В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 44

  • 36 269
  • 745
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 760
Здравейте, има ли музикален магазин във Велико Търново ? Искам да си купя флейта, в Русе имахме такъв магазин, но го закриха Sad, нямам идея защо. Ако някой знае, или е виждал, ще съм много благодарен да ми каже.

# 571
  • Велико Търново
  • Мнения: 111
Здравейте, има ли музикален магазин във Велико Търново ? Искам да си купя флейта, в Русе имахме такъв магазин, но го закриха Sad, нямам идея защо. Ако някой знае, или е виждал, ще съм много благодарен да ми каже.
Мисля, че на паркинга на Халите има.

# 572
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Препоръчайте ми туристическа агенция с офис във Велико Търново за екскурзия в чужбина за западна Европа.Да е с добри отзиви и на поносими цени, защото една екскурзия предлагана от различни агенции може да варира от 100 до 300-400лв разлика.

# 573
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Стенли травел! Офисът се намира на бул.България 21 - стъпалата на стадиона срещу входа на кафе Елена

# 574
  • Мнения: 790
По-добре си изберете първо програмата, а после агенцията. Доволна съм от екскурзии с агенции, които нямат офис във ВТ и не е имало проблем с комуникацията и осъщестяването. Иначе май повечето фирми не организират, а препродават екскурзии.

# 575
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Препоръчайте ми туристическа агенция с офис във Велико Търново за екскурзия в чужбина за западна Европа.Да е с добри отзиви и на поносими цени, защото една екскурзия предлагана от различни агенции може да варира от 100 до 300-400лв разлика.

Usit colours.Наша съфорумка работи в нея, но в пловдинския клон, но и тук имат офис.
Тази година имаме вече две платени почивки и миналата пак чрез нея пътувахме.
Другите, които са добри са Сема, но на мен Камелия ми е слабост и през нея запазваме.

# 576
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Благодаря ви!

# 577
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 850
За Европа най-евтини и приятни са самоорганизираните екскурзии.Blush
За почивки в Турция сме ползвали Евротурс.

# 578
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Моля ви, дайте ми контакти на някоя мед сестра която знаете и би била съгласна да постави система в домашни условия.
Баща ми е в болница и в момента му слагат системи, но пътеката изтичала в събота и след това още два дни Трябва да продължат да му се вливат. Т е. Трябва някой да му ги поставя у дома. Моля ви за идеи към кого да се обърна.
Благодаря ви предварително!!!

# 579
  • Мнения: 142
Здравейте, някой може ли да ми даде координати на Танцово студио Динамик и информация къде се провеждат тренровките.

# 580
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Тренировките се провеждат по принцип в салона на училище Славейков, само през зимата - в Пионерския дом. Малко по-късно ще напиша и телефон за контакт.
Посещенията са в понеделник, сряда и четвъртък от 17.00ч.

Допълвам - 0884 16 20 70 - телефон на треньорката.

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 10:06 от *Biskvitka*

# 581
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Това за Славейков не го знаех, не ми харесва.Училището си търси от кого само да взема пари.А преди 1-2 години на една родителска среща като попитах директорката кога най-накрая ще бъде санирано училището и тя каза да се обърна с въпроса към кмета.
Това не е работа на родителите, а точно на директора.От едно от най-престижните и желани училища на времето, Славейков се превърна в най-изостаналото.При силни ветрове падат стъкла от горните необитавани етажи, мазилки падат, инвентара стар от времето на създаването на училището, покрива на стола капеше при дъжд, поне това оправиха, и колко още неща....

# 582
  • Мнения: 55
Къде в града има зоомагазин, но не само за крана за животни, а такъв от който може да се закупи животинче?

# 583
  • Мнения: 11 566
До сладкарница " Лучия".

# 584
  • Мнения: 1 167
Момичета, търся си фризьор, който се справя с късите прически. Имате ли мнения за салон "Кристина" до ПМГ или Студио 77 до Фасони?

Общи условия

Активация на акаунт