Какъв крем за лице използвате? – Тема 15

  • 67 741
  • 741
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 442
Аз взех едно шишенце от местния супермаркет,мисля,че беше 200-250мл,не съм гледала марката,гледах най-малката разфасовка да е и изтисках един голям лимон вътре.Преди всяка употреба трябва хубаво да се разклаща.

# 331
  • Мнения: 1 109
А възможно ли е качеството на тоя крем да е различно в различните държави? Аз също си го бях закупила (по-точно на мъжо) за една ваканция. Около 3$ беше някакъв тревъл сайз нахвърляни бяха до касите. Е сега разбира се че и аз го пробвах Simple Smile Е толкова хубаво нещо няма. Хидратира, без кир ефект, една сочност придаде на сухата ми кожа, озаряване. Може би не на всякъде са едни и същи. Аз лично говоря за Щатите и в хранителен супермаркет.
съдържанието в козметиката може да е различно в щатите и европа поради различни регулации...

# 332
  • Deutschland
  • Мнения: 5 409
Намерих си продукти на Корес в тукашна дрогерия, утре отивам за слънцезащитата с йогурт. Фактор 50 е 20€, фактор 30 е 19€. Не знам добри ли са цените, но не ми се поръчва онлайн

# 333
  • Мнения: 2 442
Според мен с масло от ший ще е по-добре.Продуктите с кисело мляко са за след плаж,успокояват кожата.Иначе цените са като в нета,даже с доставка ще излязат по-скъпо

# 334
  • Deutschland
  • Мнения: 5 409
Според мен с масло от ший ще е по-добре.Продуктите с кисело мляко са за след плаж,успокояват кожата.Иначе цените са като в нета,даже с доставка ще излязат по-скъпо

Има с ший, ама го водят за деца

# 335
  • Мнения: 2 442
Още по-добре,продуктите за деца са по-сигурни,но ти си знаеш Simple Smile

# 336
  • Мнения: 2 768
Намерих си продукти на Корес в тукашна дрогерия, утре отивам за слънцезащитата с йогурт. Фактор 50 е 20€, фактор 30 е 19€. Не знам добри ли са цените, но не ми се поръчва онлайн

Добри са, в гръцките аптеки са само с няколко евро по-евтини.
Аз тази сряда си получих пратката със серумите на Корес с шафран и този с витамин С. Благодаря още веднъж на съфорумката, която даде линка на онлайн аптеката Hug Серумът с шафран ми излезе доста изгодно. Нормалната му цена е като дабъл серума на Кларанс и серума на Advanced Night Repair на ЕЛ. Сега беше на някаква промоция. Отделно ми направиха 10% отстъпка за първа поръчка и в крайна сметка платих за него около 97 лв.
До няколко дни ще привърша серума на ЕЛ и ще пробвам шафрана. След това ще споделя резултат.

# 337
  • UK
  • Мнения: 203
Здравейте, надявам се да приемате нови хора в темата Hug

В момента използвам Midas Touch на Emma Hardie и съм много доволна от него, имах травъл сайз, но планирам да купя и големия размер. Страхотен е за нощен крем. Към него използвам и серума на Ести, който също много харесвам.

Исках да попитам дали имате мнение за тези два продукта, не са кремове за лице, а крем за очи и олио за дегримиране, но ми се стори най-разумно да питам в тази тема. За справка- на 31 съм, използвам малко по малко леки продукти против бръчки, околоочния контур ми е проблемна зона.

Околоочен на Ести:

Скрит текст:

Олио за дегримиране Hydra Life на Диор:

*Извинявам се за големите изображения.

Иначе на Корес също много харесвам продуктите, скоро ми предстои пътуване до Гърция и мисля да се запася Yum

# 338
  • Мнения: 1 117
Skincode exclusive за каква възраст е предназначен? Преди използвах Skincode essentials  и бях много доволна от серията

# 339
  • Мнения: X
Здравейте, понеже чета че се коментират Корес, искам да питам за мнения и за кремове/серуми на Апивита?
И те ли са така харесвани, имала съм само един техен боди лосион и не вършеше никаква работа....

# 340
  • Мнения: 507
Аз съм доволна от крема на La prairie

# 341
  • Мнения: 31 154
Аз съм доволна от крема на La prairie
Кой и с какво те впечатли?

# 342
  • Мнения: 702
Аз преоткрих Mineral 89 на Виши, по- принцип не съм фен на марката, но сега за жегите ми се отразява много добре, хидратира без да омазнява кожата. Нанасям го и на зоната около очите, държа го в хладилника и по този начин много освежава.
За почистване- зарязах измивните гелове, вечер почиствам с миц.вода на Cerave след това просто измивам с вода, сутрин само с вода мия лицето, кожата ми се чувства и изглежда в пъти по-добре, много по- балансирана е.
Аз харесвам продуктите на Apivita, пробвала съм измивната им пяна и някои от кремовете, които според мен са с малко по- плътна текстура, аз съм с комбинирана кожа и за есента и зимата са ми екстра. Кремът с вино( леката версия) е много хубав, има подчертан лифтинг ефект, при мен изглажда кожата.
Маските им за лице са много хубави.

Последна редакция: пн, 12 авг 2019, 12:50 от mama galka23

# 343
  • Мнения: 6 713
Здравейте,

Корес къде могат да се намерят в Гърция, по аптеките ли?

# 344
  • Мнения: 31 154
Здравейте,

Корес къде могат да се намерят в Гърция, по аптеките ли?
Да, навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт