НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 129

  • 40 162
  • 752
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 611
Аз с лимони съм лекувала ангина. И аз ги ям като ябълки Simple Smile

# 241
  • Мнения: 2 357
Аз се изкуших да взема рекламирания от него шоколад със стевия , преди малко го опитах и никак не е зле , честно казано. пише, че има само 6 грз въглехидрати на 100 гр. И е с доста наситен вкус, та с 2-3 парченца наистина ти се задоволява глада за сладко.
За сметаната и маскарпонето в кафето е добра идея, ще пробвам. А сметаната -предполагам заквасена, няма ли да придаде по-кисел вкус?

# 242
  • Мнения: 68 643
Течна животинска сметана за кафенцето, около 30 процента да е маслеността. В лидл има такава.

# 243
  • Мнения: 2 545
Течна животинска сметана за кафенцето, около 30 процента да е маслеността. В лидл има такава.

teta75, коя е тази сметана и как изглежда?

Засега съм на маскарпоне в кафето и много ми допада. Слагам около 2 чаени лъжички. Разбърквам, но не го разбивам добре, така че от време на време срещам островчета маскарпоне и усещането е УАУ Party

# 244
  • София
  • Мнения: 5 547
https://m.bg-mamma.com/?topic=1105433.1155 отваряш темата и снимката е в първият пост на страницата,животинска е не е сладка,става и за разбиване и за готвене. Но е с караген, някой търсеше натюр, е тая не е .

# 245
  • Мнения: 7 856
За съжаление незаквасена сметана без карагенан явно няма... Преди години, търсейки сметана за сладолед, попаднах на една безбожно скъпа на Президент, в която имаше и картофено нишесте! За това предпочитам заквасената, тя поне няма добавени гадории.

# 246
  • София
  • Мнения: 5 547
Аз съм купувала от руските магазини Берьозка, но не съм гледала дали има в състава има караген. Ще погледна все пак.

# 247
  • Велико Търново
  • Мнения: 14
Здравейте! Бих искала да Ви попитам, дали някой е спазвал режима по време на бременност. Аз съм 38години, от 5 месеца се храня НВ ВМ и се чувствам много добре. Сега съм едва в началото на 2 месец с много въпроси и притеснения.

# 248
  • Мнения: 2 485
Аз спазвах режима година и половина преди да забременея. Но в началото на бременността ми ставаше гадно от месо и в общи линии ядях това, което можех. В първите месеци това бяха тестени неща. И по-натам внимавах все пак да не ям много високо въглехидратно, но не е било и вмнв.

# 249
  • USA
  • Мнения: 2 149
https://hip2keto.com/tips/zero-carb-carnivore-diet-meat/
Тази жена Кели Хоган(отдавна я следя във ФБ), е изкарала и трите си бременности на нула въглехидрати и децата й са здрави. Не, че препоръчвам подобно нещо, а то и много малко хора могат да го направят, но мое лично мнение е, че едно ВМ-НВХ няма как да навреди по никакъв начин.

# 250
  • Мнения: 4 936
Аз се изкуших да взема рекламирания от него шоколад със стевия , преди малко го опитах и никак не е зле , честно казано. пише, че има само 6 грз въглехидрати на 100 гр. И е с доста наситен вкус, та с 2-3 парченца наистина ти се задоволява глада за сладко.
За сметаната и маскарпонето в кафето е добра идея, ще пробвам. А сметаната -предполагам заквасена, няма ли да придаде по-кисел вкус?

Какъв е този шоколад? Къде го има?

# 251
  • Мнения: 6 218
Във сайта на АУ,мъжа ми също го харесва, аз си карам с този на линд 85 процента.

# 252
  • Мнения: 4 936
Във сайта на АУ,мъжа ми също го харесва, аз си карам с този на линд 85 процента.
можеш ли да пуснеш линк към шоклада

# 253
  • Мнения: 2 054
Привет! Да споделя притеснението си от непрекъснато покачващите се цени на свинското. Имам още запаси във фризера от св. врат на 6лв., но привършват. И аз кво ши ям?  Свински врат от 11лв. ще ми присяда... УжасТ... Ми то агнешкото 12-13 лв.

# 254
  • Мнения: 2 357
Шоколадът е от forlife.bg, но често е изчерпан, трябва да се следи. Щяло да го има и в магазините, но не знам кога и къде точно.

Общи условия

Активация на акаунт