# 26
Как стои въпросът с първата крачка? От коя страна предпочитат да са? Предполагам на ловеца, като повечето мъже😂😂 но в днешно време така се извъртяха нещата, че не се знае какво става 🙈🙈🙈

# 27
Те са по крачките- и първи, втори, трети. Няма ги пасивността и игричките, така присъщи на други знаци.

# 28
Те са по крачките- и първи, втори, трети. Няма ги пасивността и игричките, така присъщи на други знаци.

Това звучи прекалено добре 😊😂

# 29
И аз ще се включа за един ъпдейт Simple Smile
 С "мойта" дева сме заедно вече няколко месеца. Много е пасивен и това изключително ме изнервя - като се разсърдя чака аз да го потърся,че да ми дадял време да ми минело. Аз харесвам настоятелни и борбени мъже и тази пасивност ме влудява. Или е просто незаинтересованост ???

# 30
Ми пробвай да не го търсиш тогава.
Особено ако си сърдите за нещо за което той е виновен.
Девите изключително трудно си признават грешките.

# 31
+10000 На последните два поста никога няма да си признаят грешка.Забелязвам,че  по метода на китайската капка може и най големият темерут да вбеси.И също какво удоволствие им прави да ритат вече паднал човек чисто психически.

# 32
И аз ще се включа за един ъпдейт Simple Smile
 С "мойта" дева сме заедно вече няколко месеца. Много е пасивен и това изключително ме изнервя - като се разсърдя чака аз да го потърся,че да ми дадял време да ми минело. Аз харесвам настоятелни и борбени мъже и тази пасивност ме влудява. Или е просто незаинтересованост ???

A какво е това сърдене? Проблемите се решават веднага, грешки и недоразумения  Девите  си ги признават. Но трябва да изразиш несъгласие ясно, без фасони.
Сърденето е елементарна манипулацийка, или shit test. На Девата не и минават тия, и няма да се остави са му се качиш на главата.
Всичко е Право, куме в очи. Затова ги и уважавам.

Едит:
Каещата се Дева изглежда така:

И на крака са ми идвали, и на колене са падали. Зависи от ситуацията.

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 18:07 от Deziderata

# 33
Честно казано аз също съм дева и съм царица на фасоните и цупенето 😂
Сърдя му се най-вече когато забрави да ми пише няколко часа. Свикнала съм да ми обръщат внимание и грам не мога да търпя да ме пренебрегват. Той от своя страна е неопитен и незнае как да подходи за да му се отсърдя. Иначе е романтичен,нежен,мил,любвеобилен...но има какво още да се желае. Горкия е дева с асцедент дева,докато при мен скорпионския асцесент си казва думата.

# 34
А знае ли, че се сърдиш? Или не се е усетил?

# 35
Знае,знае. Според него трябвало и личен живот да имаме отделно един от друг.

# 36
Знае,знае. Според него трябвало и личен живот да имаме отделно един от друг.

О, така ли било?
Чудесно. Изчезни му за седмица, или колкото време е нужно, докато се свести. Но така, че да не се усети, че е нарочно.
Имаш си забавления, заета си....

Звучите ми като млади и двамата. Младите мъже много внимават да не се издънят пред приятелите си че са под чехъл и много си патят заради тези си идиотски страхове от проява на "немъжественост". Повече ги е грижа какво си мислят връстниците им за тях, отколкото да са във връзка сякаш.

Въпреки че е важно да си имате отделен живот, вярно е.

И аз като млада много ревнувах от приятелите на тогавашната Дева. Те бяха и мои приятели, в обща компания бяхме, но бях свикнала да сме като сиамски близнаци от 15-16 годишни, а той стана на 20 и се "овълчи". Сърдех се така че не можеше да ме намери, звънеше по нощите, големи циркове бяха.
Разделихме се, естествено, но приятелството продължи години наред.

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 22:41 от Deziderata

# 37
  • София
Странно, според мен девите са много ларж. Не са ревниви сякаш. Но не са особено принципни. Не че ще наранят някого умишлено, но техният интерес стои малко по- високо, отколкото при други хора.

# 38
За първи път се сблъсвам с такъв човек, цяло лято бяхме заедно, много настоятелен, мил беше.  Преди два дни си тръгна, много хладна раздяла, ей така набързо, една хладна целувка.сякаш няма търпение да се отърве...аз съм водолей и реагирах малко емоционално, чак се разплаках. Вече два дни не е драснал един ред, нито да звънне..
Просто не знам как да го тълкувам.. незаинтересованост или просто не показват емоции.

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 11:17 от Mики

# 39
  • София
Не показват и според мен имат страх от отхвърляне. Една дева, която познавам от много години вече, винаги се е държал хладно и леко заядливо. Накрая почти ми се обясни в любов. Такива са си, ръбове. Но някои от тях са добри хора. Други са много разюздани с пороци.  Но всичките са ръбчета. Това ги обединява.

# 40
Не показват и според мен имат страх от отхвърляне. Една дева, която познавам от много години вече, винаги се е държал хладно и леко заядливо. Накрая почти ми се обясни в любов. Такива са си, ръбове. Но някои от тях са добри хора. Други са много разюздани с пороци.  Но всичките са ръбчета. Това ги обединява.
Жена Дева съм. За отхвърлянето сте много права. Много трудно приемаме раздяла, можем да не говорим и да не си търсим никого, защото сме наранени с години. Според мен е разбрал, че има чувства към нея и не е искал да й ги покаже, защото го е било страх от отхвърляне. Показването на чувствата означава, че сме слаби пред другия, а ние не искаме да изглеждаме така - искаме всичко да ни изглежда идеално, даже да не е така.

# 41
Баща ми е Дева, много проклет характер като на “стринка” както се казва. Мъжете Деви не ги харесвам, нито те мен.

# 42
А когато асцендента е Скорпион, нещо не ми звучи много добре Simple Smile

# 43
Забравих да кажа, че най-отвратителният мъж, когото познавам е Дева. Има жена Лъв, която работи и изкарва хляба докато той си седи вкъщи. Детска учителка е. Тя пазарува, тя върши всичката домакинска работа. Изобщо не знам за какво й този паразит. Не е болен, нито инвалид, здрав прав мъж. Не можел да търпи шефове. Бил иначе много интелигентен, ама защо нещо не започне свое?! Пълен плазмодий. На всичкото отгоре мрънка само. Такъв да ми беше паднал, щях с ритници в мързеливия задник да го изхвърля. Imp

# 44
Миналата година няколко месеца се занимавах с един мъж дева. Обаче се разделихме, доста грозна история. През това време, оттогава досега, се е случвало да се засичаме, аз го търсих веднъж, но повечето пъти той  търсеше внимание от моя страна, като се е опитвал да ми хаква пощи, фейсбуци и т.н ,от фалшиви профили ми искаше приятелства., понеже се блокирахме отвсякъде. Това лято ни в клик, ни в ръкав след доста месеци, пак включване, пак пише от фалшив профил, бил ме сънувал, да се видим искаше. И това продължава в период от няколко месеца, все търси контакт през няколко дни пише по ред-два-десет,обяснява се .Писа ми и от реалния си профил, но когато му поисках приятелство, не ми даде. Наясно съм, че крие нещо и знам какво е, но не мога да разбера защо ми пише, заради чувства ли, нещо иска да се доказва ли. Не сме се виждали все още, и от 10 дни не е писал.
Въпрос към дамите с повече опит с Дева, как да разбера дали наистина все още изпитва нещо към мен или просто иска забавление, понеже докато излизахме, не сме преспивали заедно.

# 45
Хайде да я раздвижим малко тази тема за мъжете деви, че нещо не мога въобще да му хвана спатиите на една девичка. А уж съм  козирог с асцедент и луна в скорпион и никога не ми е било проблем с разбирането на хората 😆😆😁

# 46
  • Бургас
А, признават? До сега не съм чула за такъв случай. Девите са безгрешни (според тях си) и ако не-дай си боже посмееш да хвърлиш сянка на ореола им, ти се стоварва цялото вселенско мрънкане... Женена съм за него от 11,5 год., 15 год заедно. Но когато ме изнерви му го казвам в прав текст и той се евакуира, че и аз не съм лесна...

# 47
А, признават? До сега не съм чула за такъв случай. Девите са безгрешни (според тях си) и ако не-дай си боже посмееш да хвърлиш сянка на ореола им, ти се стоварва цялото вселенско мрънкане... Женена съм за него от 11,5 год., 15 год заедно. Но когато ме изнерви му го казвам в прав текст и той се евакуира, че и аз не съм лесна...

Майка ми е дева. Трудно си признава. Но е честна и като и се карам за нещо, знае че не е права.
Но много бързо казва - извинявай. Личи си, че да признае и е трудно, но е имало случаи, няма избор.
И един шеф имах дева. Луд човек. Казва едно да правя, после вика, защо съм го направила, а аз му казвам, че той ми е казал. Ще не ще, мълчи.
Аз съм Рак. Инати сме.

# 48
Пред мен дева никога не се е извинявала.Таят в себе си и са склонни да си тръгнат без никакво обяснение.С години могат да таят болката в себе си и да не погледнат назад . Много са горделиви.
Все пак това е частен случай и освен зодията има значение и от личността на човека.

# 49
Имала съм връзка едно време с дева, ей, успя да ме изкара виновна, че съм продължила с живота си година след като се разделихме. Никога не ми се извини за нещо.

# 50
Определено не се извиняват, ако въобще си признаят, че са сгрешили. Винаги някой или нещо друго им е виновно за грешките и несполуките. Малко са дребнави и често дават мнение за хора и ситуации, които не ги засягат. Много са общителни, бърборковци. Страхотни за семейство, всеотдайни бащи, подредени, чисти, държат на дома.  Много работливи, особено когато трябва да се грижат за семейство, може да се разчита на тях. Спестовни. Злопаметни. Послъгват за дребни неща. Малко са ръбове. Ревниви, мнителни. Казвам го от 10 годишен опит.

# 51
Последните мнения са удар в десетката аз съм Стрелец а той Дева....не успявам да се разбера с него и всичко описано по горе е точно като за него.Заедно сме от 2г...а ми се струват като 20г в ада...

# 52
Къде ги намирате тези, аз все на нормални попадам- и грешки признават, и се извиняват...
Познавам само един, който е отврат, но жена му го търпи 20+ години, и го обича даже.
Аз го презирам от дъното на душата си, и колело не бих подпряла в него. Но не е от зодията. Безгръбначен слабак и кречетало. Бляк.

Харесвам Девите като цяло и много се разбирам с тях.

# 53
Последните мнения са удар в десетката аз съм Стрелец а той Дева....не успявам да се разбера с него и всичко описано по горе е точно като за него.Заедно сме от 2г...а ми се струват като 20г в ада...

Дева съм. Мъжете Деви имат най-лошите качества на зодията ни и това ме побърква. По тази причини и един месец няма да издържа с такъв човек. Познавам много свестни мъже Деви, но никога не бих си взела такъв вкъщи - ще направи живота ми ад с  негативност и критика си.. Харесвам мъже, които дават градивна критика и не си натрапват мнението върху моето, защото в крайна сметка - никой не е идеален, но аз си гледам за себе си да става все по-добра. Достатъчно ми е , че аз съм перфекционист и критик към себе си, още една Дева не ми трябва. За това винаги казвам да се бяга от Мъж Дева. Ще ви съсипят нервите. Жените сме по-спокойни , но даже ние не можем да ги търпим.

# 54
Девата с която бях аз , беше изключително спокойна , даже не мога да се сетя за момент в който е излизал извън контрол , никога не е показвал такива емоции - винаги ме пазеше от някакви негативни неща.Искам да кажа , че такава сигурност не съм изпитвала с друга зодия до момента.Кара те да мислиш , че всичко е в неговите ръце и ти не трябва да се притесняваш за нищо.
Но цялата тази сигурност се изпари за секунди в момента в който реши да си тръгне и Н И К О Г А не погледна назад.Дори с една дума.
Е след цялата тази сигурност за 3-4 години , това идва като гръм от ясно небе.

# 55
Моята Дева вкъщи си е много спокойна,мрънка понякога и си мисли,че все той е прав,но иначе е много отговорен,добър,романтичен,страхотен баща.Аз съм телец,и не съм лесна за издържане 😁

# 56
Моята Дева е счупена. Как да я науча да чисти? Joy

# 57
Моята Дева е счупена. Как да я науча да чисти? Joy
И моята е счупена😁не чисти и не подрежда, няма такъв разхвърлян човек.

# 58
И мойта Дева е така. Не разхвърля, обаче не му пука чисто ли е, мръсно ли е.

# 59
Wow на каква тема попаднах...Мога много да изпиша за зодия Дева. Две големи любови и опит зад гърба ми. Ще пиша за последната любов, че ми е по- прясна Stuck Out Tongue Winking Eye
Уравновесен, самонадеян, трудолюбив, горд, чистофайник, голямо его. Ловък, умее да лавира, интелигентен, чувство за хумор. Романтик...но до тук с доброто Grinning
Потаен на моменти, неразгадан...Преследваш до дъно, ревнив... Добра душа като цяло, но така и не се разбрахме. Ако му кажех защо правиш така, отговорът беше  защото ти правиш така"...не обича драмите, но в същото време обича да дразни, да провокира. Сексуален, но сякаш несигурен, че все някой ще го измести. Не обича да се говори в прав текст за чувства, показва ги по друг начин- изгреви, пее и свири ....

Последна редакция: пн, 20 апр 2020, 09:34 от KardiGansdeR

# 60
Привет!
Бих искала да попитам какви са ви наблюденията относно мъжете от тази зодия?Имат ли навика да си тръгват изведнъж от живота на човека,в когото са влюбени и да се държат грубо,а после отново да се връщат?
Ще се радвам да чуя вашите мнения.

# 61
Абсурд. Влюбен мъж планини обръща, особено Дева.

# 62
Ако е влюбен,нищо не може да го накара да си тръгне.

# 63
Мъжът Дева е "куче", много носи и много търпи. Ако те обича, никога няма да си тръгне. В това отношение е много стабилен.

# 64
Подкрепям горе казаното, удивително "животно" е Дева- мъж. Точно човек от тази зодия 100 пъти му казвах остави ме, а той сто  пъти идваше!

# 65
Мъжът Дева е "куче", много носи и много търпи. Ако те обича, никога няма да си тръгне. В това отношение е много стабилен.
Дева съм и в момента излизам с мъж Девичка.  Горното е напълно вярно.  Просто не е бил влюбен. Влюбена Дева и компромиси прави,  и добре се държи,  и всичко угажда.

# 66
Дева съм и в момента излизам с мъж Девичка.  Горното е напълно вярно.  Просто не е бил влюбен. Влюбена Дева и компромиси прави,  и добре се държи,  и всичко угажда.
Това се опитвах да обясня на моята Дева, но пък той не вярва в любовта. Дори с мен не е започнал връзка от любов а харесване. И сега пак ми казва, че и с друга да се хване няма да е от любов. Освен ако не е някоя 25 годишна.... как пък става това не знам. В смисъл ако е на 33г жена никой не може се влюби в нея,но щом е на 25г може.... Нищо и без това не мога да го разбера.

# 67
Предпочита по-млади, и безсрамно ти го казва в очите. Не си неговата.
Ти защо си с него, щом не те обича? Удовлетворява ли те такова никакво положение?

# 68
Това се опитвах да обясня на моята Дева, но пък той не вярва в любовта. Дори с мен не е започнал връзка от любов а харесване. И сега пак ми казва, че и с друга да се хване няма да е от любов. Освен ако не е някоя 25 годишна.... как пък става това не знам. В смисъл ако е на 33г жена никой не може се влюби в нея,но щом е на 25г може.... Нищо и без това не мога да го разбера.
Ако ММ ми каже нещо такова ще го лежа .

# 69
Предпочита по-млади, и безсрамно ти го казва в очите. Не си неговата.
Ти защо си с него, щом не те обича? Удовлетворява ли те такова никакво положение?
Погрешно впечатление съм оставила не сме заедно от близо три месеца. Обаче имаме дете и все ще трябва да общуваме колкото и да не ми се иска на този етап. Това го каза при последният ни разговор и тогава вече не бяхме заедно.

# 70
  • Русе
Този последния е зодия Кретен.

Общи условия

Активация на акаунт